320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Süüdistad riiki korralageduses, aga kutsud anarhiale. Ega seda vaktsiini siis pärast tänast prügikasti visata. Las riik siis korraldab sellega ametlikult nooremate vaktsineerimise, selmet iga tiinekas end kuskil vanurite keskel suvalt järjekorda võtab.
    Kui selline arusaam asjadest on, siis me oleme täiesti teenitult Euroopa top 1.

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Süüdistad riiki korralageduses, aga kutsud anarhiale. Ega seda vaktsiini siis pärast tänast prügikasti visata. Las riik siis korraldab sellega ametlikult nooremate vaktsineerimise, selmet iga tiinekas end kuskil vanurite keskel suvalt järjekorda võtab.
      No luksus on ka jõude seisvaid keskusi rajada.

      Kommentaar


        Positiivseid uudiseid põhjamaalt

        April 4, 2021 at 10:33 Only 13 infected with the flu so far

        Every year, around 500,000 people in Norway are infected with the flu. So far this season, a total of 13 cases of infection have been detected. The season started small in week 40, and usually lasts until around week 20, which means that we are now in the last fifth of the season - almost completely without cases of infection.

        - It's extremely low. I do not remember that it has ever been as low as now, says professor and flu researcher Rebecca Jane Cox at the University of Bergen and Haukeland University Hospital to NTB. - The corona measures work very well against the flu. These two viruses have the same mode of transmission, and the measures work very well against both, she says.

        Another reason for the low numbers is that far fewer people travel than before, which will usually be a major reason for the spread of the flu. On average, around 900 people die with influenza in Norway during a season.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Positiivseid uudiseid põhjamaalt

          April 4, 2021 at 10:33 Only 13 infected with the flu so far

          Every year, around 500,000 people in Norway are infected with the flu. So far this season, a total of 13 cases of infection have been detected. The season started small in week 40, and usually lasts until around week 20, which means that we are now in the last fifth of the season - almost completely without cases of infection.

          - It's extremely low. I do not remember that it has ever been as low as now, says professor and flu researcher Rebecca Jane Cox at the University of Bergen and Haukeland University Hospital to NTB. - The corona measures work very well against the flu. These two viruses have the same mode of transmission, and the measures work very well against both, she says.

          Another reason for the low numbers is that far fewer people travel than before, which will usually be a major reason for the spread of the flu. On average, around 900 people die with influenza in Norway during a season.
          Pakun, et grippi olnud ikka rohkem kui 13, lihtsalt teste peaaegu ei tehtagi
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Süüdistad riiki korralageduses, aga kutsud anarhiale. Ega seda vaktsiini siis pärast tänast prügikasti visata. Las riik siis korraldab sellega ametlikult nooremate vaktsineerimise, selmet iga tiinekas end kuskil vanurite keskel suvalt järjekorda võtab.
            Oled kindel, et vaktsiini pärast ära ei visata? Mingit tüüpi koroonavaktsiinidega on nii, et need võetakse tunde enne süstimist külmikust välja ja pärast kasutuskõlblikuks saamist on ka mitmed tunnid aega, mille jooksul vaktsiin kasulik on. Olen ma millestki valesti aru saanud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Oled kindel, et vaktsiini pärast ära ei visata? Mingit tüüpi koroonavaktsiinidega on nii, et need võetakse tunde enne süstimist külmikust välja ja pärast kasutuskõlblikuks saamist on ka mitmed tunnid aega, mille jooksul vaktsiin kasulik on. Olen ma millestki valesti aru saanud?
              Igatahes on selge, et täna jäi vaktsiine kõvasti üle ja mulle teadaolevatel andmetel pidi lihtsalt Terviseametile tagasi antama.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Oled kindel, et vaktsiini pärast ära ei visata? Mingit tüüpi koroonavaktsiinidega on nii, et need võetakse tunde enne süstimist külmikust välja ja pärast kasutuskõlblikuks saamist on ka mitmed tunnid aega, mille jooksul vaktsiin kasulik on. Olen ma millestki valesti aru saanud?
                Jah, sest hetkel süstitakse nende talgute raames AstraZenecat, mitte Pfizeri - see mis vajab seda spets temperatuuri et säilida.

                Kommentaar


                  Eesti riik pole veel ühtegi kompetentset sammu või õiget otsust teinud võitluses pandeemiaga. Iga nädal mingi košmaar. Tekib küsimus, et millal keegi (Kiik) vastutuse võtab ja kas üldse eksisteerivad sellised asjad, nagu tagajärjed?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Eesti riik pole veel ühtegi kompetentset sammu või õiget otsust teinud võitluses pandeemiaga. Iga nädal mingi košmaar. Tekib küsimus, et millal keegi (Kiik) vastutuse võtab ja kas üldse eksisteerivad sellised asjad, nagu tagajärjed?
                    Kui meil asi on nii kohutav ja ikka oleme Euroopas üks aktiivsemaid vaktsineerijaid, siis mis kõik need kehvemad veel tegema peavad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      No las siis riik korraldabki seda vaktsineerimist noorematele. Neli kuud on selleks aega olnud. Praegu hakatakse seda segadust lahendama mingite Lutsari teadetega, et ärge noored tulge, kuna see pole ohutu. See väide jääb vaktsiinivastaste arsenali ilmselt igavesti.
                      Mitte ainult vastaste.
                      Ma peaks saama AZ lähinädalatel. Peale tänast Lutsari steitmenti ma loobun sellest. Mille kuradi pärast ma peaks usaldama vaktsiini, mille kohta iga natukese aja tagant muudetakse sihtgruppi 180 kraadi?
                      Eks ootan kuni pakutakse usaldusväärsemat kraami.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No las siis riik korraldabki seda vaktsineerimist noorematele. Neli kuud on selleks aega olnud.
                        Tegu on piiratud ressursiga eks. Kõigepealt tuleb ära organiseerida, et need kes on kõige aktiivsem valijagrupp liiga hõredaks ei muutuks küll siis jõuab nende laiskade valijatega ka tegeleda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mitte ainult vastaste.
                          Ma peaks saama AZ lähinädalatel. Peale tänast Lutsari steitmenti ma loobun sellest. Mille kuradi pärast ma peaks usaldama vaktsiini, mille kohta iga natukese aja tagant muudetakse sihtgruppi 180 kraadi?
                          Eks ootan kuni pakutakse usaldusväärsemat kraami.
                          Caption this. Oled tugevalt alla 50-aastane kaasuva haigusega. 2.aprillil saad AZi paugu. 3.aprill palavik, peavalu jne. 4.aprilli hommikul "tuumakas" jätkub ja loed seda Lutsari avaldust
                          Lisaks sakslased, kes ei tee noortele teist AZ süsti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Viimane aeg hakata tasuta asju pakkuma pensionäridele vaktsineerimispunktides. Noh, nagu koledal vene ajal Anti hääletamisjasokondades defitsiitset kaupa ja vorstivõileibu.
                            Ameerika igalpool teeloojaks:

                            Free with Covid vaccine: Krispy Kreme, marijuana, beer and more

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mitte ainult vastaste.
                              Ma peaks saama AZ lähinädalatel. Peale tänast Lutsari steitmenti ma loobun sellest. Mille kuradi pärast ma peaks usaldama vaktsiini, mille kohta iga natukese aja tagant muudetakse sihtgruppi 180 kraadi?
                              Eks ootan kuni pakutakse usaldusväärsemat kraami.
                              +1. Kui veel eile oleksin olnud valmis AZd vastu võtma, siis tänase seisuga tollest vaktsiinist loobun.
                              Loodetavasti saab varsti J&J oma hoopis.
                              Last edited by Mister; 04.04.21, 16:24. Põhjus: typo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Juudid.

                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X