320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Meil on foorumis inimene, kelle valdkond on intiimhügieen...
    Jelly much!? Kusjuures ma ka nõus, et kui kellelegi see paremini sobiks, siis sulle!

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kirjutan sulle privasse, et teemas püsida.
    Ütlen juba ette siin ära, et see mees peab oma sõna. Kuigi ma arvan, et ka teistele siin oleks see info huvitav. Eriti kui sai teemaga algust tehtud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Inimeste teadlikus viiruste/bakterite leviku ja hügieeni osas on kindlasti paranenud kordades.
      Kui keegi on a la õues nurga taga suu katmata köhinud või aevastanud või lihtsalt maha sülitanud, kas siis maha sattunud viirus satub tuulega minu suu või nina kaudu mulle paha tegema? Või silmade või juuste või naha?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Kuigi ma arvan, et ka teistele siin oleks see info huvitav. Eriti kui sai teemaga algust tehtud.
        +1, ootan
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kirjutan sulle privasse, et teemas püsida.
          See on selle teema kõige huvitavam koht ja nüüd jätad selle avaldamata?! kmoon!

          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Ütlen juba ette siin ära, et see mees peab oma sõna. Kuigi ma arvan, et ka teistele siin oleks see info huvitav. Eriti kui sai teemaga algust tehtud.
          Ou, kle! Sul saunanaised ei tea midagi, et mis värk selle fairy ja rasedusega võib olla?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Pints telekas https://www.youtube.com/watch?v=uHtEGe0j4Kw

            Kommentaar


              Kui tihti seda Terviseameti koroonakaarti uuendatakse? Uus info juba väljas aga seal pole veel midagi muutunud.

              Info nüüd muutus aga mingi viga vist sees kuskil ikka.
              Last edited by QRkood; 03.04.20, 12:35. Põhjus: Muutus

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ütlen juba ette siin ära, et see mees peab oma sõna. Kuigi ma arvan, et ka teistele siin oleks see info huvitav. Eriti kui sai teemaga algust tehtud.
                tee uus teema - (intiim)hügieen

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kuigi ma arvan, et ka teistele siin oleks see info huvitav. Eriti kui sai teemaga algust tehtud.
                  Ma tahaks kah teada..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    Ma tahaks kah teada..
                    Ma ei tunne end mugavalt jagades avalikult teavet, mida ma ei valda piisavalt hästi, et seda võimalikult lihtsalt sõnastada, eriti kui on tegemist valdkonnaga, kus üks valesti kasutatud termin võib muuta kogu lause tähendust.

                    Kunagi pühendas Meeli Roosalu terve tunni sellele, et selgitada miks ikka tuleb Fairyt kasutades kindaid kanda aga detaile ma enam ei mäleta. Siis aastaid hiljem see mulle meenus ja sai seda koni kimudes korra-kaks keemikutega arutatud Ungaris, kolleeg Saksamaalt arvas ka et tuleks kindlasti kindaid kanda ja väga põhjalikult loputada, sest Fairy pidavat pindadele muidu visalt jääma. Ungari kolleegi kommentaaridest ei saanud me kumbki väga aru, sest ta oli täiesti umbkeelne aga tema poolt etendatud pantomiim andis mõista, et ka tema väldib seda konkreetset toodet.

                    Omast kogemusest tean kuidas Procter & Gamble ja/või Unilever lubatud/lubamatu piirimail toimetavad.
                    Sellest kõigest tingituna soovitasin kasutajal plastic'99 selle tootega ettevaatlikult ümber käia ja/või eelistada muid alternatiivne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kui keegi on a la õues nurga taga suu katmata köhinud või aevastanud või lihtsalt maha sülitanud, kas siis maha sattunud viirus satub tuulega minu suu või nina kaudu mulle paha tegema? Või silmade või juuste või naha?
                      Ma pole õige inimene, kelle käest seda küsida, sest tegemist on viiruse, mitte bakteriga.
                      Kuna otsene kontakt puudub, siis tõenäosus on pigem äärmiselt väike aga kõik sõltub konkreetsetest tingimustest (keskkond, aeg jne.).

                      Kommentaar


                        Miks ei või Fairyga pesta liiga tihti? Kas peale nahaärrituse ka midagi tõsisemat?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          tee uus teema - (intiim)hügieen
                          Ah lõpetage ära, ma ei jaksaks ka siin keskkonnas seda teemat rohkem arutada. Kui mul tuttavad teada said millega ma viimased aastad olen tegelenud, siis sain kolmelt isaselt dickpice küsimustega ja emased hakkasid oma "kiisude" kohta uurima. Suunasin kõik kenasti meestearsti ja/või günekoloogi juurde, sest minu pädevuses on probleemide ennetamine, mitte ravi. Naisterahvastel meeldib sellest rohkem rääkida aga nende teadlikkus on ka võrreldes meestega oluliselt kõrgem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas baller Vaata postitust
                            Miks ei või Fairyga pesta liiga tihti? Kas peale nahaärrituse ka midagi tõsisemat?
                            Pudelil on GHS07 märgistus (hüüumärk), järgmine tase on GHS06 (kolju ja ristatud sääreluud). GHS07 märgistuse saanud tooted võivad põhjustada naha ja silmade ärritust, hingamisteede ärritust (kuuma veega pestes tekivad aurud) ja sellel on narkootiline toime (uimastav). Toode on ohtlik veeorganismidele ja pakend ohtlik jääde. Üldine soovitus on selle märgistusega tooteid mitte liiga tihti ja/või suurtes kogustes kasutada.

                            Fun fact: UKs mingid ullikesed pidavat seda kasutama kui pohmelliravi.

                            *Keegi kellel võimu võiks selle vestluse kuskile mujale läbusse tösta. Kniks, kraaps ja aitäh.

                            Kommentaar


                              Pole seal Fairys midagi erakordset, et vältima peaks kui sul just pole plaani seda jooma hakata.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Kas me sisineme lähipäevadel nõukogude aega, kui maskid tulevad apteekidesse müügile? Õnnelikud on need, kellel on tuttav proviisor ning kaup liigub leti alt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X