320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valikute küsimus.

    Kommentaar


      Reaalsustaju järjekorranumber on alles masinas.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mingid jutud liiguvad, et täna kell 16 teatatakse riigi karantiini panekust.

        Kommentaar


          mõnu, saaremaa näitel on mingit muud maakonda plaanis neil hakata ka isoleerima ?
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Mingid jutud liiguvad, et täna kell 16 teatatakse riigi karantiini panekust.
            Väga liiguvad. Ma ostsin kõrvalpoe proseccost tühjaks. Samas liiguvad ka vastupidised jutud, et see läheb ainult Saaremaale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              mõnu, saaremaa näitel on mingit muud maakonda plaanis neil hakata ka isoleerima ?
              Muid maakondi on niimoodi väga raske isoleerida.

              Kommentaar


                Linna sulgemine olla BS. Et tulge poest tagasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Väga liiguvad. Ma ostsin kõrvalpoe proseccost tühjaks. Samas liiguvad ka vastupidised jutud, et see läheb ainult Saaremaale.
                  Khm. Ostke ikka viina.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kas ma siis ei saa üldse väljas käia?

                    Mida see karantiin tähendaks?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kas ma siis ei saa üldse väljas käia?

                      Mida see karantiin tähendaks?
                      Sama küsimus.
                      Ise saaksin ilmselt toas istututud, aga koerale ilmselt tuppa sittumist ja kusemist selgeks ei õpeta .
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Itaalias võivad vist koeraga esimese puuni käia ja siis vutt vutt tuppa tagasi.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Eem... See jubtäiesti putsis, ei?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Päris sellist ei saa tulla. Kui ühel päeval Ratas ütleb, et ärge varuge toitu ja tehke paanikaoste. Siis järgmisel hetkel ei saa lockdowni teha ju?

                            Kommentaar


                              Saab ikka. Kahju, et seadused (?) ei luba kohe esimese asjana vähemalt kuuks ajaks juhet seinast välja tõmmata.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ma kuulsin, et hoopis alkoostukeeld tuleb kell 16.

                                Hea tüüpiline kuulujutuvärk muidugi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X