320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    https://www.facebook.com/koosmuudame...23724/?__cft__

    See on ikka sitaks naljakas

    Ma sain teada, et laulev revolutsioon toimus Vabaduse väljakul, jaah!
    See on hea värskendav vaadata kui 0 sõpra on sellisest üritusest huvitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Ega ka mask ei taga sulle 100%-ilist kaitset, see lihtsalt vähendab viirusega kokkupuutudes sissehingatavat doosi. Nii et noh, ega see vetsupaberirull ka nüüd kehv lahendus pole. Kaks-kolm ringi ümber pea tõmmates teeb veel ehk igale maskile silmad ette. :P
      Seda jh. Lihtsalt selline hägune sõnastus annab klähvimiseks põhjust. Ma vaimusilmas kujutan ette kuidas a la mupole öeldakse, et kõik on ju korrektne (kuigi tegelt nägu ei kaeta ja ametniku nähes sviitri krae ninale tõmmatakse). Tegelikult vilistatakse seadusele. Vaadake mis leedus toimub.
      Konkreetne määrus ja konkreetsed nõudmised. Need toimivad. Vaata ise ringi kas või siinses keskkonnas. On olemas kasutajad kes hauguvad kõige ja kõigi suunas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc. Vaata postitust
        Ma ei tea kas inimesed on millestki väga valesti aru saanud või on halb kommunikatsioon või mõlemat. Või midagi veel.
        Täna läbi linna liikudes ühistranspordiga, vaatasin inimesi. Inimeste nägusi katavad torusallid ja muud suvalised sallid.
        Pole küll ekspert. Aga enamus korduv kasutusega maske tundusid ka täiesti tavalised riidetükid olema.
        Kui on mask i nõue siis peaks ka olema mask.
        Krt mul kadus tänasega igasugune isu ühistransporti kasutada. See on ilma covid itagi ebameeldiv.
        Maski kandmise nõuet ei ole ju. Pead katma nina ja suu ainult, kasvõi salliga
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
          Ma vaimusilmas kujutan ette kuidas a la mupole öeldakse, et kõik on ju korrektne (kuigi tegelt nägu ei kaeta ja ametniku nähes sviitri krae ninale tõmmatakse). Tegelikult vilistatakse seadusele.
          Nii on. Täna poes üks daam traavis muidu seal riiulite vahel ilma mingi kaitseta ringi, aga kassasse maksma minnes tõmbas salli nina ette. No mis kasu sellest nõudest on.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
            Seda jh. Lihtsalt selline hägune sõnastus annab klähvimiseks põhjust. Ma vaimusilmas kujutan ette kuidas a la mupole öeldakse, et kõik on ju korrektne (kuigi tegelt nägu ei kaeta ja ametniku nähes sviitri krae ninale tõmmatakse). Tegelikult vilistatakse seadusele. Vaadake mis leedus toimub.
            Konkreetne määrus ja konkreetsed nõudmised. Need toimivad. Vaata ise ringi kas või siinses keskkonnas. On olemas kasutajad kes hauguvad kõige ja kõigi suunas.
            Eks üldjuhul olegi jamade allikaks puudulik kommunikatsioon. Ja seda põhjustab üldjuhul see, et lähenetakse stiilis, et kui on õigus, siis nii peabki olema.
            Reaalsus on aga midagi muud. Isegi arvutid, mis on üles ehitatud õige-vale süsteemile, jooksevad kokku... inimesel pole ju lootustki... või nuh, seda just inimestel ongi
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar




              Kas neil miiting on linnavalitsuses registreeritud?
              vabaõhuüritustel on vist siiski ka mingi osalejate max ülempiir?

              kõik huvitatud vaevalt kohale lähevad, aga huvitav on vaadata, kuidas politsei neid laiali hakkab ajama, kui tuhandepäine koroonakolle kogunema hakkab
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Maskivastased räägivad mingist õiguste kaotamisest seoses maskikandmise nõudega. Ma nagu ei saa aru millisest õigusest ma ilma jään.. on keegi aru saanud?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  Maskivastased räägivad mingist õiguste kaotamisest seoses maskikandmise nõudega. Ma nagu ei saa aru millisest õigusest ma ilma jään.. on keegi aru saanud?
                  Ilmselt õigusest ilma maskita olla. Jõks tahab, et mõiste "juntima" asendataks "jõksimisega".

                  Kommentaar


                    Kuulasin ERR-ist ülekannet, kus teadlased tutvustasid värsket koroonaseisu - mis on paraku ainult halvemuse poole teel, aga seda kuulda oli väga huvitav.
                    Aga siis antakse sõna poliitikutele ning ma ei suuda isegi esimest küsimust lõpuni kuulata, sest see on nii üdini lihtsustatud ja totter. Ma ei imesta, et umbluu-rahvast on palju, sest poliitikud, kes peaksid teadlaste sõnumit kodanikele edastama ja oskama selle põhjal otsuseid teha, lihtsalt pole selleks võimelised.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kuulasin ERR-ist ülekannet, kus teadlased tutvustasid värsket koroonaseisu - mis on paraku ainult halvemuse poole teel, aga seda kuulda oli väga huvitav.
                      Aga siis antakse sõna poliitikutele ning ma ei suuda isegi esimest küsimust lõpuni kuulata, sest see on nii üdini lihtsustatud ja totter. Ma ei imesta, et umbluu-rahvast on palju, sest poliitikud, kes peaksid teadlaste sõnumit kodanikele edastama ja oskama selle põhjal otsuseid teha, lihtsalt pole selleks võimelised.
                      +1

                      Puudulik ja/või täielikult ebaõnnestunud kriisikommunikatsioon nagu õpikunäide kuidas mitte talitada.

                      Kommentaar


                        Väga ebamäärane ja laiali valguv on näo katmise juhis.
                        Miks ei ole see konkreetne? Mask on mask. Ja avalikus kohas mask ees. Kõik.
                        Mitte käsi või vetsu paberi riba näo ees.
                        Pluss kuidas saadakse luba mingiks lolluse meeleavalduseks?

                        Poes kõnnitakse tuima näoga käte desinfitesseimisest mööda jne. Inimestel on kaunis pohlad.
                        Reeglid peaksid konkreetsemad olema. Kaasarvatud reageeringud rikkumistele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
                          Pluss kuidas saadakse luba mingiks lolluse meeleavalduseks?
                          Selliseks "lolluseks saadakse luba", sest on olemas kehtiv Eesti Vabariigi põhiseadus. Eestis võib rahumeelselt koguneda ja selleks pole mingit luba vaja.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Selliseks "lolluseks saadakse luba", sest on olemas kehtiv Eesti Vabariigi põhiseadus. Eestis võib rahumeelselt koguneda ja selleks pole mingit luba vaja.
                            Vabandan. Kehvasti kukkus välja.
                            Pigem küsimus. Rahvakogunemine praegusel ajal. See peaks ju iseenesest mõistetavalt suht piiratud olema.

                            Kommentaar


                              Mis nende maskivastaste pöhiargument on? Piirangute frustratsioonist ma saan väga paljude inimeste puhul aru, sest nende negatiivsest möjust väga ei räägita, kuigi paljudele möjub see rängalt. Kui arvutist tööd saad teha siis on lahe kritiseerida, aga kui sul on turismiettevöte, lillepood, klubi vöi restoran millest kogu sissetulek söltub, siis on ikka päris tuuga.

                              veits huumorit ka: https://www.youtube.com/watch?v=oQxaGm7eK4U&t=
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Mis nende maskivastaste pöhiargument on?
                                No tänast meeleavaldust vaadates-kuulates päris ühest argumenti välja ei koorunud. Aga seal sai ikka puhast kulda kuulda, nagu et viirus ei levigi üldse inimeselt inimesele ja pahad onud on selle koroona välja mõelnud inimkonna allutamiseks. Sellest tänasest võiks seal raamatu kirjutada.

                                Ah, ei, põhiargument oli ju see, et hingamine on nende inimõigus, mis neilt ära võtta tahetakse. Keegi pole kellegil käskinud maski naisega seksides kanda, isegi tänaval jalutades ei pea see ees olema, hinga nii palju kui süda soovib. Kui poes või ühistranspordis maski kandmine on nii hirmus inimõiguste riive, no siis muidugi jah. Minu inimõigust see ei riiva.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X