320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jooksmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Polaril on tegelikult olemas lahendus sinu vöö probleemile. OH1 mille saad panna ümber õla- või küünarvarre.



    Ma veidi kahtlen selles Recovery statuses. Ma olen eelneva 7 päeva jooksul käinud kokku ca 140km ratast sõitnud + 2 tunnist jõutrenni ning päev kus trenni ei teinud, ag aaktiivset liikumist tuli ikka kella järgi nii 160% ja status kas detraining või maintaining. Ja jõutrennid ja paar rattasõitu ei olnud just lihtsate killast.
    Mis kell sul on? Mu Vantagel on samasugune kirjeldus Training Load nime all, mis võrdleb viimase 7 ja 28 päeva andmeid. Kui selle sinu 7 päeva ees on olnud tugevam treeningmaht, siis staatus ongi detraining või maintaining, sest jooksev nädal on võrreldes eelnevaga tagasihoidlik. Kui selle 7 päeva ees kuu aega vedelesid diivanil, siis peaks juba olema või kohe muutuma staatus overreachinguks, sest mahte on väga järsku tõstetud.
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Stok
      Mida Sa GPS sync all silmas pead? Stravasse läheb ilusti, Endomondosse vahel mitu päeva, aga see on Endomondo süü.
      mis sa selle endomondoga jandid mitte ei kasuta Polar Flow portaali?

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas mongol Vaata postitust
        Mis kell sul on? Mu Vantagel on samasugune kirjeldus Training Load nime all, mis võrdleb viimase 7 ja 28 päeva andmeid. Kui selle sinu 7 päeva ees on olnud tugevam treeningmaht, siis staatus ongi detraining või maintaining, sest jooksev nädal on võrreldes eelnevaga tagasihoidlik. Kui selle 7 päeva ees kuu aega vedelesid diivanil, siis peaks juba olema või kohe muutuma staatus overreachinguks, sest mahte on väga järsku tõstetud.
        Siin kala ongi, et eelnevad 7 päeva on suhteliselt samad olnud ning eelnevad 28 päeva pigem madalam koormus olnud kui nüüd, et loogiliselt peaks näitama kas overreaching või productive. Vantage M muidu.

        E: Strava segmendid tekitavad sõltuvust.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Siin kala ongi, et eelnevad 7 päeva on suhteliselt samad olnud ning eelnevad 28 päeva pigem madalam koormus olnud kui nüüd, et loogiliselt peaks näitama kas overreaching või productive. Vantage M muidu.

          .
          Vaata flowst Cardio load buildupi, strain (7 päeva) ja tolerance (28 päeva) graafikud jooksevad seal peal ja annavad vastuse.
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            #80
            Ma tegin oma Parkmetsa jooksu ära laupäeval, mis tagantjärele vaadates oli ka parim võimalik aeg - mõnusalt jahe ja pilves, kerge vihm. Praeguste ilmadega küll väga aja peale joosta ei tahaks. Aeg tuli täitsa korralik kaugjooksu kohta. Oma parimale Parkmetsa jooksule kaotust alla minuti.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              ligi 9km, ei mingit jalutamist ja isegi üle 70 minuti ei läinud.
              Flirtisin eile samal ringil (vihma käes) juba 60 minuti piiriga. Vorm paraneb kiiremini kui Veerpalul enne tiitlivõistluste starti.

              Kui nüüd vaid vändad...tähendab väntajad suudaksid ükskord ometi oma märgistatud poolel liikuda ja mitte kümne sentimeetri kauguselt mööduda, siis oleks elu juba päris lill.

              Kommentaar


                #82
                Küsimus siin kogenud massijooksudes osalejatele.

                Mis aega peaks sihtima, et sind ikkagi lõpuni ära oodataks suurematel jooksudel nagu Tallinna või Riia maraton? Nii 42 kui 21 km puhul?

                Kommentaar


                  #83
                  Tänud. Sain veidi kindlust, et kui pooliku sinna alla 2h juurde tulla (milleks ma olen võimeline) ja täispikka sihtida 4h30, siis lastakse ikka lõpuni joosta.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Tänud. Sain veidi kindlust, et kui pooliku sinna alla 2h juurde tulla (milleks ma olen võimeline) ja täispikka sihtida 4h30, siis lastakse ikka lõpuni joosta.
                    Poolik alla 2 tunni väga normaalne aeg, seega omapärased mured sul.

                    Ning kui sa pooliku jooksed alla 2 tunni, siis täispikka 4:30 tundub päris kaua, aga üldiselt on iga aasta 6+ tundi jooksjaid olnud, seega rajalt ei tohiks keegi naljalt ära ajada
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Poolik alla 2 tunni väga normaalne aeg, seega omapärased mured sul.

                      Ning kui sa pooliku jooksed alla 2 tunni, siis täispikka 4:30 tundub päris kaua, aga üldiselt on iga aasta 6+ tundi jooksjaid olnud, seega rajalt ei tohiks keegi naljalt ära ajada
                      Algselt postitas Stok
                      Poolik*2 + 15 minutit, kehvema ettevalmistuse korral lisandub juurde, sest keha hakkab lagunema.
                      Jah, olematu ettevalmistumise kogemus on mul olemas ja neil puhul need valemid alati ei kehti

                      Olen suutnud poolik*2 joosta, aga samas ka alates kilomeetrist 28 täiega kõrbeda ja lõpuni jalutada. See õnneks jäi ka viimaseks korraks, sest nüüd rohkem kui poolik enam ei jookse :P
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #86
                        Kogu motivatsioon selleks ürituseks valmistuda kadus hetkega.

                        Kommentaar


                          #87
                          krt stokist on küll kahju

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Poolik alla 2 tunni väga normaalne aeg, seega omapärased mured sul.

                            Ning kui sa pooliku jooksed alla 2 tunni, siis täispikka 4:30 tundub päris kaua, aga üldiselt on iga aasta 6+ tundi jooksjaid olnud, seega rajalt ei tohiks keegi naljalt ära ajada
                            Algselt postitas Stok
                            Poolik*2 + 15 minutit, kehvema ettevalmistuse korral lisandub juurde, sest keha hakkab lagunema.
                            Asi on selles, et olen väga algaja jooksja. Poolikut ma tean, olen paar korda proovinud. Täispika peale 4.30 pakkusin pigem optimistlikult, pigem eeldaks sinna 5h juurde, kui üdlse lõpuni jõuaks. Stoki mainitud põhjusel.

                            Tallinna Maratonist on kahju. Ultima Thule juba jäi ära, nüüd see. Mida iganes see "virtuaalselt" tähendab.

                            Kommentaar


                              #89
                              virtuaalne = käid ise suvalises kohas jooksmas. Paned ausõna peale aja kirja excelisse ja maksad selle eest korraldajatele.

                              Kommentaar


                                #90
                                Tartu Maratoni Rattarallit sai vähemalt märgistatud originaarajal sõita. Maratoni korraldajad võiks samamoodi raja ära tähistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X