320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See vaktsineeritute ja vaktsineerimise järjekordade nimekirjadega toimuv, otsustusvõimetus kuidas ja mida ja millal teha, määrust/seaduste jne kinnitamise kiirus jne ajavad "veits" kettasse juba.
    EIlne AK lugu exceleid võrdlevatest perearstidest, käsitsi kopeeritavatest andmetest, igasuguse loogilise süsteemi puudumisest, andmekaitseinspektsiooni "nii ei tohi, teil pole õigusi" jne asjadest, et eesliinitöötajate ja oluliste inimeste (ei mäleta korrektset terminit)nimekirju kiirelt kätte saada tekitab vägisi tunde, et enne tuleb suvi ja viirus taandub (koos piirangute mõjuga) kui vaktsineerimine korda saadakse.
    Rääkimata Kiige "Loodame seadused suveks korda saada" jutt. Meil on märts alles. Uttiv küll noh.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      See vaktsineeritute ja vaktsineerimise järjekordade nimekirjadega toimuv, otsustusvõimetus kuidas ja mida ja millal teha, määrust/seaduste jne kinnitamise kiirus jne ajavad "veits" kettasse juba.
      EIlne AK lugu exceleid võrdlevatest perearstidest, käsitsi kopeeritavatest andmetest, igasuguse loogilise süsteemi puudumisest, andmekaitseinspektsiooni "nii ei tohi, teil pole õigusi" jne asjadest, et eesliinitöötajate ja oluliste inimeste (ei mäleta korrektset terminit)nimekirju kiirelt kätte saada tekitab vägisi tunde, et enne tuleb suvi ja viirus taandub (koos piirangute mõjuga) kui vaktsineerimine korda saadakse.
      Rääkimata Kiige "Loodame seadused suveks korda saada" jutt. Meil on märts alles. Uttiv küll noh.
      Kahjuks seadusandlus ongi aeglane - ei õigusta siin seda kriisi segadust, aga see on põhjusega, et EKRE & Trumpi jne sarnased ajutised nähtused ei suudaks väga kiiresti asju õhinapõhiselt pekki keerata.

      Sama aeglus ja "ettevaatlikus" antud hetkel maksab kätte.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kahjuks seadusandlus ongi aeglane - ei õigusta siin seda kriisi segadust, aga see on põhjusega, et EKRE & Trumpi jne sarnased ajutised nähtused ei suudaks väga kiiresti asju õhinapõhiselt pekki keerata.

        Sama aeglus ja "ettevaatlikus" antud hetkel maksab kätte.
        1957 uut positiivset. Kas me lakume kollektiivselt ukselinke? Kui ma olen väljas käinud, mida ma pigem teen vähe viimastel nädalatel siis olen näinud suuresti tühje busse, pooltühje toidupoode. 95% inimesi maski kandmas siseruumides ja pigem distantsi hoidmas.

        Aga ma vist elan mingis paraleeluniversumis.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          mainime siis tõe huvides ära ka, et viimase info põhjal palju arutelu tekitanud uudised Austria surma osas siiski vaktsiiniga seotusele ei viita. Postimees sellest esiuudisena õnneks kenasti inimesi ka informeerib.
          Taani bännis AZ nüüd samadel kahtlustel ära:
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Taani bännis AZ nüüd samadel kahtlustel ära:
            https://www.businessinsider.com/denm...21-3?r=US&IR=T
            Jäin siin mõtlema, et mida kaugemale vaktsineerimine edeneb, seda imelikumatel põhjustel vaktsineerituid ka sureb.

            Trombide kohta ütleb Euroopa ravimiamet, et trombide sagedus vaktsineeritute hulgas ei ole suurem kui trombide sagedus üldpopulatsiooni hulgas.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Kahjuks seadusandlus ongi aeglane - ei õigusta siin seda kriisi segadust, aga see on põhjusega, et EKRE & Trumpi jne sarnased ajutised nähtused ei suudaks väga kiiresti asju õhinapõhiselt pekki keerata.

              Sama aeglus ja "ettevaatlikus" antud hetkel maksab kätte.
              Neid seadusi oli aega muuta vähemalt alates sügisest. Pigem tundub, et tähelepanu oli mujal (pensioniseadus, kooselu ja ma ei tea, kas Keskerakonnal ka mingi oma asi oli mida taga ajada).

              -e- keskerakonna asi ajada oli vabandada.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                1957 uut positiivset. Kas me lakume kollektiivselt ukselinke? Kui ma olen väljas käinud, mida ma pigem teen vähe viimastel nädalatel siis olen näinud suuresti tühje busse, pooltühje toidupoode. 95% inimesi maski kandmas siseruumides ja pigem distantsi hoidmas.

                Aga ma vist elan mingis paraleeluniversumis.
                Huvitaks ennastki et kus need haiged välja kaevatakse. Praegu see info läks vist riigisaladuste alla ka viieks aastaks?

                Muidu viimaseaja tähelepanek, et päris palju on paare kus üks pool on posiitiivne ja teine negatiivne, mis sest et päevad läbi koos passitakse

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  Huvitaks ennastki et kus need haiged välja kaevatakse. Praegu see info läks vist riigisaladuste alla ka viieks aastaks?

                  Muidu viimaseaja tähelepanek, et päris palju on paare kus üks pool on posiitiivne ja teine negatiivne, mis sest et päevad läbi koos passitakse
                  1957 mitmest inimesest? Muidu uued nakatumised tulevad väikse delayga ka.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kuskil oli pull kommentaar, et sellise tempoga elab meil sügiseks eestis 2.5 miljonit inimest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Taani bännis AZ nüüd samadel kahtlustel ära:
                      https://www.businessinsider.com/denm...21-3?r=US&IR=T
                      Kaala ära ole selline Kärmas. Banned ja suspended on erinevad asjad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Kuskil oli pull kommentaar, et sellise tempoga elab meil sügiseks eestis 2.5 miljonit inimest
                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Kaala ära ole selline Kärmas. Banned ja suspended on erinevad asjad.
                          Aaa, oops. Ega ma mötlesin ka, et kas 1-2 inimest on siis piisav sample. Nagu Sleepwalking näitas, siis trombide sagedus muutunud ei ole. Ma ise lihtsalt loodan, et EU ja FDA vötab kiirelt Covaxini omaks
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Koroonakaart omavalitsuste kaupa on ka huvitav
                            20210311_115139.jpg

                            E: krt, ma ei oska siia pilte suures mõõdus laadida, muidu paneks aeg-ajalt totsidesse kah kraami.
                            Last edited by Vask; 11.03.21, 13:06. Põhjus: Vea selgitus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Koroonakaart omavalitsuste kaupa on ka huvitav
                              [ATTACH=CONFIG]7018[/ATTACH]

                              E: krt, ma ei oska siia pilte suures mõõdus laadida, muidu paneks aeg-ajalt totsidesse kah kraami.
                              Võta pilti üles laadides see “host locally” vms linnuke ära.

                              Kommentaar


                                Estijoje per praėjusią parą nustatyti 1 957 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai – daugiausiai nuo protrūkio šalyje pradžios, taip pat mirė devyni anksčiau užsikrėtę žmonės, ketvirtadienį pranešė sveikatos apsaugos tarnybos.


                                Leedu lehes lugu kuidas Eesti on kokku kukkumas. Vaadake piltide galeriid - kirstud ja möllud ning palju hispaaniakeelseid tekste ja inimesi. Just nii meile serveeritakse kõike.

                                #Varroteam

                                Kommentaar

                                Working...
                                X