320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Tervishoiuamet ja muud asjapulgad valetavad sirge näoga rahvale ettekäändega "mitte paanikat külvata". Igasuguseid ja igat sugu Eesti spetsialiste ronib välja, kes on top dogid maailmas enda arust.

    Loodan, et võetakse kunagi vastutusele!

    Kommentaar


      #32
      Alternatiivina pakud siis mida? Riikliku soovitust: ostke kohe kõik poed tühjaks ja valmistuge maailmalõpuks?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Alternatiivina pakud siis mida? Riikliku soovitust: ostke kohe kõik poed tühjaks ja valmistuge maailmalõpuks?
        ehk kui sellist totaalselt sitta ajavat suust arvamust ei kuuleks "ekspertidelt" siis ei oleks ka nii palju neid trosse kes ITA/CHI'st tulleks kohe kõige suurtematele avalikele üritustele ei jookseks järjest.

        paanikaks pole põhjust, tuleb lihtsalt ettevaatlik olla.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          ehk kui sellist totaalselt sitta ajavat suust arvamust ei kuuleks "ekspertidelt" siis ei oleks ka nii palju neid trosse kes ITA/CHI'st tulleks kohe kõige suurtematele avalikele üritustele ei jookseks järjest.

          paanikaks pole põhjust, tuleb lihtsalt ettevaatlik olla.
          Tšiilis ka puccis?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Tšiilis ka puccis?
            valgusta mind?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #36
              mõlemad panete kanti?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                mõlemad panete kanti?

                Jasper võis lähtuda FIFA koodist, mis on CHI.

                Kommentaar


                  #38
                  kusjuures ma ei kasutanud riigi lühendit vaid panin tuimalt 3 esimest tähte, silly me. päev otsa vaadanud kahe tähelisi riigi lühendeid siis ajab aju sassi. šveitsi või hiina või asi
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #39

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Niikaua on jah hea kuni see sulle endale rahakotti ei hammusta.
                      Rahas mõtlemine tahabki muutust. Üks punkt.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Rahas mõtlemine tahabki muutust. Üks punkt.
                        tahaks lastele poest süüa osta... aga krt raha pole...

                        nahui sa rahas mõtled koguaeg!
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Tervishoiuamet ja muud asjapulgad valetavad sirge näoga rahvale ettekäändega "mitte paanikat külvata". Igasuguseid ja igat sugu Eesti spetsialiste ronib välja, kes on top dogid maailmas enda arust.

                          Loodan, et võetakse kunagi vastutusele!
                          Okei lmfao, mine ehita endale kuhugi Piusa kanti maailmalõpu punker vms.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma olen nõus siis trossi nimetusega, kui koroona ca miljon inimest aastas võtab. Seni olen seisukohal, et meediakajastus ja paanika on ebaproportsionaalselt suur.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas kyps Vaata postitust
                              Ma olen nõus siis trossi nimetusega, kui koroona ca miljon inimest aastas võtab. Seni olen seisukohal, et meediakajastus ja paanika on ebaproportsionaalselt suur.

                              Mina ntks tuumas6da ei karda sest viimase 10 aastaga on sellesse surnud 0 inimest.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                #45
                                Nagu su enda pildilt näha, siis kuni 18,5% nakatunudest vajavad arstiabi (13.8% "hospitalization" ja 4.7% "intensive care"). Olukorda kergekäeliselt suhtudes ja seeläbi laialdast levikut soodustades jõuame tõenäolisemalt olukorda, kus haiglate võimekus ei ole piisav. Hea näide on Itaalia, kus haiglad on ülekoormatud ja tänu sellele ka kõige suurem suremus.

                                Kahtlustan, et USA ja UK arvelt hakkab ohvrite arv (ja suremuse %) veel märkimisväärselt suurenema. UK intensiivravi võimekus olevat Itaaliaga võrreldes umbes poole kehvem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X