320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sina ei oleks nii või naa lähikontaktne. Laps eneseisolatsiooni ja ise siiberda ringi
    Aga ilmselgelt laps tegelt ei ole lähikontaktne, sest muidu oleks juba TA ühendust võtnud? Ilmselt lahendas olukorra sitasti lasteaia juhataja. Vähemalt ma arvan nii. TAl ei kulu ju üle nädala, et kasvõi SMS-i saata? Ma vähemalt loodan..

    Mul ei võta tuli küljest nädal enne jõule kodus olla, et üritan teiste jaoks ohud madalamad hoida ja jätan siiberdamised tegemata ka ise natukeseks ajaks.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Lasteaias lapse rühmakaaslase peres koroona. Lasteaed väidab, et kõik rühma lapses on lähikontaktsed ja rühm pandi kinni. Samas ma ei tea kas laps üldse käis siis lasteaias kui see koroonapere laps.
      Terviseamet pidi ühendust võtma. Nädal möödas ei kippu ega kõppu.

      Kas ma pean ise nüüd uurima hakkama kas laps/mina oleme lähikontakaed või peaks niikaua kuni TA kõne tuleb ringi siiberdama?
      (Nädal on möödunud)

      Ütleks, et sitemini ei saa lahendada seda situatsiooni.
      Meil oli sama keiss paar nädalat tagasi. Et poisi lasteaiakaaslase üks lapsevanem oli koroonas. Viis veel päev enne positiivse testi saamist last lasteaeda ja värki. Tänapäeval on see viimine teisiti, et annal uksel lapse üle ja vastuvõtjad visiiriga jne.

      Meil küll last ei pandud isolatsiooni. Kästi ainult tervist jälgida.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Meil oli sama keiss paar nädalat tagasi. Et poisi lasteaiakaaslase üks lapsevanem oli koroonas. Viis veel päev enne positiivse testi saamist last lasteaeda ja värki. Tänapäeval on see viimine teisiti, et annal uksel lapse üle ja vastuvõtjad visiiriga jne.

        Meil küll last ei pandud isolatsiooni. Kästi ainult tervist jälgida.
        Mul terviseameti robot helistas mingi 4x vâhemalt ja saatis sōnumeid ja. Laps oli lähikontaktne. Tundus legit riigi poolt kōik

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Mul terviseameti robot helistas mingi 4x vâhemalt ja saatis sōnumeid ja. Laps oli lähikontaktne. Tundus legit riigi poolt kōik
          No ju siis mul ja teisel postitajal polnud lahikontaktne. Hea kuulda, et süsteem vist ikka töötab.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            absull ei mõista mis biif kõigil on sellega, et kirikud 50% mahutavusega lahti jäeti. Oli mingi teema sellega ida-virus, nüüd praegu delfis jälle 2 artiklit juba esilehel sellest. Eriti kui ida-virus politsei kontrollimas käis ja aint kahel kirikul oli minimaalseid rikkumisi.

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              absull ei mõista mis biif kõigil on sellega, et kirikud 50% mahutavusega lahti jäeti. Oli mingi teema sellega ida-virus, nüüd praegu delfis jälle 2 artiklit juba esilehel sellest. Eriti kui ida-virus politsei kontrollimas käis ja aint kahel kirikul oli minimaalseid rikkumisi.
              Biif on selles, et miks kirik on tähtsam kui teised asutused? Mis imekoht see on? Reeglid võiks olla kõigile võrdsed. Võrdle näiteks teatriga.

              Meil ei tea kas see mure on, aga paljudes riikides levitavad usuhullud korralikult seda viirust, sest jumal kaitseb ehk milleks mask jms.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Biif on selles, et miks kirik on tähtsam kui teised asutused? Mis imekoht see on? Reeglid võiks olla kõigile võrdsed.

                Meil ei tea kas see mure on, aga paljudes riikides levitavad usuhullud korralikult seda viirust, sest jumal kaitseb ehk milleks mask jms.
                eesti pole esiteks nii hardcore usklik maa et saaks rääkida kirikutes massiliselt käimisest, pealegi ainus artikkel mis leidsin kus mainiti usuhullude levikust, siis põhiteemad olid seal ikka maskide mittekandmine ning vahede mittehoidmine. Nii mask kui 50% täituvus riigi poolt siinkohal antud, et ei tohiks nagu probleemi olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  eesti pole esiteks nii hardcore usklik maa et saaks rääkida kirikutes massiliselt käimisest, pealegi ainus artikkel mis leidsin kus mainiti usuhullude levikust, siis põhiteemad olid seal ikka maskide mittekandmine ning vahede mittehoidmine. Nii mask kui 50% täituvus riigi poolt siinkohal antud, et ei tohiks nagu probleemi olla.
                  See teine pool oligi toodud välja muu maailma kohta ja niisama jutuks. Ma ju tõin välja, et see on lihtsalt ebanormaalne, et teater kinni/kirik lahti jne.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    See teine pool oligi toodud välja muu maailma kohta ja niisama jutuks. Ma ju tõin välja, et see on lihtsalt ebanormaalne, et teater kinni/kirik lahti jne.
                    Kiriku mõju inimhingele pole arukas alahinnata - päästavad rohkem enesekaitsele läinud inimesi, kui muud asutused.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kiriku mõju inimhingele pole arukas alahinnata - päästavad rohkem enesekaitsele läinud inimesi, kui muud asutused.
                      Teadus toetab või puusalt?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Kogemus, loogika.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Sellest jaurust kiriku üle ka väga aru ei saa, ma seda ikka trenni või teatriga ei võrdle.
                          Tõsi on see, et Eestis pole palju tõsiusklikke, samas on usklike (keda on siiski sadades tuhandetes) jaoks kirik (eriti jõulude paiku) ikka palju olulisem kui suvalisele nt kino.
                          Usun, et siin mängib oma rolli ka ajakirjanuduse ja kiriku vaheline sõnelemine (kirik on viimasel ajal päris palju oma nina igapäevapoliitikasse toppinud) ja nüüd leiti järgmine asi. Üleüldiselt on nüüd sügistalvel see koroonaga tegelemine ikka paras huumor. Harjumaal nt spaadesse ei saa, aga keegi ei keela nüüd sõita Saaremaale või Pärnusse, kus on loogika.
                          Selline tunne, nagu elaks ikka 19 sajandil ja inimene naljalt oma maakonnast elu jooksul välja ei saa.
                          Piirkondlikud piirangud on mõistlikud, aga need töötavad ainult siis, kui sellega kaasneb ka piirkonda sisenemise ja väljumise keeld (nt Saaremaa kevadel), praegu on see täiesti absurdne ja pigem toob hullematest piirkondadest nakatunuid mujale Eestisse.

                          Kommentaar


                            Täitsa oinakari on seal valitsuses jah kes neid otsuseid langetavad. Varsti enesetappude arv päevas ilmselt suurem kui koroonasurmade arv. Sporti ka teha ei lasta, mis sest, et spordiklubides nakatumised on seni pea olematud.

                            Ja nüüd ongi hea näide LeeRomeno kommentaarile olemas, et ise kavatsen küll Tallinnast jalga lasta selleks lockdowni ajaks. Pigem selline otsus panebki viiruse efektiivsemalt riigi peale liikuma. Võib-olla see eesmärgiks ongi, kes teab - Tallinnas ju haigevoodid otsas, vaja mujale ka paigutada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Täitsa oinakari on seal valitsuses jah kes neid otsuseid langetavad. Varsti enesetappude arv päevas ilmselt suurem kui koroonasurmade arv. Sporti ka teha ei lasta, mis sest, et spordiklubides nakatumised on seni pea olematud.

                              Ja nüüd ongi hea näide LeeRomeno kommentaarile olemas, et ise kavatsen küll Tallinnast jalga lasta selleks lockdowni ajaks. Pigem selline otsus panebki viiruse efektiivsemalt riigi peale liikuma. Võib-olla see eesmärgiks ongi, kes teab - Tallinnas ju haigevoodid otsas, vaja mujale ka paigutada
                              Aga miks sa oled siis nii vastutustundetu?

                              Kommentaar


                                Uudistes näidati just, et lapsed on lauluväljakul kelgutamas. TANEL KIIK hakkab kõlbeliselt laoustuma. Lauluväljak oleks pidanud ammu 07.00-00.00 kinni olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X