320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joppas. Tavaliselt on haigustel ikka mingid kindlad n2hud,aga koroona symptomid on juba absoluutselt k6ik. Rolf roosalul oli "koroona". Ta ei k2inud 2 p2eva sital ja oli terve- cmoon see ei saanud ju koroona olla!
    Ja ma isegi ei ytle,et koroonat pole olemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Okei sa oled kasutu torbik lmfao.
      a see siis pole tõsi?

      Kommentaar


        Tegelt võiks hea tava olla, et see, kes mingit umbluud paneb, peaks tõestama enda väidet, mitte vastupidi.



        See on muidugi eos debiilne väide, sest Eestis ei tee teste ka üks tüüp kuskil Terviseameti tagatoas, ühel seadmel ja paberil näpuga riiklike kvoote järgides.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Siit tulebki ju absurd välja. Teeme 60 tsüklit, et saada veel paremat pandeemiat. PCR testi tsüklite arv OLI algselt soovituslikult 30 ja max 35. Kõik üle selle ongi võimendatud jura. Teed rohkem tsükleid ja saad nohud ka koroonaks.




          ja siin on paljundustsüklite mõju kohta:
          Severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 viral load in the upper respiratory tract peaks around symptom onset and infectious virus persists for 10 days in mild-to-moderate coronavirus disease (n = 324 samples analysed). RT-PCR cycle threshold (Ct) values correlate strongly with cultivable virus. Probability of culturing virus declines to 8% in samples with Ct > 35 and to 6% 10 days after onset; it is similar in asymptomatic and symptomatic persons. Asymptomatic persons represent a source of transmissible virus.


          MUideks AZ ei ole USAs üldse vaktsineerimisluba ja juudid ka seda ei kasutanud. Mõtte koht!

          Aga liiga palju olen kirjutanud.

          Namasdey valgusolendid!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ei ole tõsi. Naisel oli julm nohu. Läks testima- negatiivne.
            Sa ikka saad aru, et ta oli su peale solvunud?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              Siit tulebki ju absurd välja. Teeme 60 tsüklit, et saada veel paremat pandeemiat. PCR testi tsüklite arv OLI algseltsoovituslikult 30 ja max 35. Kõik üle selle ongi võimendatud jura. Teed rohkem tsükleid ja saad nohud ka koroonaks.
              Sa võiksid teinekord ise ka oma lingid üle vaadata, et kas nad toetavad su öeldut.

              Pealegi on endiselt absurd rääkida mingist Eestis universaalselt kasutatavast 40 tsüklist, sest cut-off sõltub veits konkreetsest tootjast ka. Ühtlasi oli WHO soovitus järgida tootjate juhuseid, mitte “kõik üle 30 on valepositiivne”.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Esmaspäeval kirjutas ajaleht Sakala Viljandimaal Hallistes asuvast Mulgi Häärberi hooldekodust, kus suurem osa elanikke jaanuaris vaktsiinist loobus. Nüüd on haigestunud 30 klienti ja kaks raskes seisundis viidud haiglasse. Juhataja Merle Palk ütles, et otsustati haigus pigem läbi põdeda ja seda nüüd tehaksegi. Ise haigestus ta koroonasse enda sõnul seetõttu, et käis väljas lahtiste jalatsitega ja tegi jalad märjaks.

                Kommentaar


                  Normaalne, juhataja otsustab, et nüüd põeme kõik koos läbi ja saame karjaimmuunsuse. Meie oma vaese mehe Tegnell.

                  Kommentaar


                    73 aastane äiapapa, kellel on viimase viie aasta jooksul tehtud südame opp, kasvaja opp (mõlemast taastus ilusti) ja tervis üldse selline nõrguke. Nii, ootab, et perearst võtaks vaktsineerimise osas ühendust. Vaikus, võtab siis ise lõpuks ühendust, et mis keiss on? Sealt küsiti vastu, et olete Te ikka kindel ja kas Te ikka tahate? Korraldasime korraliku lamendi. Homme läheb süstile.
                    Türa, mis toimub?
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                      73 aastane äiapapa, kellel on viimase viie aasta jooksul tehtud südame opp, kasvaja opp (mõlemast taastus ilusti) ja tervis üldse selline nõrguke. Nii, ootab, et perearst võtaks vaktsineerimise osas ühendust. Vaikus, võtab siis ise lõpuks ühendust, et mis keiss on? Sealt küsiti vastu, et olete Te ikka kindel ja kas Te ikka tahate? Korraldasime korraliku lamendi. Homme läheb süstile.
                      Türa, mis toimub?
                      Küsi oma perearstilt, see on isiku küsimus, mitte süsteemi.

                      Kommentaar


                        tähelepanek - mul tavapärane ndv on selline, et nii L kui P kell 11:30 perega ja koeraga jalutama, umbes kella 12x jõuan Tartu turule, kust ostan Rõngu pagarist kartulisalatit ja lihapirukat*. Sample 7-8 kuud, iga jumala ndv sama kellaeg. Ja mitte kunagi... mitte kunagi selle aja jooksul ei ole olnud seal nii palju rahvast kui täna.

                        * ma ei taha teada, mida nad sinna lihapirukasse panevad, et suudavad seda mingi 50 sendiga per tk müüa kasumlikult.

                        Kommentaar


                          Tundub, et kõik olid siis sinna läinud sest mujal oli harjumatult vähe inimesi päeva ja kellaaja kohta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            73 aastane äiapapa, kellel on viimase viie aasta jooksul tehtud südame opp, kasvaja opp (mõlemast taastus ilusti) ja tervis üldse selline nõrguke. Nii, ootab, et perearst võtaks vaktsineerimise osas ühendust. Vaikus, võtab siis ise lõpuks ühendust, et mis keiss on? Sealt küsiti vastu, et olete Te ikka kindel ja kas Te ikka tahate? Korraldasime korraliku lamendi. Homme läheb süstile.
                            Türa, mis toimub?
                            Mul ema ja isa mõlemad 70+ ja riskigrupis.
                            Ootasid, ootasid vaktsiini. Ei tulnud. Soovitasin siis perearstile helistada. Kõige hullem vastus saab ju olla- sorry, hetkel ei ole.
                            Ema siis helistas. Räägiti, et ei ole jne jne. Mõni päev hiljem tuli kõne- tulge homme vaksineerima.

                            Tundub, et kui vanemad inimesed ise huvi ülesse näitavad, siis saab päris kiirelt oma süsti kätte. Seega kellel vanemad lähedasi- kiired kõned perearstile!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mul ema ja isa mõlemad 70+ ja riskigrupis.
                              Ootasid, ootasid vaktsiini. Ei tulnud. Soovitasin siis perearstile helistada. Kõige hullem vastus saab ju olla- sorry, hetkel ei ole.
                              Ema siis helistas. Räägiti, et ei ole jne jne. Mõni päev hiljem tuli kõne- tulge homme vaksineerima.

                              Tundub, et kui vanemad inimesed ise huvi ülesse näitavad, siis saab päris kiirelt oma süsti kätte. Seega kellel vanemad lähedasi- kiired kõned perearstile!
                              Ma ei saa üldse aru mismoodi inimesi vaktsineerimisele kutsutakse. Sain kohustuslikul testimisel enne oppi positiivse vastuse. Põdesin 4 nädalat. Kuna olen riskigrupis siis sain perearstilt 1,5 nädalat pärast tervenemist kutse vaktsineerimisele. Küsimusele, et kas marutaudi vastu kuna äsja olin covidis, öeldi oih ja et lükkame siis edasi.
                              Samas on vanemad üle 70 ja pole ühtegi kõnet saanud. Paps riskigrupis ka
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Loogika on selles, et kui endast teada annad, siis hakatakse suuremate loobumistega päeval kindlaid tulijaid kutsuma. Seega kõik, kes tahavad, helistage kindlasti enda perearstid üle ja avaldage soovi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X