320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    medtöötajad? 65 pluss vanuses naisi ongi rohkem kui mehi, kel keskmine eluiga vist on alla 65 kui ei eksi.
    muud seletust ei oska ise ka välja mõelda.

    Kommentaar


      Meil tekkis ühes kohas arutelu, et kuulsustest on kõik koroonat saanud. Seejärel tabas mind selge nägemus, et kes on Eesti esimene kuulus koroonahaige. Selleks peab olema kas poliitik Raimond või tema klemm Rainer.
      See näeks välja nii:
      - pane endast pilt Fb-sse, kus sul on kurvad silmad ja rätik näo ees.
      - kirjuta, et ilgelt halb on olla, aga ma ei testi, sest ma ei taha survestada arste ja neile lisatööd teha.
      - kirjuta juurde, et tegelikult on kõiges süüdi poliitikud, arstid on kangelased
      - oota veidike, anna updeite, siis kirjuta, et mina õnneks pääsesin, aga hoidkem teisi ja riik peaks ikkagi rohkem tegema.
      - naudi laike, jagamisi, meedia tähelepanu
      - nopi hääled valimistel.

      Kommentaar


        Variant on ka poliitik Jaak, kes saab selle Brüsselist ja kirjutab, kuidas kõiges on süüdi EL ja Eesti valitsus seda ei lubanuks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Variant on ka poliitik Jaak, kes saab selle Brüsselist ja kirjutab, kuidas kõiges on süüdi EL ja Eesti valitsus seda ei lubanuks.
          Ta juba põhimõtteliselt postitaski midagi sellist.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Kehtestati 2m distantsi piirang igal pool avalikus ruumis. Paljud koridorid pole nii laiadki.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Kehtestati 2m distantsi piirang igal pool avalikus ruumis. Paljud koridorid pole nii laiadki.
              Kõrgus on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kehtestati 2m distantsi piirang igal pool avalikus ruumis. Paljud koridorid pole nii laiadki.
                See on see, kui lähtutakse ninjade käitumismustritest.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Soccerneti vandenõuteoreetikud jõudsid isegi Propastoppi...
                  Influensserid!

                  Kommentaar


                    Ma ei saa piirangutest aru. Tartu näitel - Lucky Loores piljardit mängida ei või aga kuni kella 22ni võin Naiivis nina viltu tõmmata? Mis vahe sel on. Miks ikkagi selliselt poolkõvalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Soccerneti vandenõuteoreetikud jõudsid isegi Propastoppi...
                      Influensserid!
                      Perekool 25 - 7 Soccernet

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Nõrk saavutus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                          Ma ei saa piirangutest aru. Tartu näitel - Lucky Loores piljardit mängida ei või aga kuni kella 22ni võin Naiivis nina viltu tõmmata? Mis vahe sel on. Miks ikkagi selliselt poolkõvalt.
                          Naiiv ja paljud teised baarid kinni Tartus.

                          Kommentaar


                            Kes seal koalitsoonis nende piirangute vastu on?

                            Kommentaar


                              Berliin oma parimas mahlas.

                              Kommentaar


                                Eesti on nüüd maailmas auväärsel 3ndal kohal riikide hulgas, kus enim tuvastatud viirusekandjaid ja mitte ühtegi surma (veel), esimesed kaks siis Katar ja LAV.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X