320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      @ vaktsineerimine. Ulst on sageli veidi kohtlane olnud ja ei ole väga osanud õiget valest eristada. Aga Prisked ja asjad... Noh, olukorras, kus mingi 50% õdesid ja rohkemgi hooldajaid lihtsalt ei vaktsineeri ennast, sest perekool jne...

      Kommentaar


        Ajal, mil ravimitootjad järjepanu vähendavad Eestisse saadetavate COVIDi vaktsiinide hulka ning tõstavad hindu, sai üks kõrge Vene diplomaat eile juba kordussüsti. Eesti Päevaleht tabas ta otse teolt.


        Nii halb lihtsalt, aga nii hea, et see nii kiiresti ja ladusalt välja tuli.

        Kommentaar


          Nice spin, kilekotiga venelane ja vägisi vaktsineeritud jõuline tädi, olid meile kõigile hoopis eeskujuks mõeldud.
          Mitu grammi krokodili peab manustama enne kui aju sellist kelbast genereerima hakkab?

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Nice spin, kilekotiga venelane ja vägisi vaktsineeritud jõuline tädi, olid meile kõigile hoopis eeskujuks mõeldud.
            Mitu grammi krokodili peab manustama enne kui aju sellist kelbast genereerima hakkab?
            Ulsti teema lausa uskumatu nahaalsus, kuid kuriteole järgnes karistus. Vene saatkonna venna teema võiks ju sisuliselt minna samasse auku. Kuid siin on see probleem, et tegemist oli arsti eraviisilise otsusega, mitte asutuse või nende juhtide rikkumistega. Karistuseks kinga andmine ning tänasel päeval ühe pulmonoloogi vähendamine ida-virus, kus noh... teenuste kättesaadavustega niigi probleem? Keeruline.

            Priske teema on juba veidi so-so ja selle "spinni" jooksul toodud argumendid okeid. Iseasi, kas seda läbinähtavat spinni ennast jah vaja oli.

            Aga jah, olukorras, kus vaktsiin on haiglates töötajatel saadaval, hella ette ja pane aeg... Selles samas spinnis öeldi osalusmäära kohta läbi lillede küllaltki palju.

            Kommentaar


              See eeskuju vabandus tõi mulle millegipärst meelde ühe aastatetaguse juhtumi kui eesti pätid Soomes poest teleka välja tassisid . Kui tüübitel sabast kinni saadi ja uurima hakati,et kuidas ja miks,oli vastuseks,et tahtsime näha kuidas ta õues pilti näitab!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ulsti teema lausa uskumatu nahaalsus, kuid kuriteole järgnes karistus. Vene saatkonna venna teema võiks ju sisuliselt minna samasse auku. Kuid siin on see probleem, et tegemist oli arsti eraviisilise otsusega, mitte asutuse või nende juhtide rikkumistega. Karistuseks kinga andmine ning tänasel päeval ühe pulmonoloogi vähendamine ida-virus, kus noh... teenuste kättesaadavustega niigi probleem? Keeruline.

                Priske teema on juba veidi so-so ja selle "spinni" jooksul toodud argumendid okeid. Iseasi, kas seda läbinähtavat spinni ennast jah vaja oli.

                Aga jah, olukorras, kus vaktsiin on haiglates töötajatel saadaval, hella ette ja pane aeg... Selles samas spinnis öeldi osalusmäära kohta läbi lillede küllaltki palju.
                See on muidugi tore, et kuni 8. jaanuarini anti haiglatele vaktsiini arvestusega, et ühest ampullist saab viiele inimesele vaktsiini. Tegelikult sai kuuele. Ehk kui haiglale X eraldati näiteks 50 inimesele ette nähtud vaktsiine, siis reaalselt saadi 60 inimesele vaktsiine. Usun ma jee, et Eestis pole ühtegi hea personaalse ärivaistuga juhti, kes selle lihtlabaselt tuttavatele laiali ei jaga või rahaks ei tee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See on muidugi tore, et kuni 8. jaanuarini anti haiglatele vaktsiini arvestusega, et ühest ampullist saab viiele inimesele vaktsiini. Tegelikult sai kuuele. Ehk kui haiglale X eraldati näiteks 50 inimesele ette nähtud vaktsiine, siis reaalselt saadi 60 inimesele vaktsiine. Usun ma jee, et Eestis pole ühtegi hea personaalse ärivaistuga juhti, kes selle lihtlabaselt tuttavatele laiali ei jaga või rahaks ei tee.
                  Eks ta nii ole. Siin on teatud momendid nende kaasuste puhul:

                  1. haigla juhina tegutsemine, kus reageerimine (sh karistamine) on lihtne.

                  2. meditsiinitöötajana tegutsemine - mis karistuse teeme? Ma allpool puudutan korra organisatoorset poolt, aga toon siin näite, et kui a la Savisaar oli haiglas, siis väidetavalt "jooksid serverid kokku", sest inimeste hulk, kes diagnoosile ligipääsu tahtsid (seadust rikkudes) oli meeletu. Kui siin oleks erinevate instantside poolt mõeldud sekund ette ja toodud välja, et kamoon, simmod, see kõik on pärast tuvastatav ja kava väline testimine tähendab suuska, ei oleks seda ka juhtunud. Et jah, tulemus oli näha, "inimesed olid inimesed".

                  3. vaktsineeritu tegutsemine - Ma inimlikult ei oska suhestuda selle Rotary tontidega, aga eks juba sellisesse klubisse kuulumine väga tugevalt toodab seda "võrdsemast võrdsem" mentaliteeti. Imo võiks pildid ja nimed vabaduse platsile tomatitega loopimiseks tuua. Samas sellest konsulist ja Priskest ma oskan nagu aru saada.

                  Ma ise tooks siia mängu selle, et see asi on justnimelt spinnitud selliselt, et inimestel on tekkinud arvamus, kus vaktsiin on defitsiit just tervishoiusüsteemis... Nagu vist on avalik info, siis õed ja hooldajad tänaseks on vaktsineeritud tugevalt alla 50%... Täna. See on räme paradoks, kuidas tegelikult valdkonna välised (välja arvatud arstid) inimesed on vaktsineerimisest rohkem huvitatud kui õed ja hooldajad. Ja seda mitte ainult COVID vaktsiiniga. Miks see nii on?

                  Aa ja täna süsteemis pigem organisatoorne probleem ja pigem vaataks mõne riikliku ameti suunas, et mis seis on. Sellest haigla juhtide poolt tehtud pöördumisest ma siiski jah väga aru ei saa. Et Ida-Viru kolleegide poolt keerati räme pask kokku, but hey, there's a silver lining.

                  Kommentaar


                    on üldse realiseeritud 60% vaktsiinidest? (varus teine 60)

                    mis see täpne seis on?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      See eeskuju vabandus tõi mulle millegipärst meelde ühe aastatetaguse juhtumi kui eesti pätid Soomes poest teleka välja tassisid . Kui tüübitel sabast kinni saadi ja uurima hakati,et kuidas ja miks,oli vastuseks,et tahtsime näha kuidas ta õues pilti näitab!
                      Kardan, et see on kuulujutt, kui sa just isiklikult neid pätte ei tunne. Soome politsei ei jaga sellist infot avalikkusega.

                      Kommentaar


                        Bergenis viimaste aastakümnete külmim talv. Mitu nädalat miinust juba. Eelmise aasta jaanuaris ei olnud miinust kordagi. Mõtlesin, et äkki mingi koroonaviiruse põhjustatud anomaalia, aga paistab, et mitte samas äkki mingi chain reaction tüüpi teema. Või siis lihtsalt suva juhus?

                        COVID-19 lockdowns temporarily raised global temperatures, research shows
                        Reductions in aerosol emissions had slight warming impact, study finds

                        Kommentaar


                          Üldiselt oleks pannud koolid veel pikemale pausile, va mingid kriitilisemad klassid, aga noh, keegi ju ei julge.

                          Kommentaar


                            Kui REF oli opositsioonis, siis oli kisa, et tegelege reaalsete probleemidega nagu Covid.
                            Nüüd ollakse võimul ja kas siis tegeletakse?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Üldiselt oleks pannud koolid veel pikemale pausile, va mingid kriitilisemad klassid, aga noh, keegi ju ei julge.
                              Väga vastu sellele. Nädal enne jõuluvaheaega pandi kõik koolid distantsile, kuna Tln-s ja Idas oli seis pekkis. See oli ikka väga wtf käik valitsusel.
                              Mis mõttes veel pikemale pausile? Nein-nein-nein.
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Üldiselt oleks pannud koolid veel pikemale pausile, va mingid kriitilisemad klassid, aga noh, keegi ju ei julge.
                                See tagajärg võib ka halb olla. Parim oleks kuldne kesktee nakkuse leviku ja sulgemise vahel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X