320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis puutub olukorda venemaal, kus päevas lisandub ametlikult terve maa peale mingi 50+ koroonahaiget, siis avaldati video, kus ühe Moskva haigla juures ootab järjekorras 22 kiirabiautot, et patsiente haiglasse üle anda.

    На фоне многих соседних стран Россия еще хорошо держится в борьбе с эпидемией коронавируса – официально власти сообщают о 253 случаях инфицирования, и это ничто по сравнению с сотнями и тысячами больных в куда более мелких европейских странах. Подобные данные внушали бы оптимизм, если бы не были такими сомнительными – РФ ведь граничит и с […]

    Kommentaar


      Vene esipropagandist kutsub juba armeed tänavale tooma, et päästa katasroofiline olukord

      Один из известнейших пропагандистов Кремля Дмитрий Киселев призвал Кремль задействовать армию против россиян из-за пандемии коронавируса COVID-19. Он признал, что ситуация катастрофическая.

      Kommentaar


        Saaremaa Võrkpalliklubi diagonaalründaja Daniel Maciel ütles portaalile Web Volei, et temagi on nakatunud koroonaviirusse.


        Kui see epideemia läbi saab, peaks terviseameti juhtkond võtma mingi vastutuse, et itaallased Saaremaale lubati võrkpallurite ehk siis Pevkuri vastutusel. Mis vastutus saab spordiklubil olla, kui terviseamet lubab?

        Kommentaar


          Huvitav, et ära on unustatud Eesti v Itaalia valikmäng korvpallis, mis toimus 23. veebruaril - ajal, kui Itaalia juba hakkas piiranguid kehtestama (liigad peatati jne). Kuna teste siis meil veel ei tehtud, pole ju teada, kui palju veebruari lõpus nakatus.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            Huvitav, et ära on unustatud Eesti v Itaalia valikmäng korvpallis, mis toimus 23. veebruaril - ajal, kui Itaalia juba hakkas piiranguid kehtestama (liigad peatati jne). Kuna teste siis meil veel ei tehtud, pole ju teada, kui palju veebruari lõpus nakatus.
            huvitav tähelepanek tõesti

            Kommentaar


              "Naised saunad rääkisid", et eile hommikul olevad koroona-hotline'le helistatud ja pakutud 30 tuh FFP2 maski, mis oleks naaberriigist kohe võimalik tuua. Mingit vahendustasu helistaja poolt ei soovitud, lihtsalt hea kodanikuna edastas info. Viisakalt olevat tänatud ja lubatud tagasi helistada kui vajadus tekib. Senimaani ei ole muidugi ühendust võetud. Võimalus muidugi nüüdseks läinud ka, aga eks oligi kellelgi teisel rohkem vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                "Naised saunad rääkisid", et eile hommikul olevad koroona-hotline'le helistatud ja pakutud 30 tuh FFP2 maski, mis oleks naaberriigist kohe võimalik tuua. Mingit vahendustasu helistaja poolt ei soovitud, lihtsalt hea kodanikuna edastas info. Viisakalt olevat tänatud ja lubatud tagasi helistada kui vajadus tekib. Senimaani ei ole muidugi ühendust võetud. Võimalus muidugi nüüdseks läinud ka, aga eks oligi kellelgi teisel rohkem vaja.
                Mingitki tõestust sellele jutule? Sest kui pole, siis võid selle kirjutada endale sahtlisse.
                Lihtsalt seda valeinfot liigub nii palju, et lõpuks ongi arusaamatu mis on õige ja mis on vale.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Mingitki tõestust sellele jutule? Sest kui pole, siis võid selle kirjutada endale sahtlisse.
                  Lihtsalt seda valeinfot liigub nii palju, et lõpuks ongi arusaamatu mis on õige ja mis on vale.
                  naised saunas rääkisid on pandud " " põhjusega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    "Naised saunad rääkisid", et eile hommikul olevad koroona-hotline'le helistatud ja pakutud 30 tuh FFP2 maski, mis oleks naaberriigist kohe võimalik tuua. Mingit vahendustasu helistaja poolt ei soovitud, lihtsalt hea kodanikuna edastas info. Viisakalt olevat tänatud ja lubatud tagasi helistada kui vajadus tekib. Senimaani ei ole muidugi ühendust võetud. Võimalus muidugi nüüdseks läinud ka, aga eks oligi kellelgi teisel rohkem vaja.
                    ja kella 16:00st hakkab alkomüügi keeld ning tankid on Tallinna kinni panemas? mul isa venna sõbra õemehe töökaaslase tuttav on NASAs.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      ja kella 16:00st hakkab alkomüügi keeld ning tankid on Tallinna kinni panemas? mul isa venna sõbra õemehe töökaaslase tuttav on NASAs.
                      Sina ja su sõbrad võite kenasti võtta endale mingi privaatruumi, kus nalja visata ja kõvatada. Tofoa ootab sind ees seal. Stok vast ka.

                      Vahel on nii, et ühel inimesel võib olla ligipääs mingile infole, mis enamusel ei ole, kuid ta ei soovi erinevatel põhjustel avaldada allikat. Selle põhjused on näiteks: a) neid allikaid kas ei saa avaldada või siis b) allikas on konkreetne inimene ise.

                      Kui uskuda ei taha, siis loomulikult ei pea ja võib poe ümber edasi bocki juua ja üksteisele kulpi visata. Ja juhin tähelepanu ka sellele, et see, et kuigi konkreetne isik võib indiviidina tunduda endale üks paras jorss, siis võivad siiski eksisteerida valdkonnad, kus see isik on sinust endast pädevam. Või vähemalt omab rohkem informatsiooni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Sina ja su sõbrad võite kenasti võtta endale mingi privaatruumi, kus nalja visata ja kõvatada. Tofoa ootab sind ees seal. Stok vast ka.

                        Vahel on nii, et ühel inimesel võib olla ligipääs mingile infole, mis enamusel ei ole, kuid ta ei soovi erinevatel põhjustel avaldada allikat. Selle põhjused on näiteks: a) neid allikaid kas ei saa avaldada või siis b) allikas on konkreetne inimene ise.

                        Kui uskuda ei taha, siis loomulikult ei pea ja võib poe ümber edasi bocki juua ja üksteisele kulpi visata. Ja juhin tähelepanu ka sellele, et see, et kuigi konkreetne isik võib indiviidina tunduda endale üks paras jorss, siis võivad siiski eksisteerida valdkonnad, kus see isik on sinust endast pädevam. Või vähemalt omab rohkem informatsiooni.

                        Anonüümne foorumlane plastic kirjutab väite toetudes "naised saunas rääkisid" allikale ning siis kutsub infos kahtlejaid parmudeks ning ennast pädevuse ja informatsiooni etaloniks. Oleks aeg tänaseks veini joomine lõpetada. Hoia parem info endale kui allikaid taha ei soovi panna. Kõigile parem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Anonüümne foorumlane plastic kirjutab väite toetudes "naised saunas rääkisid" allikale ning siis kutsub infos kahtlejaid parmudeks ning ennast pädevuse ja informatsiooni etaloniks. Oleks aeg tänaseks veini joomine lõpetada. Hoia parem info endale kui allikaid taha ei soovi panna. Kõigile parem.
                          ma muideks vastasin sellele naised saunas kohale enne kui hofnar seletama hakkas. täna täitsa kaine ka muidu.

                          Kommentaar


                            Kuigi ma usun, et see mis plastik välja tõi on täiesti reaalne, siis ilma tõestuseta pole siin midagi teha.
                            Hetkeolukorras sa ei saa kaasfoorumlastelt patsutuse õlale, sest sellel "mina postitasin sellest esimesena" pole sul siin midagi teha.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Kuigi ma usun, et see mis plastik välja tõi on täiesti reaalne, siis ilma tõestuseta pole siin midagi teha.
                              Hetkeolukorras sa ei saa kaasfoorumlastelt patsutuse õlale, sest sellel "mina postitasin sellest esimesena" pole sul siin midagi teha.
                              Ma ei saa aru, mida te täpselt soovite? kerige kasvõi eelmine lk, näete, millest ma olen rääkinud u 20 postitust tagasi ja spetsiifilisemalt. Kas soovite kõneeristust? Või lindistust? Mida täpsemalt?

                              Ma tõepoolest olen harjunud, et foorumites või kus iganes, kajastatakse delikaatsemaid ja konkreetsemaid isikuid puudutavaid teemasid vähe varjatumalt, kuid nii, et väheke keskendudes on aru saada, mida mõeldakse. Siin aga osade vendade butthurt on nii suur, et parema meelega targutavad, ironiseerivad ja saadavad mu piltlikult öeldes putsi, kui mõtlevad info levitaja ja sõnumi sisu üle. Ilma ennast esile tõstmata tahaks siiski öelda, et parajalt türa käitumine siis mõlemalt poolt ja saame edasi minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ma muideks vastasin sellele naised saunas kohale enne kui hofnar seletama hakkas. täna täitsa kaine ka muidu.
                                et kui lambi foorumitühikargajat ei usu, siis jood poe taga bocki?
                                point on selles, et viimase nädala jooksul on igast jama levitatud. võiks foorumi vähemalt adekvaatse info jaoks jätta.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X