320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    et kui lambi foorumitühikargajat ei usu, siis jood poe taga bocki?
    point on selles, et viimase nädala jooksul on igast jama levitatud. võiks foorumi vähemalt adekvaatse info jaoks jätta.
    ja mida ma siin konkreetses lõimes teinud olen? aiateibaid värvinud ja valetanud?

    Kommentaar


      Nii huvi pärast - mis on "koroona-hotline"?

      edit: pead seda 1247 silmas?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ja mida ma siin konkreetses lõimes teinud olen? aiateibaid värvinud ja valetanud?
        Kindlasti mitte, lihtsalt see konkreetne post oli täiesti ebavajalik.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Nii huvi pärast - mis on "koroona-hotline"?

          edit: pead seda 1247 silmas?
          jah. paari muusse kohta ka.

          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          Kindlasti mitte, lihtsalt see konkreetne post oli täiesti ebavajalik.
          aa, et kui informatsioon oli ebavajalik, siis reageerime selliselt, et peame naljaks või valeks? okei.


          ja et teema lõppenuks lugeda, siis postituse tegemist ajendas pidev uudistevoog puudu olevatest isikukaitsevahenditest kulminatsiooniga õhtune AK, kus paluti ettevõtetel enda jäägid tuua. ja siis ajas tõepoolest veidi kettasse, et perse, kui sulle helistatakse ja pakutakse, siis mida fakki? selle teemaga on kiire ja first come first served ja tuleb anda endast max, et diilid lõpuni viia. päris tavapärast "asutus võtab kõnesid vastu E ja T ja K kella 11st kella 13ni" pardakki ei saa siin lihtsalt korraldada.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            jah. paari muusse kohta ka.



            aa, et kui informatsioon oli ebavajalik, siis reageerime selliselt, et peame naljaks või valeks? okei.


            ja et teema lõppenuks lugeda, siis postituse tegemist ajendas pidev uudistevoog puudu olevatest isikukaitsevahenditest kulminatsiooniga õhtune AK, kus paluti ettevõtetel enda jäägid tuua. ja siis ajas tõepoolest veidi kettasse, et perse, kui sulle helistatakse ja pakutakse, siis mida fakki? selle teemaga on kiire ja first come first served ja tuleb anda endast max, et diilid lõpuni viia. päris tavapärast "asutus võtab kõnesid vastu E ja T ja K kella 11st kella 13ni" pardakki ei saa siin lihtsalt korraldada.
            ma usun, et isik kellel on 30k maski võimalik kergelt sebida on võimekas ka sise/sotsminniga ühendust võtma, mitte ei helista ainult korona-hotlinele.
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              ma usun, et isik kellel on 30k maski võimalik kergelt sebida on võimekas ka sise/sotsminniga ühendust võtma, mitte ei helista ainult korona-hotlinele.
              aa, esmalt peame naljaks, siis tuleme uskumustega? okei. Keegi ei ole rääkinud, et see on kerge, seepärast peabki tegutsema kiirelt. Ministeeriumite telefonid on nädalavahetusel muideks aga kinni. Aga resümeerime siis nii, et konkreetsete maskide tarne jäi helistaja võimekuse taha. Kui sul tõesti hakkab parem sellest. Ma ei teadnud, et sa nii advanced vend, et sul on enda tegevusvaldkonnas ministeeriumites olevate otsustajatega igapäevased otsekontaktid. Ja vabandan ka. Palun aga aktsepteeri, et kõik ei ole ühiskonnas veel nii haljal oksal, kuid oma võimaluste piires soov abiks olla siiski on ka neil.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                aa, esmalt peame naljaks, siis tuleme uskumustega? okei. Keegi ei ole rääkinud, et see on kerge, seepärast peabki tegutsema kiirelt. Ministeeriumite telefonid on nädalavahetusel muideks aga kinni. Aga resümeerime siis nii, et konkreetsete maskide tarne jäi helistaja võimekuse taha. Kui sul tõesti hakkab parem sellest. Ma ei teadnud, et sa nii advanced vend, et sul on enda tegevusvaldkonnas ministeeriumites olevate otsustajatega igapäevased otsekontaktid. Ja vabandan ka. Palun aga aktsepteeri, et kõik ei ole ühiskonnas veel nii haljal oksal, kuid oma võimaluste piires soov abiks olla siiski on ka neil.
                sa ei arva, et praegu on igasuguseid aferiste liikvel olukorda ära kasutamas?
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  sa ei arva, et praegu on igasuguseid aferiste liikvel olukorda ära kasutamas?
                  A see kui kari ahve kirjutab kuidas see koroona on hookuspookus ja et tra l2hme 6ue kutid on normull. A kui keegi ilma digiallkirja tunnistuseta midagi kommenteerib on maailm otsas.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kuressaare haigla võtgab kindlasti kõik maskid vastu. Mul küll seal pole ühtegi tuttavat, aga on jäänud mulje, et nad on hädas.
                    Kui muidu aidata ei oska, siis saab ka rahaliselt toetada.

                    Kommentaar


                      Kui nüüd Occami habemenuga kasutada: miks peaks üks vastutav ametnik sellises olukorras sellisele pakkumisele ära ütlema? Päris ullikesed ka siin struktuurides juhtivatel kohtadel ei tööta ja päris pohhuistid ka, vähemasti nii palju, kui olen kokku puutunud. Loogika ei toeta seda sauna juttu.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        sa ei arva, et praegu on igasuguseid aferiste liikvel olukorda ära kasutamas?
                        Ma ei saa aru, mis brownie pointse sa koguda üritad praegu? Miks sa üldse reageerid mulle, kui arvad, et valetan või ajan kelbast?

                        Konkreetsel ideel ja tegevusel oleks kõne tegija saanud täpselt 0 EUR, küll oleks ta saanud aga abiks olla keerulisel ajal, sest ta ei pea eetiliseks siin olukorras raha teenimist. Tsentraalne kontakt riigi tasandil on ainus võimalus, sest asutused ise ei saa täna minna teise riiki ja osta. Riigil on see võimalus olemas.

                        _AI_ -le "naised saunas rääkisid", et lubati info õigele isikule anda ja tagasi helistada esimesel võimalusel. Ja sellest see kogu esimene postitus sai alguse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          aa, esmalt peame naljaks, siis tuleme uskumustega? okei. Keegi ei ole rääkinud, et see on kerge, seepärast peabki tegutsema kiirelt. Ministeeriumite telefonid on nädalavahetusel muideks aga kinni. Aga resümeerime siis nii, et konkreetsete maskide tarne jäi helistaja võimekuse taha. Kui sul tõesti hakkab parem sellest. Ma ei teadnud, et sa nii advanced vend, et sul on enda tegevusvaldkonnas ministeeriumites olevate otsustajatega igapäevased otsekontaktid. Ja vabandan ka. Palun aga aktsepteeri, et kõik ei ole ühiskonnas veel nii haljal oksal, kuid oma võimaluste piires soov abiks olla siiski on ka neil.
                          Teine kord proovi need numbrid läbi, kulus Google abil 2 sekundit leidmiseks: https://www.terviseamet.ee/et/kontakt
                          Näha ju lausa mobiilinumbreid, küll mõni oleks ka vastanud ja info peadirektorile viinud. Üprs naiivne ju helistada hotlinele nädalavahetusel ja oodata kiiret ning adekvaatset reageerimist rea-töötajatelt? Või kas seda sai nö hotlinele serveeritud, et vaja asap reageerimist selle asemel, et esmaspäeval asi arutlusse kuskile jõuaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                            Teine kord proovi need numbrid läbi, kulus Google abil 2 sekundit leidmiseks: https://www.terviseamet.ee/et/kontakt
                            Näha ju lausa mobiilinumbreid, küll mõni oleks ka vastanud ja info peadirektorile viinud. Üprs naiivne ju helistada hotlinele nädalavahetusel ja oodata kiiret ning adekvaatset reageerimist rea-töötajatelt? Või kas seda sai nö hotlinele serveeritud, et vaja asap reageerimist selle asemel, et esmaspäeval asi arutlusse kuskile jõuaks.
                            "Naised saunas rääkisid"; et ndv olid muud üldnumbrid suletud või ei vastanud (kaasarvatud TA). "Naised saunas rääkisid", et hotline vastuvõtja olevat öelnud, et enam ei pea kuhugi mujale helistama, sest nemad ongi koht, mis infot vahetavad ja edastavad kõige õigemale inimesele.

                            aga las jääda - resümeerime nii, et lollid naised need saunanaised. kui hakkab parem endal.

                            Kommentaar


                              Mõnele otsemeilile üritas ta kirjutada? Ja ükski sotsiaalminni v terviseameti telefon ei vastanud? Tegelt? Ma võibolla peast lihtne, aga naiskodukaistjatega mehitatud infoliin oleks küll viimane koht, kuhu ma helistaks sellise "mul on 30 000 maski, raha läheb kiiresti vaja" jutuga. Aga maitse asi lõppeks.

                              Alati võib ka kiirabi nii kutsuda, et kõigepealt helistad polikliinikusse, et saada kätte perearsti õde, kes suunaks sind perearstile ja siis tema omakorda suunaks kiirabisse. Ja muidugi riik on ilge tropp, et kiirabiga ühendumine nii raske on.

                              Kommentaar


                                Mis siin nii uskumatut on? Minu andmeil sai terviseamet soodsa pakkumise ka Nigeeriast, kus mingi tüüp suri ja pärandas 54,6 miljoni taala eest näomaske, mille saaks kätte 40 000 eest, aga John just kurtis, et pole vastust saanud.

                                Ehk chillax, mis te kaklete nüüd hilja õhtul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X