320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jooksmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Jah, mõõdad endale sama distantsi ja jooksed ükskõik kus, pärast saadad oma tulemuse spordifaili ja saadki medali.
    Ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei näinud selles probleemi. Et minu meelest oli see hea lahendus. Proovisin juhtida tähelepanu teise poolega, et tal oli veider häda.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Jah, mõõdad endale sama distantsi ja jooksed ükskõik kus, pärast saadad oma tulemuse spordifaili ja saadki medali.
      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei näinud selles probleemi. Et minu meelest oli see hea lahendus. Proovisin juhtida tähelepanu teise poolega, et tal oli veider häda.
      Ma ei lugenudki kuskilt välja kriitikat või toetusavaldust närvilisele ajakirjanikule
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #63
        (suitsetajast) sooja aja jooksjal on ikka tõeline piin hooaja alustamine. Justkui iga aasta satub tuuline ilm ka olema, rsk. Mis ässad oskavad soovitada, et oma elu kergemaks teha? Kas B-vitamiini oleks mõtekas tarvitada? Eesmärgiks teha üle päeva kümne kildiseid ringe. Eelmine aasta jõudsin selleni augustis. Suve peale kokku kogunes veidi alla 400 kilomeetri.

        Kommentaar


          #64
          Lühemad ringid tihemini on parem kui pikad harvemalt. alusta rahulikult ja hoia pulss madalal mitte ära küta punases. Nt esimesed 2 nädalat 5km 3x nädalas, siis tõstad 4x peale ja hakkad vaikselt ka distantsi kasvatama. Tempo on see mis tapab.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Stok
            Avastasin juhuslikult, et Rakvere ööjooks on lükatud septembrisse, kuna augustis on vist mingi osalejate limiit peal. Ma loodan, et nad kõrbevad oma geniaalse rahaahne plaaniga, korraldada oma kitsaste radadega jooks kõigest 2 nädalat pärast Tlna maratoni ja üks nädal enne Tartu maratoni.
            Seal vist valdav hulk osalejaid, siiski stiilis "chill üritus, lähen osalen ka".

            Korralikud harrastajad muidugi 2 nädalat peale SEB maratoni sinna vist pikem ei tiku.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              (suitsetajast) sooja aja jooksjal on ikka tõeline piin hooaja alustamine. Justkui iga aasta satub tuuline ilm ka olema, rsk. Mis ässad oskavad soovitada, et oma elu kergemaks teha? Kas B-vitamiini oleks mõtekas tarvitada? Eesmärgiks teha üle päeva kümne kildiseid ringe. Eelmine aasta jõudsin selleni augustis. Suve peale kokku kogunes veidi alla 400 kilomeetri.
              Lisan veel, et see suvise avaetapi kannatuste rada oli koos vahepealse jalutamisega (isegi kolm korda tuli sein ette) kokku 6,45km, 65 minutiga.

              Täna, tänavune viies ring, ligi 9km, ei mingit jalutamist ja isegi üle 70 minuti ei läinud. Mõnus eneseületus.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Stok
                Aga mis jalad arvavad?
                Jalad ei arva huvitaval kombel midagi, nagu poleks midagi toimunud.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Stok
                  Avastasin juhuslikult, et Rakvere ööjooks on lükatud septembrisse, kuna augustis on vist mingi osalejate limiit peal. Ma loodan, et nad kõrbevad oma geniaalse rahaahne plaaniga, korraldada oma kitsaste radadega jooks kõigest 2 nädalat pärast Tlna maratoni ja üks nädal enne Tartu maratoni.
                  Avastasin täna samamoodi, et Ööjooks on päev enne Paide-Türi rahvajooksu.

                  Kommentaar


                    #69
                    Veidi paratamatus. Kõik üritavad ikka võimalusel omad jooksud ära korraldada. Kuupäevi piiratult, jookse palju ja nii nad kuhjuvad.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Veidi paratamatus. Kõik üritavad ikka võimalusel omad jooksud ära korraldada. Kuupäevi piiratult, jookse palju ja nii nad kuhjuvad.
                      Veits OT, aga jah, jalgrattavõistlustel täpselt sama teema, et nädalavahetused samal ajal võistlused. Näiteks 04.07 on BMX, kriteerium ja XCO ning 05.07 on XCM, BMX, DH ja maanteesõit, mis mitmekülgsetele spordimeestele seab muidugi omad piirangud
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #71
                        mingit träkkerit ka kasutad? ise ostsin samsung kella endale, aga see raibe vajab dataplaani korraliku infi saamise jaoks

                        Kommentaar


                          #72
                          GPS sync on selle kellaga hea? Data läheb stravasse üle ilusti?

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Stok
                            Mida Sa GPS sync all silmas pead? Stravasse läheb ilusti, Endomondosse vahel mitu päeva, aga see on Endomondo süü.
                            Ahjaa..igas riigis ei ole üleriigilist internetti

                            Kommentaar


                              #74
                              Polaril pole ja live trackingu võimalust erinevalt Garminist.

                              Kommentaar


                                #75
                                Polaril on tegelikult olemas lahendus sinu vöö probleemile. OH1 mille saad panna ümber õla- või küünarvarre.

                                Algselt postitas Stok
                                samuti on Polaril endal hea graafik Recovery status, mis väidab, et täna on mu keha kurnatud, aga pühapäeval juba tip-top. Tegelikult on ka homme väike (~10 km) trenn plaanis, aga see lisab väga vähe kurnatust ning seni on keha ilusti vastu pidanud.
                                Ma veidi kahtlen selles Recovery statuses. Ma olen eelneva 7 päeva jooksul käinud kokku ca 140km ratast sõitnud + 2 tunnist jõutrenni ning päev kus trenni ei teinud, ag aaktiivset liikumist tuli ikka kella järgi nii 160% ja status kas detraining või maintaining. Ja jõutrennid ja paar rattasõitu ei olnud just lihtsate killast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X