320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    "Ma arvan, et kõik üritused, kus seal on sada või rohkem inimest, on täna väga selge soovitus, et pigem neid ei peaks korraldama. Minu meelest see on väga konkreetne,"
    Peaminister Jüri Ratas (KE) ütles riigikogu infotunnis Keit Pentus-Rosimannuse (RE) küsimusele vastates, et soovitab loobuda üle saja inimesega ürituste korraldamisest.


    Miskrdi number see 100 äkki korraga on, alustaks siis tuhat+ võimis.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      https://www.err.ee/1062310/ratas-soo...tte-korraldada

      Miskrdi number see 100 äkki korraga on, alustaks siis tuhat+ võimis.
      100 on hea number, sest siis saab Riigikogu juba suvepuhkusele minna.

      Kommentaar


        #63
        Kuidas Soomes seis on,laeva peale ikka lastakse?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          #64


          Tahaks sirge käega molli kütta sellistele ärimeestele.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            https://www.okidoki.ee/item/3mtm-res...id-19/9690424/

            Tahaks sirge käega molli kütta sellistele ärimeestele.
            Amazonis saab näiteks sellise asja eest keelu (price-gouging + "COVID-19" kasutamine pealkirjas/kirjelduses) ja sõltuvalt osariigist võib see veel lõppeda reaalse vangistusega.

            Kommentaar


              #66
              Need osta. ee ja muude portaalide ärimehed veel, aga apteekide ahnus 99€/l näol on küll väga haige.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                Need osta. ee ja muude portaalide ärimehed veel, aga apteekide ahnus 99€/l näol on küll väga haige.
                +1

                Siin peaks vastav riiklik institutsioon jõuliselt sekkuma ja hulgimüüjad/apteegid vastutusele võtma.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  +1

                  Siin peaks vastav riiklik institutsioon jõuliselt sekkuma ja hulgimüüjad/apteegid vastutusele võtma.
                  1. Taiwanis reaalselt võeti kusjuures.
                  2. see jutt, et tehas pole hinda tõstnud on bs. Sisendhinnad on metsikud praegu. see 100ml pudel ringleb tootjatelt sisendhinnana 4 eur pudel ringi "take it or leave it and first come first served". ja maaletoojad ostavad. arvata, et siin praegu sinilindu minnakse püüdma mingi paarisaja tuh pärast a la magnumi sarnase kontserni puhul on natuke liiga "kõik ärimehed on sead". turg on kahjuks selle asja nii dikteerinud. Kui tahad kohe laovarusid, siis telllidki kõrgema sisendhinnaga ja nii on.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    https://www.okidoki.ee/item/3mtm-res...id-19/9690424/

                    Tahaks sirge käega molli kütta sellistele ärimeestele.
                    N95 respiraatorite maaletooja sisendhind on täna min olnud 3,50 M3 puhul. Eks kuskilt vb saab odavamalt, aga ülikeeruline. On tootjaid, kes jällegi... ütlevad, et 8 eur - take it or leave it . ja võetakse.

                    et kui näed kedagi, kes seda teeb, siis ära vast molli küta ikka. pole tema süü. tegelt ka.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      1. Taiwanis reaalselt võeti kusjuures.
                      2. see jutt, et tehas pole hinda tõstnud on bs. Sisendhinnad on metsikud praegu. see 100ml pudel ringleb tootjatelt sisendhinnana 4 eur pudel ringi "take it or leave it and first come first served". ja maaletoojad ostavad. arvata, et siin praegu sinilindu minnakse püüdma mingi paarisaja tuh pärast a la magnumi sarnase kontserni puhul on natuke liiga "kõik ärimehed on sead". turg on kahjuks selle asja nii dikteerinud. Kui tahad kohe laovarusid, siis telllidki kõrgema sisendhinnaga ja nii on.
                      Puutun igapäevaselt kokku Itaalia ja Ungari tehastega, kus toodetakse ka antiseptikuid ja keegi neist pole hinda veel tõstnud, vähemalt koostööpartneritele kellega pikaajalised suhted aga vabalt võib tegemist olla ka eranditega. Lisaks on levinud tava, et hinnad on fikseeritud lepingus ning ainult ootamatu toormaterjalide hinna kõikumine rahvusvahelisel turul annab õiguse teatud ulatuses mingiks perioodiks kokkulepitud tingimusi muuta aga see kehtib ka siis kui nõudlus peaks vähenema.

                      Ja omast kogemusest tean, et maaletooja ei dikteeri näiteks Magnumile mitte midagi, sest ka need hinnad on teatud perioodiks fikseeritud.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Puutun igapäevaselt kokku Itaalia ja Ungari tehastega, kus toodetakse ka antiseptikuid ja keegi neist pole hinda veel tõstnud, vähemalt koostööpartneritele kellega pikaajalised suhted aga vabalt võib tegemist olla ka eranditega.
                        antiseptikute osas oli tõesti mul üksiknäite põhjal. Aga maskide osas juba valim ikka väga suur.

                        ma tahaks eeldada muidu, et sa räägid hetkel mahust, mis on lepingutega kokku lepitud. Või kui sa oma italjanole traati tõmbad, et "aprilli order pane 10x ole hea", siis saadki sama hinnaga kätte nagu varasemates lepingutes?

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          antiseptikute osas oli tõesti mul üksiknäite põhjal. Aga maskide osas juba valim ikka väga suur.

                          ma tahaks eeldada muidu, et sa räägid hetkel mahust, mis on lepingutega kokku lepitud. Või kui sa oma italjanole traati tõmbad, et "aprilli order pane 10x ole hea", siis saadki sama hinnaga kätte nagu varasemates lepingutes?
                          töötades aastaid ostujuhina, siis ma võin sulle plastic kinnitada, et nii asjad päris ei käi.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            töötades aastaid ostujuhina, siis ma võin sulle plastic kinnitada, et nii asjad päris ei käi.
                            ma täitsa saan aru, et maaletoojate ja püsivate lepingute puhul üleöö need hinnad ei muutu. täpselt ei tea küll seda poolt, aga väga ei huvita ka tegelikult.

                            mina rääkisin sulle, mis hinnaga nende lepingute väliselt tooted liiguvad. sa võid arvata, et valetan või oma kogemusest tulenevalt tead rohkem, aga ole hea, proovi siis ostujuhina täna uut tootegruppi (nb! pandeemia "segmendis")- nt maski olemasolevale lepingule täiendavat mahtu juurde saada. N95 soovitavalt. varasema hinnaga. 25k pcs order on minu poolt olemas kohe. suuremate koguste üle võime diskuteerida privas.

                            võisin muidugi su jutust valesti aru saada, sest ma nüüd ei saanud tõesti aru, kas sa nüüd kinnitasid mu juttu või väitlesid vastu.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              antiseptikute osas oli tõesti mul üksiknäite põhjal. Aga maskide osas juba valim ikka väga suur.

                              ma tahaks eeldada muidu, et sa räägid hetkel mahust, mis on lepingutega kokku lepitud. Või kui sa oma italjanole traati tõmbad, et "aprilli order pane 10x ole hea", siis saadki sama hinnaga kätte nagu varasemates lepingutes?
                              Maskide osas ma kaasarääkida ei oska, pole minu pädevuses.

                              Italjanodega on tõesti ka mahud paigas, sest neil on kohustus meie tellimus nädalaga täita ja kui suurem tellimus tuleb, siis pikeneb ainult periood, mitte määratud hind. Ungarlastega on lepinguline suhe, kus on määratud hind, mille korra aastas üle vaatame ja kui nad ei suuda selle hinnaga meie poolt tellitud kogust teatud perioodiks toota, siis peavad nad tasuma leppetrahvid.

                              Mõlemad tehased hakkasid meie näpunäidete järgi juba jaanuaris valmistuma, et ei tekiks hiljem probleeme toormaterjalide kättesaadavusega.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Maskide osas ma kaasarääkida ei oska, pole minu pädevuses.

                                Italjanodega on tõesti ka mahud paigas, sest neil on kohustus meie tellimus nädalaga täita ja kui suurem tellimus tuleb, siis pikeneb ainult periood, mitte määratud hind. Ungarlastega on lepinguline suhe, kus on määratud hind, mille korra aastas üle vaatame ja kui nad ei suuda selle hinnaga meie poolt tellitud kogust teatud perioodiks toota, siis peavad nad tasuma leppetrahvid.

                                Mõlemad tehased hakkasid meie näpunäidete järgi juba jaanuaris valmistuma, et ei tekiks hiljem probleeme toormaterjalide kättesaadavusega.
                                ja täna on tarnega kõik korras nagu norras antiseptikute puhul?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X