320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mõnele otsemeilile üritas ta kirjutada? Ja ükski sotsiaalminni v terviseameti telefon ei vastanud? Tegelt? Ma võibolla peast lihtne, aga naiskodukaistjatega mehitatud infoliin oleks küll viimane koht, kuhu ma helistaks sellise "mul on 30 000 maski, raha läheb kiiresti vaja" jutuga. Aga maitse asi lõppeks.
    Ausalt öeldes on savi. Saunanaine ei tegele maskide spekuleerimisega, kuid on saanud erinevatelt partneritelt erinevaid ettepanekuid, nagu naised ikka. Saunanaine ei soovi sellise teemaga spekuleerida, sest ei tundu olevat eetiline ning äriliselt lõppevad sellised ühekordsed avantüürid tihtipeale nii, et maskid jäävad lattu.

    Saunanaine mõtles, et kurat... endal ka siin... perekonnas endal mitu nn eesliinil töötavat isikut, ise ka ääri-veeri sektoriga seotud... et äkki edastaks selle võimaluse kuhugi? Mõeldud-tehtud, kuid sitasti, tuleb välja, sest... Saunanaine oli rumal ning teades, et tegemist on nädalavahetusega, proovis küll mõnda teist numbrit kätte saada, kahjuks edutult.

    Saunanaine ei olnud ka piisavalt võimekas, et siin ministrid ülesse joondada nagu mõni ilmselt siin eeldaks ja kohe ka oskaks. Kuna aeg oli piiritletud, helistati kõnealusele numbrile, et saada edasi suunatu konkreetse ja õige instantsi ning isiku poole, kes laupäevasel hommikul võib olla kättesaadav. Suur oli aga saunanaise üllatus, kui öeldi, et "see ongi õige koht, kuhu te pöördusite". Saunanaine tundis ka ennast peast lihtsana nagu salajane33, sest sellist vastust küll ei oodanud. Ootas aga kõnesid mis ootas, kõnet ei tulnud.

    Umbes nii see käis. Kahjus on saunanaine idioot ning foorumi kolleegium oskaks kindlasti asju lahendada pädevamalt. Kahju, et teil ei ole ainult isikukaitsevahendeid, mida jagada. Asi aga seegi teil kamba peale korda saada paari googeldamisega ei ole?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mis siin nii uskumatut on? Minu andmeil sai terviseamet soodsa pakkumise ka Nigeeriast, kus mingi tüüp suri ja pärandas 54,6 miljoni taala eest näomaske, mille saaks kätte 40 000 eest, aga John just kurtis, et pole vastust saanud.

      Ehk chillax, mis te kaklete nüüd hilja õhtul.
      täiesti nõus, ma ausalt öeldes saunanaiste sõnumi edastajana ei eeldanud sellist meeletut kirgede tormi ja saunanaise rinnapartii suuruse päringuid. väike piisk ja infokild siit, väike sealt ja sellisena võinuks seda ka võtta. Midagi müstilist ja arusaamatut ning hinge ja südant kahjustavat selles infokillus ei ole.

      pilti ka saunanaisest ja hofnarist sõpradega:

      Kommentaar


        See, et vahendaja ei võta vaheltkasu ei tähenda, et müüja ei peta.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mis siin nii uskumatut on? Minu andmeil sai terviseamet soodsa pakkumise ka Nigeeriast, kus mingi tüüp suri ja pärandas 54,6 miljoni taala eest näomaske, mille saaks kätte 40 000 eest, aga John just kurtis, et pole vastust saanud.

          Ehk chillax, mis te kaklete nüüd hilja õhtul.
          Neeger John?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            täiesti nõus, ma ausalt öeldes saunanaiste sõnumi edastajana ei eeldanud sellist meeletut kirgede tormi ja saunanaise rinnapartii suuruse päringuid. väike piisk ja infokild siit, väike sealt ja sellisena võinuks seda ka võtta. Midagi müstilist ja arusaamatut ning hinge ja südant kahjustavat selles infokillus ei ole.

            pilti ka saunanaisest ja hofnarist sõpradega:

            rofl, sa ikka väga labiilse närvikavaga
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              rofl, sa ikka väga labiilse närvikavaga
              ma nüüd tegelt tegin nalja praegu, et teema meemiga viisakalt lõppenuks lugeda ja koos ilusti ja sõbralikult edasi minna. päriselt ka. aga ju järjekordselt ei õnnestunud. võtan siis enda peale.

              Kommentaar


                Niisiis, kas sa plastic mitte ei tegelenud mingil määral meditsiinivarustuse müügiga?
                Eeldan, et sina oledki see isik (saunanaine) kellel oli võimalus 30k maski sebida.
                Kas siis tutvuste kaudu poleks saanud Terviseameti/ministeeriumi vähemalt eelviimase astme võlli numbrit, et maske sebida?
                Saan aru, et peamine probleem oleks olnud see kuidas maskid kiiresti ja turvaliselt Eestisse saada?
                Last edited by hofnar; 22.03.20, 23:15. Põhjus: eeldan eeldan tra
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  Niisiis, kas sa plastic mitte ei tegelenud mingil määral meditsiinivarustuse müügiga?
                  Eeldan, et sina oledki see isik (saunanaine) kellel oli võimalus 30k maski sebida.
                  Kas siis tutvuste kaudu poleks saanud Terviseameti/ministeeriumi vähemalt eelviimase astme võlli numbrit, et maske sebida?
                  Saan aru, et peamine probleem oleks olnud see kuidas maskid kiiresti ja turvaliselt Eestisse saada?
                  Assumption is the mother of all fuck-ups. Võibolla võime mõnikord uuesti selle teema juurde tagasi tulla, aga ma päris nii ka ei viitsi aktsepteerida, et enne kakleme ja siis peame aru. Et las jääda see teema.

                  boldis osa on aga 100% korrektne kui me räägime üldisest olukorrast.

                  Kommentaar


                    Need inimesed, kellel on hiinlastega varem muid tehinguid, mis iganes valdkonnas, saavad maskide pakkumisi. Raha 100% ette. Kas need kunagi ka aga kohale jõuavad? Tundub, et ainult siis, kui ise lennuki järgi saadad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      ERR blogist jäi sihuke värvikas nope silma.

                      Kommentaar


                        Natuke statistikat veel ja ka tõenäoliselt üks põhjusi, miks eriti hull lugu seal Itaalias on:

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Natuke statistikat veel ja ka tõenäoliselt üks põhjusi, miks eriti hull lugu seal Itaalias on:
                            https://www.statista.com/chart/6413/...h-their-paren/
                            alates 15st see statistika on suht kurb, kus need 15 aastased siis elavad üldjuhul? Aga jah, huvitav mis see number muidu eestis on.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Jah, võiks alates 18-19 olla. Vähemasti meie ühiskonna raamistikus oleks adekvaatsem.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                alates 15st see statistika on suht kurb, kus need 15 aastased siis elavad üldjuhul? Aga jah, huvitav mis see number muidu eestis on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X