Lehekülg 10, kokku 13 EsimeneEsimene ... 678910111213 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 242

Teema: Jooksmine

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Homme see on siis..olude sunnil tartust läbi ja juhuslikult täna saingi kutse osaleda covidi uuringus ja kui tahan saan vabatahtlikult lasta end testida ka järgmine nädal 😁

Eesti koondislane Kasutaja jaamu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Tartu linnaviletsuses istuvad idioodid.
    Nüüd tuli neil geniaalne idee viia koroonatelk lauluväljaku juurde, kus peaks homme Seiklushundi kolmapäevak toimuma.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

palja jalaga on parem kõnnak!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tegin selle neetud Skechersi suvejooksu kaugjooksuna, kuna tegelikult tahtsin ju pooliku rekordit proovida ja käesoleva nädala pikk jooks oli kah 21 km. Muidu vist poleks küll viitsinud, aga pidi tähistatud rada olema ja kodu lähedal ka ju. Ilm oli ka imeline, +15 ja jäme udu (ehk natuke tibutas). Valasin Sportsdirecti plastikkotti 400 ml spordijooki ja läksin. Stardiplakati leidsin mõningase otsimise järel üles, alguses olid postide küljes ka noolekesed, aga kuskil 2 km peal algas pull pihta, küllap Annelinna tiblad, no kes muud eks, olid rajamärgid maast lahti rebinud ja maha visanud. Eks ma siis jooksin pooleldi mälu, pooleldi maas vedelevate märkide järgi, tiirutasin seal Annelinnas ja Ihastes ja leppisin teadmisega, et päris originaalrada see ei ole. Aga sellest polnud hullu ühti, sest niiviisi saingi finiši kodule lähemale sättida, muidu pidanuksin sealt veel 2 km koju kõmpima. Soojenduseks oli see 2 km ju hea, aga pärast rekordiüritust ei taha nagu.

Jooksust ka. Eelmine rekord oli 1:35:32, plaan oli vähemalt alla 1:35 joosta ehk 4:30/km tempos, aga õige pea jäi see tempo mulle jalgu ja jooksin enesetunde järgi kasvavas tempos. Kogu aeg ootasin, et millal raske hakkab, sest öeldakse ju, et kui vähemalt kolm korda ei mõtle katkestamisest, siis ei pinguta piisavalt, aga ju ma ei pingutanud siis piisavalt, sest panin ilma raskusteta lõpuni välja ja "finišis" oli 4:22/km ning 1:32:02. Mõned meetrid vist jooksin üle, sest nii Endomondo kui Strava kalkuleerisid mu pooliku ajaks 1:31:58 ning 1:31:57 resp. Ise olen rahul ja alkoholivaba õlu maitseb hea.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Damn, väga kõva, tahaks ka sellisesse vormi tagasi saada. Minu nüüd järgmine eesmärk on hakata vaikselt treenima maastiku maratoniks, mis oktoobris, see vast päris kindlasti ikka päris jooks, mitte virtuaal. Tahaks Narva küll minna, mis päev varem, poolik, aga seal tõenäosus suurem väheke, et võib ka virtuaaliks ära minna, et lähen parem kindla peale välja siis . 2x eelnevalt maastikumaratoni jooksnud ja mõlemal korral rohkem loodust nautinud ja 5h30 min ja 5h50min ajad olnud, tahaks nüüd alla 5h joosta. ( seal siis kordagi asfaldil v tee peal joosta ei saa, metsad - rabad ainult
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kui siin juba euromängud ära jäävad, siis oleks patt nuriseda, et Rakvere ööjooks ära jääb. Aga olen juba end vaimselt valmis pannud, et sel aastal enam ühtegi jooksuvõistlust ei toimu. Mitte miski poleks takistanud neil jooksu õigel ajal, s.t. 15. augustil korraldamast, aga ju oli vaja maksimaalset profiiti taga ajada vmt, lükati jooks septembri lõppu ja nüüd on nii. Vaevalt et Riia maratongi toimub, 11. oktoobriks on arvatavasti PUPU.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ei ole hea uudis. Tallinna maratoni vist üksi sel aastal nühkida ei viitsi, Pärnu Võidupüha maratoni sai juba korra üksi tehtud. Pühapäeval peaks Kuressaare linnajooks ikka toimuma - ühe päris jooksu kogemuse sel ajal vist ikka saan.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kui siin juba euromängud ära jäävad, siis oleks patt nuriseda, et Rakvere ööjooks ära jääb. Aga olen juba end vaimselt valmis pannud, et sel aastal enam ühtegi jooksuvõistlust ei toimu. Mitte miski poleks takistanud neil jooksu õigel ajal, s.t. 15. augustil korraldamast, aga ju oli vaja maksimaalset profiiti taga ajada vmt, lükati jooks septembri lõppu ja nüüd on nii. Vaevalt et Riia maratongi toimub, 11. oktoobriks on arvatavasti PUPU.
    Oktoobris maastiku maraton vast ikka toimub. Oli muidu endal huvi Narva minna aga kuna maastiku maratonile tahaks ka ja need lähestiku, siis pigem panen oma munad maastiku maratoni korvi, et see prolly toimub ikka koos päris inimestega. Seal stardid on nkn eelnevatelgi aastatel eri lainetes olnud.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tartu Maraton (see klubi) saatis mulle kirja, kutsuvad mind ikka Linnamaratonile. Pohh, regasin ära ja kui aeg käes, vaatan, mis jooks toimub ja kus ma jooksen. Ma väga kahtlen Riia maratoni toimumises, selleni on 39 päeva aega ja selle aja jooksul võivad piirid kinni minna või kehtestatakse mingid karantiinid või sada muud jama. Kõige tõenäolisemalt lihtsalt muudetakse virtuaaljooksuks ja naudi uhket üksindust. Kui tõesti juhtub, et mõlemad jooksud toimuvad, siis vist teen Tartus 42 km ja Riias regan poolikule ümber. Aga tõenäolisem on, et mõlemad jooksud jäävad ära.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Minu tänane jooks. Päris kõrge HR, aga noh mäest üles joostes vist normaalne. Palju teil lameda maa peal pulss tõuseb?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Palju teil lameda maa peal pulss tõuseb?
    Poolmaratoni keskmine 185 +- 2. Kui keegi hea jooksja ja spetsialist ütleb, et asi sita treenituse taga, siis vastan, et "sul ei ole lihtsalt piisavalt tahtejõudu kõrgemal kannatamiseks".

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Minu tänane jooks. Päris kõrge HR, aga noh mäest üles joostes vist normaalne. Palju teil lameda maa peal pulss tõuseb?
    Hea küsimus. Pulss tõuseb vastavalt pingutusele ikkagi. Pingutus sõltub sellest, mis tegevus käsil on - kas võistlus, PR katse, tavaline trenn - ja seejuures mis laadi trenn. Samuti sõltub pulss sellest, kui kuum ja niiske on, milline on rajaprofiil, mitu ülekilo vöökohas on, kui puhanud oled ja kui pohmas oled. Kokkuvõtteks: ei kasuta pulsivööd, ei vaata üldse pulssi.

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Poolmaratoni keskmine 185 +- 2. Kui keegi hea jooksja ja spetsialist ütleb, et asi sita treenituse taga, siis vastan, et "sul ei ole lihtsalt piisavalt tahtejõudu kõrgemal kannatamiseks".
    Võistlustel on pulss 90-92% vahel, ülesmäge tõuseb 95-ni. Absoluutarvud ei ole võrreldavad, sest igaühel on isiklik kapatsiteet ja mul tiksuvad 50-ndad.

Algupärane

Ma olen ööjooksus pettunud. Lubasid terve kevade, et kui päriselt ei saa, siis kannavad edasi järgmisesse aastasse, kes ei taha virtuaaljooksu teha. Ma sellest lähtuvalt toetasingi. Nüüd ütlevad, et jookse ise ja mine kuskile kilekoti järgi ose järgi. Istuge sisse endale see medal. Ma tahan kas kohal joosta või ei jookse üldse. Ma ei taha maksta osalustasu ja siis oma rõõmuks joosta. Natsa kallis hobi.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ka kirjutasin neile pärast seda, kui jooks virtuaalseks muudeti, et palun kandke mu registreering järgmisse aastasse ja sain vastu heatahtlikkusest pakatava JOKK kirja, et kui ei meeldi, vaatame koos juristidega üle.

Tsitaat Algselt postitas Marko Torm, Ööjooksu korraldaja
    Tere, Andres.

Täname teid kirja eest.
    Oleme mais 2020 uuendanud juhendit, mille puhul tõime sisse riski virtuaalseks võistluse korraldamiseks - märkisime selle loogiliselt, hästi nähtavalt ja paljude jaoks arusaadavalt. Kasutasime tasulisi teenuseid, mis viisid korduvalt infot meie tolleks ajaks registreerunud inimesteni. Lisaks teavitasime veebilehel, sotsiaalmeedias, valdkonna ajakirjades ja portaalides. Andsime osalejatele aega ca poolteist kuud (juuni lõpuni), et aktsepteerida juhendi muudatust ja võimalust virtuaalseks osalemiseks või kanda osalus üle uude aastasse. Kahjuks ei ole lõpuni välja võimalik korraldajal kõiki võimalusi osalejale aktiivsetena hoida. Kõikidel alates juulist 2020 registreerujatel on see täiendus olnud reegli kujul kirjas. 15. augusti kuupäev lükati edasi tulenevalt Vabariigi Valitsuse signaalidest, et 1. septembrist kaovad väliüritustel osalejate piirangud, mis otsuse tegemisel olid kuni 1000 inimest ja hilisemalt muudeti 2000 osalejani (koos teenindava personali, vabatahtlike ja pealtvaatajatega).

Kui tunnete, et antud juhul ei ole info teieni jõudnud või ei ole see olnud üheselt mõistetav, andke palun sellest teada.
    Saame siis pöörduda oma teenusepakkujate poole ja tellida vastavad väljavõtted. Saame edasi tegeleda.

Austusega.
    Mõistvale suhtumisele lootes.
    Minu jaoks see ei ole lahendus, et pärast registreerimise muutmise tähtaega muudeti jooks virtuaalseks. Pistke perse oma särk ja medal, ma ei soovi kumbagi, ma tahan ainult teistega koos võistelda!

Kilekotte väljastavad Rakveres, Tallinnas ja Tartus. Pole aimugi, mida nad kavatsevad kätte jäävate särkide ja medalitega peale hakata.

Algupärane

Ma ka kirjutasin neile pärast seda, kui jooks virtuaalseks muudeti, et palun kandke mu registreering järgmisse aastasse ja sain vastu heatahtlikkusest pakatava JOKK kirja, et kui ei meeldi, vaatame koos juristidega üle.

Minu jaoks see ei ole lahendus, et pärast registreerimise muutmise tähtaega muudeti jooks virtuaalseks. Pistke perse oma särk ja medal, ma ei soovi kumbagi, ma tahan ainult teistega koos võistelda!

Kilekotte väljastavad Rakveres, Tallinnas ja Tartus. Pole aimugi, mida nad kavatsevad kätte jäävate särkide ja medalitega peale hakata.
    Ma ei ole seda kirja näinud. Palju kirju läheb otse spami ka. Küsimus on antud lubadustes ja nende hoidmises. Kui sa reklaamid, et garanteerid midagi ja siis kuu aja pärast ütled, et kuu aja pärast see ei kehti, tehes seda kirjas mu teksti sisse peites, siis ma siiralt loodan, et nad oma üritusega pankrotti lähevad.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

See oli personaalselt mulle saadetud vastuseks mu soovile registreering järgmisse aastasse kantida ja minu kirjutamata vastus neile on, et käige perse, enam ma seal ei jookse. Seda enam, et nende jooks on niikuinii üsna halvasti korraldatud, teisel ringil on vaja pehmete pepude vahel küünarnukkidega teed raiuda ning kuivõrd finiš on nüüd staadionile viidud, siis eriliselt jabur on lubada pealtvaatajatel jalus töllerdada. Muidu pimedas joosta on äge ja seal on alati maruline kaasaelamine, nii palju majabände pole ühelgi teisel jooksul Eestis.

Algupärane

See oli personaalselt mulle saadetud vastuseks mu soovile registreering järgmisse aastasse kantida ja minu kirjutamata vastus neile on, et käige perse, enam ma seal ei jookse. Seda enam, et nende jooks on niikuinii üsna halvasti korraldatud, teisel ringil on vaja pehmete pepude vahel küünarnukkidega teed raiuda ning kuivõrd finiš on nüüd staadionile viidud, siis eriliselt jabur on lubada pealtvaatajatel jalus töllerdada. Muidu pimedas joosta on äge ja seal on alati maruline kaasaelamine, nii palju majabände pole ühelgi teisel jooksul Eestis.
    Ma sain aru juba sellest, kui oli personaalne pöördumine. Ma pidasin silmas seda, et kõiki neid teavitusi, et kindlasti saatsid ka kirja ja kus iganes nad veel teatasid. Et seda teadet/kirja ma saanud pole. See muidugi oli ilmselt ka kuhugi vahele ära peidetud.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nojah, 21. aprillil sain kirja

Tsitaat Algselt postitas Ööjooks
    Jah, me kindlustame sinu osavõtutasu 100% edasikandumise 2021. aasta Viking Line Eesti Ööjooksule, kui peaks selguma, et 2020. aastal Eesti Ööjookse korraldada ei ole võimalik.
    Ma saan sellest nii aru, et nad siis ikkagi korraldavad ööjooksu, lihtsalt virtuaalsena. Aga korraldavad. See, kui FBs või kodulehel vahepeal mingeid muid teateid postitati, ei ole väga olulinegi.

Algupärane

Ma sain ka nüüd kirja, kus tuuakse sisuliselt sam asi välja. Ma ei teadnud, et mul on kohustus kuskilt infot otsida, kui nad garanteerivad midagi 100%. Ma isegi ei tea, millised need ajakirjad võiks olla ja kust neid saaks. Ei kontrolli ka nende protaali ja fb-d kogu aeg. Lisaks ei toodud see muudatus kuskil sama suurelt välja. Ehk siis palju õnne!

Edit: Pärast paari kirja veel saatmist sain oma tahtmise. Ei saa öelda, et ma väga uhke oleks, aga ainuke põhjus miks ma selle jooksu valisin, kusjuures see oli ainukene see aasta, oli see lubadus.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Lihtsalt elan end natuke välja, uudisväärtust tuleb vähe. FB pakub mulle Tallinna maratoni kaugjooksu särki ja medalit ning Budapesti maratoni kaugjooksu medalit. Kas ma panen palju võssa, kui leian, et tegu on põhimõtteliselt medalite müügikuulutustega? Kaugjooks jääb igaühe südametunnistusele ja kuigi tulemuse peab uploadima, siis üsna lihtne on see maa jalgrattaga maha kruiisida, kui tagumik vaid vastu peab. Tallinna maratoni saab teha ka osadena, kasvõi kümneosalisena. Minu jaoks kaugjooks tapab jooksuvõistlused, ma ei näe, et see vorm tulevikus domineerima hakkab. Võrreldes kasvõi oma seniseid kaugjookse väheste sel suvel toimunud pärisjooksudega, siis kaugjooksude 19. (Tartu maastikumaraton), 13. (Tartu parkmetsa) ja 7. (Skechers suvejooks) koht võrrelduna pärisjooksudega: 104. (ümber Pühajärve), 60. (Võsu Südasuve challenge), 140. (ümber Viljandi järve) ja 106. (ümber Ülemiste) näitavad vaid seda, et 100 paremat ei osale kaugjooksudel.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud