320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jooksmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar




      Midagi põlvevalust ja vigastustest! Nojah, kui valu ära lähe ei tasu edasi joosta ikka...

      Kommentaar


        Mis asi memmerätt on?

        Edit: Okei, leidsin Pulleritsu blogi. Ehk siis buff? Kas sul ainult buffiga peal külm ei hakanud?
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kas mõni mittesuusataja oskab mulle seletada, mis idee on nüüd, kui maa on paljaks sulanud, minna enamvähem viimasele heale kunstlumerajale jalutama? Kas need on needsamad ideed, kes poes maski ei kanna, keelduvad vaktsiinist ja valivad EKREt?
          Vähemalt Tallinnas on pigem tegemist seltskonnaga, kes maski ei kanna, vaktsineerivad ainult Sputnik V-ga ja valivad Yana Toomi.

          Kommentaar


            Meil on Tallinnas kunstlumerajad? Ma ei ironiseeris, päriselt ei tea.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Meil on Tallinnas kunstlumerajad? Ma ei ironiseeris, päriselt ei tea.
              Pirital ning Nõmmel tehakse, jah.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Pirital ning Nõmmel tehakse, jah.
                Okei, tänud!
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kas mõni mittesuusataja oskab mulle seletada, mis idee on nüüd, kui maa on paljaks sulanud, minna enamvähem viimasele heale kunstlumerajale jalutama? Kas need on needsamad ideed, kes poes maski ei kanna, keelduvad vaktsiinist ja valivad EKREt?
                  Mu lemmikdüüd on seni olnud klemm kes kõndis klassikajäljes kui kõrval oli puhtaks lükatud kõnnitee. Sai talle paar krõbedamat sõna öeldud.

                  Kommentaar


                    46 km/h on päris korralik kiirus suuskadel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Nagu päriselt noh.. ma ei hakka kellelegi uut last tegema pärast.
                      Samas...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kordan küsimust. Sest kuuldavasti protestijad pidid täna autodega ringi uhama, nägin isegi langenud autolippu linnatänaval. Aga ikkagi röökisin 46.2 km/h mäest alla sõites, et võtke lapsed eest ära. Nagu päriselt noh.. ma ei hakka kellelegi uut last tegema pärast.

                        Kui tegu olnuks lapssuusatajatega, oleksin ise jäljest välja hüpanud ja mööda põiganud, aga mingi suguvõsa, mis eiras 2+2, jalutas kogu raja laiuses, neli umbes 3-4-aastast last vabalt jooksmas. Sest noh, pole ju mujal jalutada, looduslik lumi on ära sulanud, peab kunstlumele ronima.
                        Täna pildistas sama laskumise peal üks ema oma väikest karvase mängukoeraga last. Peale karjatust hakkas neil jäsku väga kiire.

                        Kommentaar


                          Kas te mingeid pre-workoute, bcaa'si vms ka treeningueelselt kasutate, just ennem long rune?

                          Kommentaar


                            Paremat teemat ei leidnud.
                            Kuna te jooksukunnid Tartu kandis toimetate, siis äkki teate.
                            Kas Tartus kuskil naelikuid koha peal müüakse? Suuremates spordipoodides ei tundu olevat.
                            Pmst võivad ka kasutatud olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok

                              tl;dr: kas keegi veel plaanib Riias joosta?
                              Riias sel korral mitte, aga lähen oktoobris jooksma eelmise aasta kevadel toimuma pidanud Helsingi maratoni. Laevapileteid veel ei osta, sest ei saa välistada, et soomlased piiril jälle mõne üllatuse valmistavad.

                              Õnneks Tallinna maraton ütles sel korral väga vara välja, et üritus toimub igal juhul kontrollitud hulga inimestega. Jaansoni jooksu ärajäämine oli väike pettumus, aga mõistetav.

                              Üldiselt võiksid aga kõik virtuaaljooksude korraldajad endale need jooksud sisse istuda, sest pooleteise aastaga oleks võinud marineerimise asemel mõne parema lahenduse (vt Tallinna maraton) välja mõelda.

                              Kommentaar


                                Tallinna maraton küll toimub, aga kui vaadata kuidas, on selge, et on astutud korralik samm tagasi. Põhjused on muidugi mõistetavad ja tunnustan kindlasti korraldajaid, aga varase registreerijana mingi hetk rada nähes olin küll natuke pettunud...

                                Endal on hetkel samuti silmapiiril Helsingi 2.10, aga ei kiirusta...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X