320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaenlane

    teised peavad kodus kadetsema
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Ma ei saa ikkagi lõpuni aru. Kui ma lähen üksi suht inimtühja Tallinna südalinna jalutama, olen ma siis normaalne inimene või rahvavaenlane?
      Mõtle seda natuke nagu vaktsineerimist. Kui üks ei vaktsineeri, siis pole ehk hullu. Lisaks on ju neid, kes ei saagi tervislikel põhjustel vaktsineerida (need on äkki praegu arstid - politseinikud, nemad peavad olema nö südalinnas). Kuid kui sinu moodi mõtleb veel tuhandeid? Ehk kas vaktsineerid või mitte?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        siinsed ajakirjanikud miskit kuulnud ka täna tallinnasse jõudnud tühjadest kastidest?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          siinsed ajakirjanikud miskit kuulnud ka täna tallinnasse jõudnud tühjadest kastidest?
          Käisid saunas jälle?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            siinsed ajakirjanikud miskit kuulnud ka täna tallinnasse jõudnud tühjadest kastidest?
            Mida noorkotkad öelnud on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              kui sinu moodi mõtleb veel tuhandeid

              Eks siis ongi täiesti teine olukord.
              Kas oled üksi metsas või on matkarada värsket õhku hingama tulnud rahvast täis, neist pooled sarlakite vastu vaktsineerimata (kellel on suurepärane võimalus nakatuda, sest osa neist juba haiged)
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                ka Tartu südalinn on üsna apokalüptiline, aga peamiseks faktoriks pigem asjaolu, et kõik on kinni pandud, mitte kodanike südametunnistus ja enesedistsipliin. kui natuke väljapoole liikuda, on liiklus pea sama tihe nagu alati.

                ehk mu arust on täiesti normaalne seda nähtust kaemas käia, kui kellegagi kokku ei puutu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Käisid saunas jälle?
                  Ei, nägin unes. Ei taha öelda ainult, et mida, muidu siin raskel ja keerulisel ajal keerutab ainult tolmu, exolä. Lihtsalt kontrolliks, et kas on erinevaid võimeid või mitte. Kui on, siis saaks nõid-Nastjaga raamatu kirjutada ja ehk muudki. Seniks aga ootel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust

                    ehk mu arust on täiesti normaalne seda nähtust kaemas käia, kui kellegagi kokku ei puutu.
                    Hoia 2m vahet ning kõik on hästi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Ei, nägin unes. Ei taha öelda ainult, et mida, muidu siin raskel ja keerulisel ajal keerutab ainult tolmu, exolä. Lihtsalt kontrolliks, et kas on erinevaid võimeid või mitte. Kui on, siis saaks nõid-Nastjaga raamatu kirjutada ja ehk muudki. Seniks aga ootel.
                      kuule mis su eesmärk nagu on? siin anonüümselt avatud foorumis mingeid kummalisi teooriaid püstitada nagu? GRU agent confirmed?
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        õigustatud küsimus ju. dr-popov vastas eriolukorra pressikal tulnud küsimusele abivahendite saabumise kohta, et pidi tulema kõigepealt üleeile, siis eile ja lõpuks täna. aga tuleb ilmselt homme.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          kuule mis su eesmärk nagu on? siin anonüümselt avatud foorumis mingeid kummalisi teooriaid püstitada nagu? GRU agent confirmed?

                          Ma esitasin küsimuse. Kui vastust ei tule, siis savi, kui tuleb, siis... noh. fun fact. umbes sama fun kui lugeda Ekspress Grupi esilehe analüüsi "mida selgeltnägijad kriisist arvavad". Et ma väga ei mõista vastupidiselt seda reaktsiooni, et kuskil avalikus foorumis kuskil mingi vähe kontroversiaalse küsimuse peale mingid vennad oma eetikapolitsei rüü selga panevad, odad ära poleerivad ja rünnakule asuvad.

                          Et jäta oma oda kappi ja ära uuesti varasemalt läbi käidud rada tallama hakka. päikest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Hoia 2m vahet ning kõik on hästi
                            Minu elu esimene lähenemiskeeld...aww.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma ei saa ikkagi lõpuni aru. Kui ma lähen üksi suht inimtühja Tallinna südalinna jalutama, olen ma siis normaalne inimene või rahvavaenlane?
                              Ma ütleks küll, et see on vägagi okei. Ma ise näiteks alustasin täna juba 20. päeva isehakanud-karantiinis, kuid hilisõhtuti jalutamas käimine on vägagi mõnus ning aitab selle kõigega paremini hakkama saama. Selline rõve lödev tunne tekib terve päeva vaid kodus olles. Ma tavaliselt lähen ca 11-12 alates mingi tunniks ajaks Mustamäe vahele jalutama ning on tavaline, et ma ei näe ühtegi teist jalakäijat sel ajal (rekord on 2 inimest). Ja isegi autosid on väga vähe.

                              Politseid olen vaid palju näinud. Korra küsiti, et mis kooserdan. Selgitasin, mille peale öeldi "mõistlik" ja sooviti tugevat tervist.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                siinsed ajakirjanikud miskit kuulnud ka täna tallinnasse jõudnud tühjadest kastidest?
                                EV pressikas: ''Mul ei ole informatsiooni juhtumi kohta''
                                Loe: ''shut up, peasants!!''

                                Kommentaar

                                Working...
                                X