320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kas kuskil saab ennast lasta testida raha eest ka? Noh, et kui tulin reisilt ning kolleegid kaarega mööda ei käiks?
    Alates homsest hakkab toimima Medicumi ja Synlabi koostöös osutatav teenus, mis võimaldab ennast koroonaviiruse asjus testida 81 euro eest. Kriisipiirkondadest tulijaid siiski ei teenindata.


    ehk siis tänasest saab.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kas foorum läheb ka teadmata ajaks puhkusele? Meie kõigi vaimse tervise huvides, sest kui jalkat ei ole, siis on ainus variant üksteise kallal võtta ju
      Nepal keelas Mt Everesti otsa ronimise kuni corona möllab. Vahetan (base)campi ''see on täielik pandeemia'', ''tulge mõistusele! tugevam osa populatsioonist jääb, igatahes, ellu!'' vastu.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kas kuskil saab ennast lasta testida raha eest ka? Noh, et kui tulin reisilt ning kolleegid kaarega mööda ei käiks?
        Asümptomaatilisena testimine on raharaisk. Sisuliselt võid sama hästi kulli ja kirja visata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Asümptomaatilisena testimine on raharaisk. Sisuliselt võid sama hästi kulli ja kirja visata.
          Tänud.
          Riik pole riskipiirkonda kantud, nakatunuid on olnud, aga vist mitte massiliselt. Ma pole väga ennast paar nädalat kursis hoidnud, sellel haigusel mingi peiteaaeg. EHk et kui ma praegu ei köhi, siis ei näita test ka midagi?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust




            Tänud.
            Riik pole riskipiirkonda kantud, nakatunuid on olnud, aga vist mitte massiliselt. Ma pole väga ennast paar nädalat kursis hoidnud, sellel haigusel mingi peiteaaeg. EHk et kui ma praegu ei köhi, siis ei näita test ka midagi?
            Võib näidata, aga samas võib ka valenegatiivse tulemuse anda. Ainuke kindel viis teisi mitte nakatada on 14 päeva kodus istuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust




              Tänud.
              Riik pole riskipiirkonda kantud, nakatunuid on olnud, aga vist mitte massiliselt. Ma pole väga ennast paar nädalat kursis hoidnud, sellel haigusel mingi peiteaaeg. EHk et kui ma praegu ei köhi, siis ei näita test ka midagi?
              Kõige nõrgem koht valemis on lennuk/lennujaam, mitte sihtriik
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Nojah. Kuna ma käntseldasin ära ja tulin nädal varem tagasi, siis tehniliselt ei pea nagunii tööle minema veel.
                Samas jääb muidugi arusaamatuks, miks Saaremaale lastakse veel minna ja sealt mandrile tulla.

                Kommentaar


                  Esimesest uksest sisenemine bussides keelatud. Piletimüüki bussijuhtide käest ei toimu.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Samal ajal teeb koroonaliidu kodukas külastusrekordeid.

                    Kommentaar


                      Valitsuse konvernetsil Mart Helme kuidagi väga tihti köhib. Hanerasv jäi hommikul määrimata?
                      reisisell.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                        Valitsuse konvernetsil Mart Helme kuidagi väga tihti köhib. Hanerasv jäi hommikul määrimata?
                        Kõige hullemad ongi need paanitsevad inimesed, kes näevad igas köhatamist ja nuuskamist mingit ohuallikat. Mul näiteks on krooniline köha. Ootan juba huviga neid kahtlaseid pilke.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Kõige hullemad ongi need paanitsevad inimesed, kes näevad igas köhatamist ja nuuskamist mingit ohuallikat. Mul näiteks on krooniline köha. Ootan juba huviga neid kahtlaseid pilke.
                          Kahtlane pilk on eilne päev. Nüüd on mõned grammid tina.

                          Kommentaar


                            Mis värk sellega on, et jõusaalid lahti on veel. Esimene asutus, mis kinni peaks olema.

                            Kommentaar


                              Terves kehas, terve vaim!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Mis värk sellega on, et jõusaalid lahti on veel. Esimene asutus, mis kinni peaks olema.
                                Myfitnessid suleti näiteks Lätis ja Leedus mitu päeva tagasi, aga Eesti osakond saatis pmst kõik perse ja nemad kinni ei pane. Isegi rühmatreeningutes võib edasi käia!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X