320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    A muidu eratarbijale poes käimiseks kuskilt maski saab tellida, mis üle 15 eurot tk ei maksaks?
    siit äkki? ise pole proovinud, aga vist pea 2 nädalat peab ootama
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Kuna siin läks juba hindade peale, siis ei oskagi öelda kas Selver määrab hindu kuna nõudlust on, või siis ollaksegi reaalsed aferistid. Veits nagu tundub eetiliselt vale sellist hinda küsida sellises olukorras mis meil hetkel riigis toimub, Võib - olla mõnele tundub tipptopp. Mulle ei tundu.

      Kommentaar


        Ma kardan, et see on rohkem seotud sisendhinnaga.
        Aga tähelepanek, et vedelseepide täitapakid on riiulilt ära ostetud. Mis isenesest on ju hea - inimesed võikski rohkem käsi pesta. Ei ole vaja seda desoainet tegelt.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Pints, aeeee

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Pints, aeeee
            Ettevõttega Oy Alfa-Kem Ab ja nende valmistatud toodetega mul värske kogemus puudub.
            Nende kodulehel näitab sarnase toote hinnaks €6.88, seega Selveri €11.99 sees tundub õhku natukene ikka olevat, samas geel ongi kvaliteetsem ja kulukam kui sprayd/vahud.
            Ilmselt võeti pisem partii prooviks sisse, sellest ka kõrgem hind.

            Kommentaar


              tuttav ravimitega tegelev inimene ütles, et käte pesuks on kõige parem vanakool tükiseep. vedelseep kärab, kuid on lahjema toimega. desoaine on hädapäraseks tarvituseks, kui pesuvõimalust pole.

              homme on siis poodides riiulid seebist lagedad.

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                tuttav ravimitega tegelev inimene ütles, et käte pesuks on kõige parem vanakool tükiseep. vedelseep kärab, kuid on lahjema toimega. desoaine on hädapäraseks tarvituseks, kui pesuvõimalust pole.

                homme on siis poodides riiulid seebist lagedad.
                +1

                Enam-vähem nii ongi ja kõige mõttetum toode on antibakteriaalne seep, mille kasutegur on sisuliselt olematu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  +1

                  Enam-vähem nii ongi ja kõige mõttetum toode on antibakteriaalne seep, mille kasutegur on sisuliselt olematu.
                  tead kindlasti paremini - kuidas see loogika päriselt kehtib, et "vanakooli seebiga" teed n.ö. suurema eeltöö hävitades rasva molekulid viiruses ning siis lükkad 80 viru valge veel ka peale viimase lihvina? või sellel 65+ alko lisamisel kätele pärast seebiga korralikult pesemist ei ole enam mõju?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    tead kindlasti paremini - kuidas see loogika päriselt kehtib, et "vanakooli seebiga" teed n.ö. suurema eeltöö hävitades rasva molekulid viiruses ning siis lükkad 80 viru valge veel ka peale viimase lihvina? või sellel 65+ alko lisamisel kätele pärast seebiga korralikult pesemist ei ole enam mõju?

                    Ma ei tea kas ma tean paremini või mitte aga peale korralikku kätepesu pole enam vajadust alkoga mässata.
                    Soovitan vältida igasugu öko/käsitöö seepe ja vedelseepidest eelistada neid milles leidub ka etüülparabeeni ja/või metüülparabeeni aga tavaline FA või DOVE ajab ka asja kenasti ära.
                    Oluline on protsessi kestvus ja süstemaatilisus, et kõik kohad, ka küünealused saaksid puhtaks.
                    Kui ikka mure suur on, siis võid ka Fairyt kasutada, see tapab kõik (isegi tühja pakendit ei tohi prügikasti visata) aga vala see kuskile pisemasse pudelisse ümber, mida pärast kasutamist lihtsam pesta, et vältida ristsaastumist.

                    Muide käekella näiteks hetkel ei soovitata kanda, juhul kui peaksite hetkeks/kaheks toast mingil põhjusel ikka välja minema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ma ei tea kas ma tean paremini või mitte aga peale korralikku kätepesu pole enam vajadust alkoga mässata.
                      Soovitan vältida igasugu öko/käsitöö seepe ja vedelseepidest eelistada neid milles leidub ka etüülparabeeni ja/või metüülparabeeni aga tavaline FA või DOVE ajab ka asja kenasti ära.
                      Oluline on protsessi kestvus ja süstemaatilisus, et kõik kohad, ka küünealused saaksid puhtaks.
                      Kui ikka mure suur on, siis võid ka Fairyt kasutada, see tapab kõik (isegi tühja pakendit ei tohi prügikasti visata) aga vala see kuskile pisemasse pudelisse ümber, mida pärast kasutamist lihtsam pesta, et vältida ristsaastumist.

                      Muide käekella näiteks hetkel ei soovitata kanda, juhul kui peaksite hetkeks/kaheks toast mingil põhjusel ikka välja minema.
                      Tänud. Eks "kätepesu-sektor" saab kõva boosti for years to come. Kui sul on ülevaadet ja viitsid, siis võid visata mingit kokkuvõtvat teadust selle kohta - mis seepi, koostisosad, miks. Kasvõi mingi basic list ketipoodides müüdavata seepide osas - mida võtta letilt esimesena. Eeldan, et iga suvaline kätepesuvahend, mis selveris müügil, ei ole päris see.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Tänud. Eks "kätepesu-sektor" saab kõva boosti for years to come. Kui sul on ülevaadet ja viitsid, siis võid visata mingit kokkuvõtvat teadust selle kohta - mis seepi, koostisosad, miks. Kasvõi mingi basic list ketipoodides müüdavata seepide osas - mida võtta letilt esimesena. Eeldan, et iga suvaline kätepesuvahend, mis selveris müügil, ei ole päris see.
                        Inimeste teadlikus viiruste/bakterite leviku ja hügieeni osas on kindlasti paranenud kordades.

                        Vedelseepide puhul soovitasin neid kus etüülparabeeni ja/või metüülparabeeni, sest mõlemad komponendid on äärmiselt efektiivsed (aitavad vältida saastumist bakterite/hallituse poolt, mis tavaline vannitoas hoitavate toodetega) ja täiesti turvalised (pea 100 aastat datat). Kui pakendil on kiri "paraben free" - siis seda toodet väldi, sest tootja ei tea mida ta teeb või teadlikult lollitab tarbijat.
                        Õnneks aastal 2019 jõustus EUs uus määrus, mis taunib selliste eksitavate loosungite kasutamist, sealhulgas "parabeenide vaba" ja muud levinud uhhuu-teaduslikud terminid/loosungid aga see võtab veel mõned aastad aega enne kui kõik tootjad sellele reageerivad.

                        Mul puudub hea ülevaade Eestis müüdavatest toodetest, sest see pole minu jaoks oluline turg, ja minu valdkond on rohkem intiimhügieen aga nagu ma mainisin, siis Fa ja DOVE töötavad hästi. Tahad hardcore olla, siis Fairy aga mitte liiga tihti ja kindlasti hoia see lastest ja/või rasedatest eemale.

                        Kui sind see teema tõesti huvitab, siis näiteks alusta siit: The Institute of Personal Care Science

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          ja kindlasti hoia see rasedatest eemale.
                          tänud uuesti, aga küsin saunanaistele rääkimiseks, et miks?

                          Kommentaar


                            Meil on foorumis inimene, kelle valdkond on intiimhügieen...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              tänud uuesti, aga küsin saunanaistele rääkimiseks, et miks?
                              Kirjutan sulle privasse, et teemas püsida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Meil on foorumis inimene, kelle valdkond on intiimhügieen...
                                Hetkel jah, tootearendaja lõbus/huvitav elu.
                                Enne seda oli näiteks fotogrameetria.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X