320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Vaktsineerigu muidugi pagulased ära, mis nad levitavad viirust siin
    Isegi hea, kui neile 5g ja kiip pannakse!

    Kommentaar


      ei tea kas siin läbi käinud, aga juhitavale hingamisele sattumise puhul pidavat paljudel juhtudel olema surma põhjuseks asjaolu, et hingamistoru viiakse sügavale organismi, mis pidavat paljudel juhtudel kahjustama organismi niivõrd, et olukord fataalne. Samas kui hingamistoru kopsu ei vii, siis sureb haige nagunii õhupuudusesse, ehk siis sitad valikud
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Ma olen kuulnud hoopis, et ööseks pandav anaalsond pidavat tekitama sisemist verejooksu.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Ma olen kuulnud hoopis, et ööseks pandav anaalsond pidavat tekitama sisemist verejooksu.

          Hambahaldjas rääkis?

          Kommentaar


            Ma ei tea, kas ma olen ainus, aga Eesti vaktsineerimiste korraldamine tekitab sügavat umbusaldust kogu riigi vastu. Ma reaalset enam ei usu, et riik peale klounaadi ja "me järgmine nädal arutame seda asja" vastuste üleüldse millekski suuteline on. Mul vanematega ja vanemaealiste sugulastega on totaalne segadus - kõik saavad erinevaid vaktsiine, mõned nooremad saavad süsti, teised vanemad ja haigemad pole midagi kuulnud...

            Kommentaar


              Kas on meil mingeid konkreetseid numbreid, kui palju ja mis vaktsiine on meil täna Eestis füüsiliselt olemas, millele pole veel käsivart leitud?

              Mulle tundub, et vaktsiine on pigem üle, mistõttu võiks vaktsineerimise kõigile vabaks lasta.

              Mu isa ootab ka endiselt perearstilt kõnet. 2x on ise helistanud ning väidetavalt on ta kogu selle aja peale saanud vaid 30 potsikut vaktsiini. AZ ta ka ei taha, sest ta vaatab päevas kõik Kanal 2 ja TV3 uudised ära ja loeb Õhtulehte ja lihtsalt ei taha riskida AZ vaktsiiniga. Kõik muu sobib talle, aga enim tahab ta Pfeizerit.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kas on meil mingeid konkreetseid numbreid, kui palju ja mis vaktsiine on meil täna Eestis füüsiliselt olemas, millele pole veel käsivart leitud?

                Mulle tundub, et vaktsiine on pigem üle, mistõttu võiks vaktsineerimise kõigile vabaks lasta.

                Mu isa ootab ka endiselt perearstilt kõnet. 2x on ise helistanud ning väidetavalt on ta kogu selle aja peale saanud vaid 30 potsikut vaktsiini. AZ ta ka ei taha, sest ta vaatab päevas kõik Kanal 2 ja TV3 uudised ära ja loeb Õhtulehte ja lihtsalt ei taha riskida AZ vaktsiiniga. Kõik muu sobib talle, aga enim tahab ta Pfeizerit.
                1,5 tundi tagasi AK-s oli tabel
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                  Mu isa ootab ka endiselt perearstilt kõnet. 2x on ise helistanud ning väidetavalt on ta kogu selle aja peale saanud vaid 30 potsikut vaktsiini. AZ ta ka ei taha, sest ta vaatab päevas kõik Kanal 2 ja TV3 uudised ära ja loeb Õhtulehte ja lihtsalt ei taha riskida AZ vaktsiiniga. Kõik muu sobib talle, aga enim tahab ta Pfeizerit.
                  Mul on vanematega täpselt sama seis. AstraZenecat ei taha ja perearstil puudub igasugune teave, et kas ja kuidas siis üldse saab vaktsineerida. Meanwhile naabritel on seal samas läheduses teine perearst ja nemad said Pfizerit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                    Mulle tundub, et vaktsiine on pigem üle, mistõttu võiks vaktsineerimise kõigile vabaks lasta.
                    Ei saa. Sest kõigepealt tuleb vaktsineerida riskigrupp ja kui nad ei taha, siis tuleb leida parem viis nendeni jõudmiseks, aga kui nad siis ka ei taha siis peab pikendama piiranguid, et kaitsta meditsiinisüsteemi ülekoormatuse eest ja kui nad ikka ei taha, siis peame leidma veel võimalusi nendeni jüudmiseks ja üldse ole solidaarne ja oota oma järge. (okei, sa oled juba saanud, aga ikkagi)

                    Kommentaar


                      Ma olen 33 aastane ja mulle pakuti juba mitu nädalat tagasi süsti. Tõsi, mingil arusaamatul moel lähen eesliinitöötajate nimekirja, aga reaalselt muidugi teised lood. Loobusin kuna haigus läbi põetud jaanuaris ja ilmselt minu doos kulus kuskile mujale rohkem ära. Aga üldiselt jah, üsna kaootiline tundub see süsteem hetkel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ei saa. Sest kõigepealt tuleb vaktsineerida riskigrupp ja kui nad ei taha, siis tuleb leida parem viis nendeni jõudmiseks, aga kui nad siis ka ei taha siis peab pikendama piiranguid, et kaitsta meditsiinisüsteemi ülekoormatuse eest ja kui nad ikka ei taha, siis peame leidma veel võimalusi nendeni jüudmiseks ja üldse ole solidaarne ja oota oma järge. (okei, sa oled juba saanud, aga ikkagi)
                        Sisuliselt:

                        Kuidas käituda Tinderis. Riiklik näitlik õppematerjal.
                        1. päev.
                        Artur S: "Yo! Ma olen sulle määratud! Sa pead minuga tulema! Kepime!" /saadab riistapildi/
                        Maimu (65): "Kuidas palun? Unustage ära!"
                        2. päev.
                        Artur S.: "Yo! Kepime! Me peame, see on saatusest määratud!"
                        Maimu (65): "Ei! Ma pole selline naine. Kui te ära ei lõpeta, siis mul on kavaler Stjopa, aga ta on praegu Venemaal ja ei saa mingite riiklike probleemide tõttu Eestisse tulla. Ma ootan teda."
                        Artur S.: "Stjopa on Putini agent ja tibla. Ta ohustab meie riiki. Ära ole tropp!"
                        3. päev:
                        Maimu (65): "Kuulge, ma mõtlesin järgi. Ja, mis seal ikka, äkki tõesti pole Stjopa see õige. Me võime kohtuda."
                        Artur S.: "Unusta ära. Ma vaatan ainult nooremaid. Vanainimesed ei suuda minuga sammu pidada!"
                        4. päev:
                        Artur S.: "Yo! Kepime! Me oleme ikka kokku määratud!"
                        Maimu (65): "Kuidas palun? Eile alles saatsite mu pikalt. Selliselt minuga ei käituta. Ma ei taha enam teiega rääkida."
                        /Maimu blokeerib Arturi/
                        5. päev:
                        Maimu avab akna. Seal taga hüppab batuudil Artur S., kes karjub: "Kepime!!!"
                        Maimu sulgeb akna, paneb kõrvaklapid pähe ja vaatab Õnne 13. Alma ja Laine kohtuvad seal veetleva Artur S.-ga. Alma ja Laine nõustuvad, et tegu on kõige lahedama mehega ja nad unistavad, et ta neist huvituks.
                        Pärast Õnne 13 on telekast AK, kus Tanel K (32), Maris J (52) ja Üllar L (52) leiavad, et iga vanem proua peaks Artur S.-ga kohtuma. Marika P (54) lisab, et ta kohtus Arturi sõbra Philipiga ja see oli tema parim õhtu.
                        6. päev:
                        Heliseb telefon. Liinil räägib meeshääl: "Tere, helistan perearsti juurest. Te peate kohe siia tulema!"
                        Maimu (65) (ehmunult): "Mis juhtus?"
                        Meeshääl: "Hehehe, ma olen tegelikult Artur S. Kepime!"
                        7. päev:
                        Maimu (65) avab arvuti. Seal seisab e-kiri: "Tere, teile on määratud saatuse poolt mina. Kepime!"
                        Maimu (65) ohkab ja kirjutab vastu: "Tere, ma siin uurisin tuttavatelt. Sandra (32), Peeter (28), Valdek (58) ja Christopher-Cashandra (18) oleksid väga huvitatud teiega kohtumisest. Aga jätke mind rahule, te solvasite mind."
                        Artur S. kirjutab vastu: "Nemad mingu kuu peale. Ma olen ainult teile määratud!"
                        8. päev:
                        Maimu (65) telefon heliseb. Talle helistab tütar (34).
                        Maimu (65): "Tere, tütreke. Kuidas läheb."
                        Tütar (34): "Tere, ema. Tead, ma kohtusin väga võluva noormehega. Meil kohe klappis ja ma tahan teda väga. Me kavatseme isegi reisile minna."
                        Maimu (65): "Nii tore, sa oledki nii kaua seda õiget oodanud."
                        Tütar (34): "Jaa, ema, ma olen nii elevil. Kuule, üks väike probleem ka. Tal on nimelt üks veidi kummaline fetiš."
                        Maimu (65) kahtlustavalt: "Nonii. Kuule, mis noormehe nimi on?"
                        Tütar (34): "Tead, tema nimi on Artur S. Ja ma mõtlen, et äkki me võiks temaga koos sulle külla tulla ja..."
                        Maimu (65) katkestab kõne.

                        Kommentaar


                          Seal 61+ ja vaktsineerime kõiki vahel on muidu ka nooremat riskirühma keda võiks ja peaks vaktsineerima enne massivaktsineerimist.

                          Kommentaar


                            Ootaks Jüri Ratase seisukohta ka 5G kohta tänase valguses. Minu teada ei ole tal üldse nutitelefoni ja tema "oma" kandis vähemalt varem vihmavarjuhoidja.

                            Kommentaar


                              Riskirühm ja massivaktsineerimine on uued trendikad sõnad. Mille türa pärast peab asju nii keeruliseks ajama. Kes tahab, vaktsineerige - siinkohal jah, on vaja eelisnimekirjast lähtuda. Ja kui jääb üle, siis pange hinnalipik külge ning asjad lähevad iseenesest jonksu.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                Ootaks Jüri Ratase seisukohta ka 5G kohta tänase valguses. Minu teada ei ole tal üldse nutitelefoni ja tema "oma" kandis vähemalt varem vihmavarjuhoidja.
                                Võin sulle öelda- toetab 5g võrgu loomist nii kiiresti kui võimalik, kasutab iphone ja kuulab perearsti nõuandeid tähelepanelikult.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X