320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Mis? Vaktsineerimispass pole mingi uus asi.
    Ma olen pool aastat koroonauudiseid skippinud, samuti fb seinal vaktsiini ja maskivastaseid.
    Ma polnud kursis sellega...

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Ma olen pool aastat koroonauudiseid skippinud, samuti fb seinal vaktsiini ja maskivastaseid.
      Ma polnud kursis sellega...
      Ei sellesmõttes, et immuunsuspassid olid juba sajandite eest katkude ajal kasutusel . Mingid aafrika riigid on koguaeg piiril vaktsiinipassi küsinud, et keegi jälle kollatõveepideemiat ei alustaks.

      Kommentaar


        Jep, ja legit kontrollivad lennujaamas, kas vaktsiinipass olemas ja templid õiged. Need vaktsineerimispassid on sellised vahvad kollased, mida pole tegelt teabmis raske võltsida.

        Aga see, et inimesed nihukseid asju ei tea, paneb ikka kukalt kratsima küll..

        Kommentaar


          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
          Jep, ja legit kontrollivad lennujaamas, kas vaktsiinipass olemas ja templid õiged. Need vaktsineerimispassid on sellised vahvad kollased, mida pole tegelt teabmis raske võltsida.

          Aga see, et inimesed nihukseid asju ei tea, paneb ikka kukalt kratsima küll..
          Pole Euroopast väljas kunagi käinud

          Kommentaar


            Ok-ok, mul on privileegipimedus

            Aga jah, seda, et suured poliitikuhärrad seda ei tea, on küll kummaline, mu meelest. No näiteks, mõnes riigis (Austraalia ntks vist) ei saa lasteaeda ka, kui laps pole vaktsineerinud jne.

            Kommentaar


              Suurem vandenöu on hoopis see, et hiinlased anaalsondiga riiki sisenejate homondust tsekivad. Tiktokis näotuvastussüsteemid juba kaardistavad, nüüd siis veel see
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  nii on. mul vanemad eelmine aasta istusid 3 kuud maal lukus ja kedagi näha ei tahtnud. see aasta pidin just meelde tuletama, et just nüüd tuleks ja võiks nii käituda.

                  Kommentaar


                    Üks unit 731 arst ütles ka, et esimesed 3 korda tundus imelik, aga pärast harjus ära.

                    Homme mul viimane futsali trenn...

                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Valitsus kiitis heaks seaduseelnõu, millega täpsustatakse valitsuse ja terviseameti pädevusi. Muudatusega lisatakse seadusesse selge õiguslik alus, mis võimaldab kohustada inimesi järgima nakkushaiguse leviku korral nakkusohutuse ettevaatusabinõusid.  Konkreetsemalt antakse politseile võimalus trahvida näiteks maskikandmise kohustuse eirajaid kuni 800 euroga. Lisaks täpsustab eelnõu, et peale koolide, lasteasutuste ja sotsiaalteenuseid osutavate asutuste sulgemise võivad terviseamet ja valitsus nende […]


                      Ühelt poolt on mul hea meel selle uudise üle, sest maskivastaste ärplemist politseiga on valus vaadata.
                      Teisalt on isegi proua Lutsar öelnud, et maskide tõhususe taga on väga nõrk teaduspõhisus. Vajalik käik, kuid ühiskond lõheneb veelgi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Üks unit 731 arst ütles ka, et esimesed 3 korda tundus imelik, aga pärast harjus ära.

                        Homme mul viimane futsali trenn...

                        https://en.wikipedia.org/wiki/Overconfidence_effect
                        norras sai viimati novembris sees jalkat mängida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          norras sai viimati novembris sees jalkat mängida
                          eratreeningkeskustes ka? hobimängijad ei saa, aga regatud tiimid Soomes saavad.

                          NV`l olin scandic hotellis ja nägin seal Soome futsali koolist, mängisid äsja Itaaliaga. Kaptenil polnud maskigi peal ja rääkis lampi juttu moga
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Ka USA kraamil oli kindlasti mingi mõju hiljem. Pinnas oli niiöelda tihedaks külviks ette valmistatud
                            Aga need X-filesi teemad oli kõik juba ringlemas, sarja tegijad korjasid need lihtsalt üles ja ehitasid geniaalselt selle suurema story taustaks. Mul peaks kuskil kolikambris isegi neid ajakirju olema üks pakk hoiul. Kolmas silm oli selline leebem värk, alternatiivmeditsiin ja iidsed tarkused. Paradoks oli kangem kraam, seal ikka konkreetselt tulnukad ja kuradikesed tulid öösel läbi elektripesa tuppa ja kohe hakkasid teostama anaaleksperimente kaugete planeetide teaduse hüvanguks. Muide nuta või naera, aga juba nendes Kersna esimestes ufolugudes pandi kiipe Orava-Nugise lüpsjatele ja traktoristidele. Vist ei kasutatud ainult sõna kiip, lihtsalt mingi metallitükk pandi peanaha alla või selgroo sisse subjekti jälgimiseks?

                            allars, puhka jalga, see oli lihtsalt tähelepanek kuidas elu on.
                            Pigem nõustun ja uue tõuke andis õudus pealkirjaga "Eesti selgeltnägijate tuleproov". Mulle püüdsid kunagi Hannes Vanaküla & Jüngrid selgeks teha, et ma olen ainukene inimene Eestis peale Vormsi Ennu, kes suudab energiasambaid liigutada. Endine koolivend kutsus ülikoolipäevil napsule ja seal nad mind kambakesi varitsesid. Nalja nad ka ei mõistnud, kui vastasin, et pigem liigutab vastassugu minu pisikest sammast - huumorimeeleta töllid sellised. Koogi sõin ära ja veini kallasin kõrist alla ning tulin tulema. #EestiEnergiaVärise #PintsyG

                            Kommentaar


                              mainime siis tõe huvides ära ka, et viimase info põhjal palju arutelu tekitanud uudised Austria surma osas siiski vaktsiiniga seotusele ei viita. Postimees sellest esiuudisena õnneks kenasti inimesi ka informeerib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                mainime siis tõe huvides ära ka, et viimase info põhjal palju arutelu tekitanud uudised Austria surma osas siiski vaktsiiniga seotusele ei viita. Postimees sellest esiuudisena õnneks kenasti inimesi ka informeerib.
                                jep, aus üldiselt. aga sisuliselt kasu ei ole ka postimehest, sest meil on 101 lamba seas grünthali suguseid õigusteaduskonna haritlased, kes endiselt usuvad, et maa on lame.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X