320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kas me sisineme lähipäevadel nõukogude aega, kui maskid tulevad apteekidesse müügile? Õnnelikud on need, kellel on tuttav proviisor ning kaup liigub leti alt?
    e-apteek

    Kommentaar


      .....

      20200403_232300.jpg

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        e-apteek

        ja vaatamata suurriikide suurele nõudlusele maske ikka jätkub?

        või tuleb kasutada Linnateatri piletiostjatele ammu selgeid "kavalaid nippe e-poes ostlemiseks" ning kl 0.00 online'is olema?
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          ja vaatamata suurriikide suurele nõudlusele maske ikka jätkub?

          või tuleb kasutada Linnateatri piletiostjatele ammu selgeid "kavalaid nippe e-poes ostlemiseks" ning kl 0.00 online'is olema?
          See e-poe asi Barbora puhul on nii glitched, et ma leidsin reaalselt 5 minutiga tagaukse ja sain end vahele pressitud

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            See e-poe asi Barbora puhul on nii glitched, et ma leidsin reaalselt 5 minutiga tagaukse ja sain end vahele pressitud
            Jagad?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              .....

              [ATTACH=CONFIG]6689[/ATTACH]
              Ma loodan, et Dagö fännidel on kõik OK.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Jagad?
                Ei, andsin neile viisakalt teada peale selle toimimist ja pidid tegelema.

                Kommentaar


                  Täna hommikuse, 4. aprill seisuga, vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 113 patsienti
                  Kuressaare haigla teatas, et haigla ja selle hooldekodu hospitaliseeritud patsientide laustestimisest tuvastati praeguse seisuga täiendavalt 21 COVID-19 positiivset patsienti. Täna hommikuse seisuga vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 134 patsienti
                  1. Inimene on vähi tõttu haiglas
                  2. Inimesele tehakse koroonatest
                  3. ???
                  4. Inimene on haiglas koroonaviiruse tõttu

                  Kas see on normaalne viis statistika tegemiseks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    1. Inimene on vähi tõttu haiglas
                    2. Inimesele tehakse koroonatest
                    3. ???
                    4. Inimene on haiglas koroonaviiruse tõttu

                    Kas see on normaalne viis statistika tegemiseks?
                    Siin hulk lehti tagasi ma tõstatasin sama teema. Statistika selle viiruse kohta on pullikaka ja seda mõlemat pidi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Siin hulk lehti tagasi ma tõstatasin sama teema. Statistika selle viiruse kohta on pullikaka ja seda mõlemat pidi.
                      Kas koroonaviiruse haigeid ei isoleerita haiglas kuidagi, ehk peetakse selle numbri all silmas seda hulka siis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                        Kas koroonaviiruse haigeid ei isoleerita haiglas kuidagi, ehk peetakse selle numbri all silmas seda hulka siis?
                        Eraldi osakond neile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Eraldi osakond neile.
                          Siis tundubki loogiline, et need vähihaiged või muid haigusi põdevad inimesed on statistika mõttes koroonahaigeid. Vähemalt nii kaua kuni nad haiglas eraldi osakonnas on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Siin hulk lehti tagasi ma tõstatasin sama teema. Statistika selle viiruse kohta on pullikaka ja seda mõlemat pidi.
                            Kui ma saaksin täna keemiaravi ning siis COVID-19 diagnoosi saanuna 5 päev hiljem juhitava hingamise all lahkudes peaks mu surma põhjus mis siis olema täpsemalt? või kuidas ma selles statistikas kajastuma peaks?

                            p.s. surma põhjuse määramine on küsimuse all olnud koguaeg ja see ei ole miski uudne COVID-19 seotud teema. Teie eeldus justkui on, et senimaani on surma põhjuste märkimine olnud 100% legit ja COVID-19-ga seoses nüüd aiateibad sees. Ei, see probleem oli enne ka.

                            Kommentaar


                              In an article on the website of the Centre for Evidence-Based Medicine, Jefferson and Carl Heneghan, director of the centre and editor of BMJ EBM, write, “There can be little doubt that covid-19 may be far more widely distributed than some may believe. Lockdown is going to bankrupt all of us and our descendants and is unlikely at this point to slow or halt viral circulation as the genie is out of the bottle.
                              New evidence has emerged from China indicating that the large majority of coronavirus infections do not result in symptoms. Chinese authorities began publishing daily figures on 1 April on the number of new coronavirus cases that are asymptomatic, with the first day’s figures suggesting that around four in five coronavirus infections caused no illness. Many experts believe that unnoticed, asymptomatic cases of coronavirus infection could be an important source of contagion. A total of 130 of 166 new infections (78%) identified in the 24 hours to the afternoon of Wednesday 1 April were asymptomatic, said China’s National Health Commission. And most of the 36 cases in which patients showed symptoms involved arrivals from overseas, down from 48 the previous day, the commission said. China is rigorously testing arrivals from overseas for fear of importing a …


                              Ehk mida mina välja lugesin, kui kogu maailma kinni ei panda 14 päevaks, siis ei ole võimalik seda võita. Arvestades, et ravimite ja vaktsiinidega läheb aega ja inimesed reisivad.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X