320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    vb sp, et viirusekandjad poodi viina järgi ei läheks?
    wc paberi järgi ikka lähevad ju?

    Kommentaar


      Olevat avaliku korra tagamiseks. Ehk kuna keegi ei jõua nädal aega koos istunud perede kaklemist lahutamas käia, siis keeratakse alko kinni. Pluss rahu tänavatel jne.
      Aga, endiselt, see olla üks ettepanekutest paljude seas.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, ütleme nii, et mul pole antud infoandjas põhjust kahelda.
          Mõnu räägib õiget asja, selline meede on tõesti võimalike valikute hulgas.

          Kommentaar


            Üks põhjus ilmselt see ka, et iga roolijoodik teab, et puhumisreidid on teadmata ajaks edasi lükatud.
            Suhteliselt julge poliitik muidugi, kes selle ettepaneku ametlikult rahva ette toob oma näo ja nimega...

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              wtf, alkohol ju just tapabki kõik igasugused viirused seest ära ju, miks?
              Nagu tõsiselt mõtled nii või?

              Kommentaar


                Viimase nädala jooksul on koroonaviiruse pidurdamiseks üle Eesti kehtestatud erinevaid piiranguid. Kui olukord ei peaks rahunema, mida kõik märgid ka näitavad, siis on kriisikomisjonile laekunud palju erinevaid ja täiendavaid ettepanekuid.


                Niipea, kui ma selle lingi siia panin, hüppas Õhtulehe chartbeadi järgi Soccerneti foorumist tuleva külastuste hulk äppi, Facebooki ja guugli otsingute järel neljandaks.

                Kommentaar


                  Sellise kuiva seaduse kehtestamise vastu räägib muidugi see, et kui see päev ja kellaaeg välja öelda algab selline mäsu, mille kõrval need wc paberi varujad on mudilaskooride unelaul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Sellise kuiva seaduse kehtestamise vastu räägib muidugi see, et kui see päev ja kellaaeg välja öelda algab selline mäsu, mille kõrval need wc paberi varujad on mudilaskooride unelaul.
                    Noh, kui siin mingi ajakirjandus poleks käru keelanud, siis oleks teatatud, et NÜÜD kinni ja kõik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Sellise kuiva seaduse kehtestamise vastu räägib muidugi see, et kui see päev ja kellaaeg välja öelda algab selline mäsu, mille kõrval need wc paberi varujad on mudilaskooride unelaul.
                      Ikka öövarjus.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Dannar on uue pronksöö algataja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Dannar on uue pronksöö algataja.
                          Mina pole süüdi, et ministeeriumid lekivad.

                          Kommentaar


                            Tatrast peaks saama.

                            Kommentaar


                              Helistati politseist. Mõtlesin, et nüüd on jama. Aga paluti ühte lauset korrigeerida.

                              Kommentaar


                                Ja piirikaubandus õitseks jälle
                                Teisalt ju päris vahva, viimati sai purukaine kuu tehtud papsi surma järel mõni aasta tagasi(ei joonud surnuks ta ega midagi, lihtsalt minu mingi huvitavat sorti väljund leinale vist), kuiv seadus annaks ehk lisamotti jälle teha. Ideaalkaalu mitte saavutamine ongi senini suuresti õllega sõbrustamise taha jäänud. Samas, neetud trennid on kõik tühistatud ja kaubandussektoris leiba teenides on tööga kah varsti kööga.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X