320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma esitasin küsimuse. Kui vastust ei tule, siis savi, kui tuleb, siis... noh. fun fact. umbes sama fun kui lugeda Ekspress Grupi esilehe analüüsi "mida selgeltnägijad kriisist arvavad". Et ma väga ei mõista vastupidiselt seda reaktsiooni, et kuskil avalikus foorumis kuskil mingi vähe kontroversiaalse küsimuse peale mingid vennad oma eetikapolitsei rüü selga panevad, odad ära poleerivad ja rünnakule asuvad.

    Et jäta oma oda kappi ja ära uuesti varasemalt läbi käidud rada tallama hakka. päikest.
    Super krüptot paned ikka mees, jätka palun.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Käisid saunas jälle?
      Jätke inimene rahule, info vastas tõele.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jätke inimene rahule, info vastas tõele.
        Jah. Lisaks on mul ka infot, mis puudutab KV välihaigla seisu ja selle inimesi. Ma imestan, et meedias sellest ei räägita. Nagu WTF. Ma Teile ei ütle, aga teage, et mul on.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Seltsimehed, hoidkem padruneid ka tulevikuks.

          p.s. igatsen Linnupoja

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Seltsimehed, hoidkem padruneid ka tulevikuks.

            p.s. igatsen Linnupoja
            Ahjaa, plastic. See ei olnud isiklik rünnak isiksuse pihta. Enamusel puudub igasugune info tegelikult toimuvast ja ma saan nendest aru, kui tuleb pool hägune vihje millegi kohta, aga sellele eelneb ja järgneb tiraad teistest. Kõik on suht pinges ja tunnevad, et selle infoga pole midagi teha, kui rohkem aru ei saa.

            P.S. Linnupoja ütles, et foorum on toksiline. Mida külvad, seda lõikad Pantalone!
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Jätke inimene rahule, info vastas tõele.
              Ei vastanud ju. 37 tuhandest 25 saadi kätte, mitte ei saabunud 37 tonni tühje kaste. Üsna oluline vahe, kas pole?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Jätke inimene rahule, info vastas tõele.
                Sellise info jaoks on meil ju isegi oma teema olemas.

                Kommentaar


                  tähendab, kui nüüd natukene kronoloogiliselt võtta, siis mu esimene postitus - krüptiline või mõtte, oli antud ajahetkel teemaks ühiskonnas laiemalt - olgu selles ettevõtjad, kellest oli 10 uudist juba tehtud, või matemaatikud, teadlased. Ma ei pane ennast kuidagi nendega ühte patta, kuid kogemuse või jutuna mõtlesin jagada ilma tõepoolest eriliselt ette mõtlemata, et see niivõrd tugevat ja negatiivset vastukaja leiab - on meedia sarnasest teemast kirjutanud enne ning kirjutas ka pärast. Päev hiljem oli uudis, kuidas lepingud olid sõlmitud riigi poolt mingi aferistiga - kas ka sellest oleks pidanud siis meedia või isikud foorumis vaikima?

                  Printsipiaalselt, jättes aga minu isiku ja tonaalsuse kõrvale, leian siiski, et tegemist on kaaluka teemaga ning selliseid olukordi peab meedias täna kajastama. Olgugi, et on negatiivsed, kuid valitsus on täna ise kirjutanud endale tseki kahele jardile ning mingi avalik kontroll peab olema. See lihtsalt üks aspekt. Teine aspekt on see, et täna on sellele teemale ülekaalukas avalik huvi, sest need tooted otseselt on vahe elu ja surma vahel. Kui me sellistest teemadest meedias või foorumis ei või ühel või teisel toonil rääkida, siis millest veel?


                  Nüüd sellel uuel jutul oli kaks komponenti:

                  1. ma ei leia, et selle väikse info esitamine, et täna turul tehakse scami, oleks midagi kellelegi niigi keerulises olukorras haiget tegev, töötahet pärssiv vm. Cost of doing business keerulisel ajal. tegelt ka. Kellelegi süüd ei pane ning minu enda jaoks on see lihtsalt selline fun fact - turg on totaalselt uttivis. Olukord on keeruline ning mingi ettevõte ilmselt sai siin kõvasti haiget. Absoluutselt ei parasta.

                  2. sõnastatud sai see meelega sellisel veidi jobul viisil, sest tahtsin mõne konkreetse indiviidi pulssi kõrgele ajada. nagu näha, siis tabasin ka seda konkreetset isikut. Jobu käitumine, tunnistan, aga see ei muuda siiski punkti üks - tegemist ei ole mingi kaaluka, kedagi diskrimineeriva või alandava infokilluga.

                  p.s. kui tõepoolest tegin midagi väga valesti, siis hea selgituse korral võin siiralt mütsi ja tooni edaspidi selles teemas veidi maha võtta.

                  Kommentaar


                    plastic sa oled ikka totaalne eit oma salapärasuse ja solvumistega.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Õhtulehe andmetel plastic ajas pada. Kastid ei olnud tühjad, vaid hoopis pahna täis!

                      Teisipäeval pidi Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) saama 37 000 FFP2 maski. Halva üllatusena saabus tellitud tarnest vaid kaks kolmandikku, ülejäänud kastid olid täis pahna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        plastic sa oled ikka totaalne eit oma salapärasuse ja solvumistega.
                        päris lamp

                        Kommentaar


                          See maskiball on hullem kui krüpto.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Õhtulehe andmetel plastic ajas pada. Kastid ei olnud tühjad, vaid hoopis pahna täis!
                            kas on teada, kas see oli sama pahn, mille hollandlased tagasi saatsid?

                            Kommentaar


                              Tundub, et lõpuks saabuvadki.

                              Kommentaar


                                A muidu eratarbijale poes käimiseks kuskilt maski saab tellida, mis üle 15 eurot tk ei maksaks?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X