320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jooksmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ma kusjuures ei tea, mis Tallinna maratoni puhul seekord teistmoodi on peale selle, et start on vist lauluväljakul? Andke linki või valgust!
    Rada tundub päris jube esmapilgul.
    FC Flora

    Kommentaar


      Rada enamjaolt sama nagu varem aastaid joosti ja kus ma jooksin ka oma elu esimese maratoni, mulle väga meeldis. Küll aga nüüd rada pisut väiksem ja 3 ringi joosta üsna karm ikka. Aga vähemalt pole seda stabiilset tõusu lõpus, mis algab sealt lastemaailmast kuni vabakani, ma ikka üsna surin seal lõpus.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tallinnas on tõuse?
        No see koht, millest ma rääkisin, kui oled 20+km jooksnud, see tundub tõusuna küll. või noh 20 ok, aga maratoni lõpus viimasel kilomeetril stabiilselt ülesmäge, tekitab ikka veidi raskusi küll. Aga kuna nüüd võistluskeskus vabakal ei ole, siis seda muret teil pole.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Pigem oli probleemiks munakivid. Kurnatuna tahaks tegeleda millegi muuga kui kivikeselt kivikesele hüpata.
          kus see munakivi veel oli?
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma ei tea, mingi tänav oli natuke enne lõppu. Vist mitte finišisirgel, aga see tänav, mis finišisirgele viis, äkki?
            Ahh see oli nii väike maa ju, mingi 50m?
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Kelle jaoks pärnu mnt lõpp on keeruline soovitan vältida Tartu linnamaratoni - seal lõpus natuke suurem "põnts"
              Pigem pettumus selle aasta rada seetõttu, et pole kuigi huvitav mereääres lihtsalt edasi-tagasi joosta - viimased aastad olnud ikka suurem ring + läbinud igast huvitavaid kohti (loomaaed, vabaõhumuuseum jne)

              eks rajavalik ilmselt eelarvesõbralik, sest ei eelda kuskil liikluse sulgemist rohkemaks kui ainult stardi ajaks.

              Kommentaar


                Sellega olen nõus, et kolm ringi on suhteliselt demotiveeriv. Alustasin maratonide jooksmist siis, kui Tallinna maratonil tuli kaks korda Viimsisse ja tagasi joosta ja juba see oli jube.

                Kommentaar


                  Keegi Saaremaa Kolme Päeva jooksule ka plaanib minna oktoobris?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Sellega olen nõus, et kolm ringi on suhteliselt demotiveeriv. Alustasin maratonide jooksmist siis, kui Tallinna maratonil tuli kaks korda Viimsisse ja tagasi joosta ja juba see oli jube.
                    Jep, Russalka juurest Piritani olid lagedal väga demotiveerivad lõigud, sest tuul mängis alati rolli ja päris kehv tunne oli
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tomm Vaata postitust
                      Keegi Saaremaa Kolme Päeva jooksule ka plaanib minna oktoobris?
                      Ikka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tomm Vaata postitust
                        Keegi Saaremaa Kolme Päeva jooksule ka plaanib minna oktoobris?
                        Olen seda kolmanda päeva valu korra kogenud, enam ei tõmba eriti

                        Üritus muidugi viimase peal äge.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Olen seda kolmanda päeva valu korra kogenud, enam ei tõmba eriti

                          Üritus muidugi viimase peal äge.
                          Üritus on tōesti megaäge. Minu jaoks kōige mōnusam jooksuüritus Eestis.
                          Endal plaanis juba 10. kord pikal distantsil, korra ka noortejooksul. Peab lootma, et korontsi tingimustes jooks see aasta ikka toimuma saab.

                          Kommentaar


                            Avastasin ootamatult, et olen ka õigeks jooksumeheks saanud, et vigastused küljes. Eelmine nädal oli paremas sääremarjas mingisugune väike lihas ülipinges - läks üle õnneks ühe päevaga. Nüüd pärast teisipäevast tiiru samal jalal põlvetrauma. Mingisugune liiges või asi põlvekedrast üleval pool paremal justkui paistes ja lööb närvivalu läbi. Kas on mõtet tablette kugistada, on neist abi jooksmise ajal?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Avastasin ootamatult, et olen ka õigeks jooksumeheks saanud, et vigastused küljes. Eelmine nädal oli paremas sääremarjas mingisugune väike lihas ülipinges - läks üle õnneks ühe päevaga. Nüüd pärast teisipäevast tiiru samal jalal põlvetrauma. Mingisugune liiges või asi põlvekedrast üleval pool paremal justkui paistes ja lööb närvivalu läbi. Kas on mõtet tablette kugistada, on neist abi jooksmise ajal?
                              Magneesiumi puudus? Omal ajal, kui tegin palju jooksu ja rühmatreeninguid, siis magneesiumi määrimine säärtemarjadele aitas. Su kirjeldus igatahes meenutas mulle samasuguseid krampe, mis mul oli.

                              Põlv...paar päeva äkki puhkust? Kui mul aegajalt omalajal on põlv tunda andnud, olen teinud väikese pausi jooksust
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Tegin laupäeval veel ühe kerge trenni, lootuses, et äkki on toimunud imeline paranemine - aga ei olnud ning ei sõitnud Riiga. Naine manitses füsioterapeudi juurde minema, kuulasin sõna ja helistasin perearstile, kes kutsus kohale ja saatis kõigepealt röntgenisse. Nüüd helistas ja tegin kõne ajal märkmeid:
                                sisemises pooles on 1. astme kulumine
                                asfaldil jooksmine tuleks koheselt ära unustada

                                nelipealihas, seal on lubjastumine, luukida
                                jõusaali ei tohi, aga trenni tuleb teha väiksemate koormustega. mägiratas sobib, pikad maanteesõidud ei sobi
                                uisustiil ei sobi, aga klassika sobib

                                ujumine on väga hea
                                ei tohi teha üle valupiiri

                                Nüüd vahin tühja pilguga aknast välja ja otsin elu mõtet.
                                Perearsti käsud ja keelud need? Kui jah, siis ma sinu asemel käiks ning küsiks füsioterapeudilt ka arvamuse ning soovitused ära ning elul võib mõte tagasi tulla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X