320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üleöö ehk mitte, aga mingi maakond Kaitseliidu ja abipolitsei abil lukku panna (kui näiteks on maakond kus nakkust minimaalselt ja kõrval eriti suur puhang) ei oleks väga ulme.

    Kommentaar


      Ei tule sellist keeldu.

      Kommentaar


        Türbel, ma olen praegu tööl, autot mul pole, millega põgeneda, nii et jäängi siia vangi. Jalgsi Maardust Tallinna ehk isegi luuraks kuidagi, aga mingit 60 kilti koju küll ei viitsiks käia. Kui veel Maardu kohalikust keldripoest napsu ka ei saaks, siis oleks puhta pees.

        Kommentaar


          Urmas Reinsalu: Tähelepanu! Levib kuulujutt, et valitsus kehtestab üldise liikumiskeelu Eestis. Lükkan selle ümber! Praegu on oluline vajaduseta avalikes kohtades siseruumides mitte liikuda ning vähendada suhtlemist miinimumini! Jagage seda postitust, et vältida segadust!
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
            Urmas Reinsalu: Tähelepanu! Levib kuulujutt, et valitsus kehtestab üldise liikumiskeelu Eestis. Lükkan selle ümber! Praegu on oluline vajaduseta avalikes kohtades siseruumides mitte liikuda ning vähendada suhtlemist miinimumini! Jagage seda postitust, et vältida segadust!
            Inimesed nii debiilsed lihtsalt... see oleks kõige idiootsem asi hetkel üldse kuhu ressurssi kulutada. Igas maakonnas on koroona sees, mida me sest Tallinnast sulgeme.

            Kommentaar


              Väidetavalt kogu ühistransport Harjumaal pannakse kinni

              Kommentaar


                Väidetavalt pannakse Soccernet kinni.

                Kommentaar


                  Väidetavalt Liverpool pani EPLi kinni.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Tegelikult on veidi naljakas, kuidas EKRE suutis luua alternatiivse inforuumi inimestele, kes peavoolumeediat ei usu ning peab nüüd ise seal liikuva valeinfo suppi sööma hakkama.

                    Kommentaar


                      Ja väidetavalt pidi Dannar olema kvaliteetajakirjanik. Väga pettunud sellises deilimeilikus vekslis mis ta meile siia tõi.

                      Kommentaar


                        Klikid maksavad. Läheb veits sinna samma auku, kus on ülikalli hinnaga desovahend, maskid ja muu, mis inimesi praeguses olukorras hullutab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Ja väidetavalt pidi Dannar olema kvaliteetajakirjanik. Väga pettunud sellises deilimeilikus vekslis mis ta meile siia tõi.
                          Huvitav, kes seda üldse väidab? Tavaline latatara, kõik mis keelel, kohe kuulutab välja, mis on iseenesest väga hea lugejale, kvaliteediga siin pistmist pole.

                          Kommentaar


                            Siin galeriis on ikka priceless kraami. Sitapaber ja õlu on ülihea combo, kahju, et ise enne selle peale pole tulnud.

                            Kommentaar


                              Oli ju öeldud, et teema on arutelu all. Mida on kinnitanud ka valitsuses istuvad härrad.

                              Kommentaar


                                https://www.ohtuleht.ee/995504/tuluk...etusavaldusele Ma ei tea, et kas ajasime eile ka Kadrioru ja kamba alkot ostma, aga ilmselgelt peaksid nad ühe peatäie magama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X