320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopast ja Ameerika Ühendriikidest laekunud värskematest andmetest tuleb välja, et ka nooremad täiskasvanud võivad koroonaviiruse tagajärjel tõsiselt haigeks jääda ning oht seniarvatust oluliselt suurem.


    Ei tea, kui pädev seal kajastatud info on, aga seal toodud andmete pinnalt ilmneb, et raskesse seisudisse võivad sattuda ka riskigrupist väljaspool olevad nooremad inimesed.

    Kommentaar




      Elon Musk tweetis mõned päevad tagasi

      Kommentaar


        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
        Ära spekulkeeri, kui ei tea. Teadsid nii mõndagi, aga kõigega ka ei jõua tegeleda. Eks tuletõrjuja ka esialgu ei suuda füüsikat tudeerida kohe, kui maja põleb. Nüüd on seal koostöös käimas, milleks TAd seitsmes surmapatus süüdistada, kui sa ei tea täpselt ja jaurad meedia ajel.
        7 surmapatus ei süüdista kedagi, loomulikult ma ei tea kõike ja kindlasti on minu teadmised piiratud (hügieen/bakterid on rohkem minu valdkond).
        Oma arusaama loon kontaktidest nendega, keda endast arukamaks pean (neid on piisavalt), kes on teatuid asju juba pikalt püüdnud selgitada ja mida TA esindajad on ise meedia vahendusel jaganud.
        Kas see pilt on moonutatud või mitte, seda ma täie kindlusega õelda ei oska.

        Pole kindel, et kas sain tuletõrjuja näitest õigesti aru või mitte aga mul läheb reeglina ka tunnike või kaks peale ärkamist, et nupp uuesti nokkima hakkaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          7 surmapatus ei süüdista kedagi, loomulikult ma ei tea kõike ja kindlasti on minu teadmised on piiratud (hügieen/bakterid on rohkem minu valdkond).
          Oma arusaama loon kontaktidest nendega, keda endast arukamaks pean (neid on piisavalt), kes on teatuid asju juba pikalt püüdnud selgitada ja mida TA esindajad on ise meedia vahendusel jaganud.
          Kas see pilt on moonutatud või mitte, seda ma täie kindlusega õelda ei oska.

          Pole kindel, et kas sain tuletõrjuja näitest õigesti aru või mitte aga mul läheb reeglina ka tunnike või kaks peale ärkamist, et nupp uuesti nokkima hakkaks.
          Probleeme muidugi oli ja on, alamehitatus, aastaid kestnud suhtumine sotsvaldkonda jne, teatud ettevõtjate suhtumine, kus hüpatakse pea ees õpetama, kuid ei saada aru, et avalik sektor pole eraettevõte jne. TA tegi ka suuri vigu, aga see frontaalrünnak nende suunas, kui nad teevad päris ebainimlikke pingutusi keset kriisi on lihtsalt ebaõige.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
            Probleeme muidugi oli ja on, alamehitatus, aastaid kestnud suhtumine sotsvaldkonda jne, teatud ettevõtjate suhtumine, kus hüpatakse pea ees õpetama, kuid ei saada aru, et avalik sektor pole eraettevõte jne. TA tegi ka suuri vigu, aga see frontaalrünnak nende suunas, kui nad teevad päris ebainimlikke pingutusi keset kriisi on lihtsalt ebaõige.
            +1

            Pea kõigega päri ja ma ei arvagi, et pead peaksid kohe veerema ning ei kutsu kedagi veel tõrvikuid läitma - seda kõike jõuab ka siis kui kriis on edukalt või vähem edukalt seljatatud.
            Eks see ole häda ka teistes asutustes, kus võimekus eksisteerib ainult paberil.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Huvitav kuhu alla paigutati niisutatud salvrätikud, sest selle kategooria müük on ka UKs läinud ülesse mitme miljoni võrra nädalaga (Amazonis 500-600% kohati).

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Huvitav kuhu alla paigutati niisutatud salvrätikud, sest selle kategooria müük on ka UKs läinud ülesse mitme miljoni võrra nädalaga (Amazonis 500-600% kohati).
                Facial tissues ju olemas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  https://www.err.ee/1066480/varskemad...atust-ohtlikum

                  Ei tea, kui pädev seal kajastatud info on, aga seal toodud andmete pinnalt ilmneb, et raskesse seisudisse võivad sattuda ka riskigrupist väljaspool olevad nooremad inimesed.
                  ja samas kui vaadata itaalia statistikat siis enda pärast hetkel muretsema ei hakka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Facial tissues ju olemas?
                    Pole päris sama.
                    Niisutatud salvrätikud jagunevad: baby wipes, facial tissue, "flushable" wipes, industrial wipes, disinfecting wipes jne.
                    Kasv millele mina tähelepanu juhtisin hõlmab kõige rohkem järgmisi tooteid: baby wipes, "flushable" wipes ja disinfecting wipes.

                    Ühtegi neist ei tohi muidugi potist alla uhada, sest muidu tekivad tõsised probleemid ja pole midagi hullemat kui umbes infra kriisi taustal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      LeeRomero muidu tark kutt ja siis nüüd selline rumal facebooki pasalevitaja stiilis post. Fakt on ju see, et koroona kiirendas nende suremist.
                      Esiteks tänan komplimendi eest, teiseks, nagu futbolidi juba ka vastas, minu postituse eesmärk polnud mingit sensatsioonilist paska levitada vaid lihtsalt tuua välja mõte, mida see uudis minus tekitas. Statistikat on alati võimalik eri mood mõista. Näiteks Venemaal ju koroonat pole, samas on väidetavalt 45% tõus kopsupõletikku haigestunute osas.
                      Iga mõistusega inimene saab ju aru, et Itaalias ei saa massiliselt iga kevad vähi, kopsu ja südamehaigeid otsa nii, et haiglates ruumi pole. Aga fakt on ka see, et paradoksaalselt väheneb teistesse haigustesse surnute arv ja inimese eelnev elatud elu ja haiguskäik mõjutab seda, kas koroona on letaalne või mitte.
                      Täna tuli näiteks ka uudis, et suure tõenäosusega vähenes Wuhanis suremus halva õhu kvaliteedi tõttu rohkem kui suurenes koroona pärast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Esiteks tänan komplimendi eest, teiseks, nagu futbolidi juba ka vastas, minu postituse eesmärk polnud mingit sensatsioonilist paska levitada vaid lihtsalt tuua välja mõte, mida see uudis minus tekitas. Statistikat on alati võimalik eri mood mõista. Näiteks Venemaal ju koroonat pole, samas on väidetavalt 45% tõus kopsupõletikku haigestunute osas.
                        Iga mõistusega inimene saab ju aru, et Itaalias ei saa massiliselt iga kevad vähi, kopsu ja südamehaigeid otsa nii, et haiglates ruumi pole. Aga fakt on ka see, et paradoksaalselt väheneb teistesse haigustesse surnute arv ja inimese eelnev elatud elu ja haiguskäik mõjutab seda, kas koroona on letaalne või mitte.
                        Täna tuli näiteks ka uudis, et suure tõenäosusega vähenes Wuhanis suremus halva õhu kvaliteedi tõttu rohkem kui suurenes koroona pärast.
                        sinu postitus:

                        "
                        Kust sa seda välja loed. Fakt on selles, et 99% surnutest põdes ka mingit teist haigust. Nüüd koroonapaanikas kirjutatakse kõik surmad koroona arvele. Ehk siis inimene, kes põeb vähki, saab koroona, sureb, saab surma põhjuseks koroona, mitte vähi. Kui inimene on gripis, saab koroona otsa, sureb, on surma põhjust taaskord koroona.
                        "

                        see on ehtne postitus, et ou kutid koroona jumala poh asi tra ja haiged tra nkn surevad blin, nii et kui sa tegelt nii ei mõtle, siis ei tohiks imestada miks su postitus ette jäi, ilmselt saad aru kui üle loed nüüd selle.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          sinu postitus:

                          "
                          Kust sa seda välja loed. Fakt on selles, et 99% surnutest põdes ka mingit teist haigust. Nüüd koroonapaanikas kirjutatakse kõik surmad koroona arvele. Ehk siis inimene, kes põeb vähki, saab koroona, sureb, saab surma põhjuseks koroona, mitte vähi. Kui inimene on gripis, saab koroona otsa, sureb, on surma põhjust taaskord koroona.
                          "

                          see on ehtne postitus, et ou kutid koroona jumala poh asi tra ja haiged tra nkn surevad blin, nii et kui sa tegelt nii ei mõtle, siis ei tohiks imestada miks su postitus ette jäi, ilmselt saad aru kui üle loed nüüd selle.
                          Mina sealt seda välja ei lugenud.

                          Edit: sattusin sellise lingi peale. https://www.dailywire.com/news/stanf...to-coronavirus. Ka huvitav arvamus. Arutab, et meil on raske korrektselt reageerida, kui piisavalt andmeid pole. Ja keegi ei tea, kuidas me majandus selle üle elab.

                          Ps! Edit ja link pole eelmise postiga seotud. Ei tahtnud topelt postitust teha.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            sinu postitus:

                            "
                            Kust sa seda välja loed. Fakt on selles, et 99% surnutest põdes ka mingit teist haigust. Nüüd koroonapaanikas kirjutatakse kõik surmad koroona arvele. Ehk siis inimene, kes põeb vähki, saab koroona, sureb, saab surma põhjuseks koroona, mitte vähi. Kui inimene on gripis, saab koroona otsa, sureb, on surma põhjust taaskord koroona.
                            "

                            see on ehtne postitus, et ou kutid koroona jumala poh asi tra ja haiged tra nkn surevad blin, nii et kui sa tegelt nii ei mõtle, siis ei tohiks imestada miks su postitus ette jäi, ilmselt saad aru kui üle loed nüüd selle.
                            No see kuidas sa postitust tõlgendad on ikka sinu teema. Kui eelmine aasta samal ajal sai nõrga immuunsusega vähihaige mingi viiruse ja suri, siis suri ta statistika järgi vähki, see aasta koroonaasse. Kui sa loed sealt välja, et see on pohh ja anyways surevad, siis on see ikka sinu mentaalse seisundi teema.

                            Kommentaar


                              See on nii rõve, mis meie riigis toimub. Kedagi testima ei lubata ning neid teste siseinfo põhjal vedeleb veel kümnetes tuhandetes reservis, mida tellitakse juurde. Siis pasundatakse meedias, et nakatunuid oli viimase ööpäeva jooksul juba vähem samas sümptomitega inimesed peksavad telefoniliine umbe. Ülirõve suhtumine meie riigipoolt ja see valitsus on taaskord näidanud, et puudub inimlikus.

                              Kommentaar


                                Sulelisel foorumlasel on olenemata teemast( viirus, VAR, poliitka) koguaeg gaas põhjas aga käik väljas.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X