320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Large numbers of people flocked to popular tourists sites and major cities across China over the country’s holiday weekend, despite warnings from health authorities that the risk posed by the coronavirus pandemic remains far from over.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      LeeRomeno sa oled täielik jobu. Selline jobu, kes räuskab kinnipandud kiirtee teetõkke taga, et miks teed juba lahti ei tehta sinu jaoks. Samal ajal ahelavarii vrakid alles suitsevad ja vigastatud oigavad. Kogu see statistika ja järelduste tegemine alles tuleb, praegu proovitakse võimalikult palju inimelusid päästa.
      leidsin veel minusuguse jobu: https://forte.delfi.ee/news/teadus/i...ge?id=89476217

      on alles nahaal

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        leidsin veel minusuguse jobu: https://forte.delfi.ee/news/teadus/i...ge?id=89476217

        on alles nahaal
        Sa absoluutselt ei rääkinud samast asjast fyi. Vähemalt sa ei väljendanud ennast nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Taaskord kontekstist täiesti väljas võrdlus, aga no sorry, senimaani me veel õnneks ei ela kriisi ideaalselt tõrjunud Ungaris ja küsimuste esitamine pole kriminaalselt karistatav.
          Inimelusid päästa on võimalik teades seda ohustavate asjaolude kohta võimalikult täpselt ja võimalikult palju võimalikult kiirelt. Aga no muidugi, eks kunagi hiljem süveneme.
          Selle kõigega tegeletakse, aga see analüüs ja teadus võtab aega ja stardipositsioon on enamuses riikides selline, et ''avarii'' on juba toimunud.
          Sa tõesti arvad, et UK ja USA, kes algusest võtsid seisukoha, et pole hullu, peaasi et majandus liiga hullu lööki kubemesse ei saa, naljapärast nüüd korrigeerivad oma meetmeid? Samal ajal vaesemad riigid, kes võtsid kohe asja tõsiselt, on vähemalt hetkel suhteliselt normaalses seisus ja võivad unistada isegi piirangute leevendamisest kuskil kuu aja pärast.
          Loe Andres Meritsa tänaseid kommentaare näiteks, seletab ilusti lahti, miks kõik ei käi sõrmenipsust nagu sina sooviksid.

          Kommentaar


            Ma jätan selle lihtsalt siia. Tükk raadioajakirjanduse ajalugu https://r2.err.ee/1069925/hommik/1033070

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma jätan selle lihtsalt siia. Tükk raadioajakirjanduse ajalugu https://r2.err.ee/1069925/hommik/1033070
              Võimas

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Sa absoluutselt ei rääkinud samast asjast fyi. Vähemalt sa ei väljendanud ennast nii.
                Kuidas nii? Väljavõtteid sellest intervjuust:
                See tuleneb osalt andmete puudumisest. Igaüks oletab praegu seda, mida ta oma parima kõhutunde järgi arvab.
                Kui on testitud vaid neid, kes on raskesti haiged või kellel on selged haiguse sümptomid, siis on suremus mõistagi suurem. Reaalse info saame me alles tagant-järele, kui andmed on puhastatud. Hetkel pole sageli teada, kas inimene suri COVID-19-sse või suri COVID-19-ga. Need kaks asja pole üks ja see sama.
                Kindlasti sobilikum väljend kui "statistika viiruse kohta hetkel on pullikaka", aga põhimõtteliselt käib jutt täpselt samast asjast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Selle kõigega tegeletakse, aga see analüüs ja teadus võtab aega ja stardipositsioon on enamuses riikides selline, et ''avarii'' on juba toimunud.
                  Sa tõesti arvad, et UK ja USA, kes algusest võtsid seisukoha, et pole hullu, peaasi et majandus liiga hullu lööki kubemesse ei saa, naljapärast nüüd korrigeerivad oma meetmeid? Samal ajal vaesemad riigid, kes võtsid kohe asja tõsiselt, on vähemalt hetkel suhteliselt normaalses seisus ja võivad unistada isegi piirangute leevendamisest kuskil kuu aja pärast.
                  Loe Andres Meritsa tänaseid kommentaare näiteks, seletab ilusti lahti, miks kõik ei käi sõrmenipsust nagu sina sooviksid.
                  Kust otsast loed sa minu arvamustest välja selle, et ma eeldan, et mingi asi peab sõrmenipsust käima. UK näite tõin ju ise välja tõestamaks seda kui palju kahju võib tekitada VALEDEST andmetest tehtud analüüs, mille järgi tuleb mingi tegevuskava, mis võib olla ohtlik. Ja Andres Meritsa kommentaarid on tõesti asjalikud, et pannud tähele, et ta ajakirjanikku jobuks kutsus selle teema tõstatamise pärast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Võimas
                    Palju ta seekord siis kärakat huvitas sisse võttis enne eetrisse minekut.. See mees ka ei muutu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Palju ta seekord siis kärakat huvitas sisse võttis enne eetrisse minekut.. See mees ka ei muutu.
                      Küsisin ühe asjaomase käest, kes ütles, et pigem olid jääknähud ja enne aru ei saadud, kui intekas pihta hakkas. Samas, noh, miks siis veerand tundi intekat teha...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Palju ta seekord siis kärakat huvitas sisse võttis.
                        No ma ei tea. Kui palju kärakat sellise mõttevälgatuse jaoks vaja läheb?

                        Valitsuse eeskirjaga tohid ke***da ainult kahe inimesega korraga ja siis ka veel 2m kauguselt. No kust ma need neegrid võtan, kui nad piirid kinni panid? Kust ma võtan need neegrid, kellel on 2m pikkune riist?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          No ma ei tea. Kui palju kärakat sellise mõttevälgatuse jaoks vaja läheb?

                          Valitsuse eeskirjaga tohid ke***da ainult kahe inimesega korraga ja siis ka veel 2m kauguselt. No kust ma need neegrid võtan, kui nad piirid kinni panid? Kust ma võtan need neegrid, kellel on 2m pikkune riist?
                          Lõpp oli ka hea:

                          Bert: Äkki lõpetuseks üks mõttetera, millega populismi ära tunda?
                          Linnar: Mhmh.

                          P.S. ja ma kuulan seda intekat kolmandat korda juba läbi ja iga kord tuleb üha rohkem pisaraid.

                          Kommentaar


                            mind huvitaks pigem et siin on öeldud, et haiglates on ravil ka üksikud alla 50 aastased koroona diagnoosiga. Kas ka neil on mingid varasemad kroonilised haigused?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              mind huvitaks pigem et siin on öeldud, et haiglates on ravil ka üksikud alla 50 aastased koroona diagnoosiga. Kas ka neil on mingid varasemad kroonilised haigused?
                              Kuule, me räägime siin tõsistest asjadest ehk siis kahemeetriste riistadega neegritest. Ära tule mingi triviaalse asjaga vahele!

                              Kommentaar


                                Tänud Mõnu, ma pole ammu midagi nii naljakat kuulanud.

                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuule, me räägime siin tõsistest asjadest ehk siis kahemeetriste riistadega neegritest. Ära tule mingi triviaalse asjaga vahele!
                                Eks ole, kust persest need purilendurid välja ilmusid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X