Lehekülg 11, kokku 13 EsimeneEsimene ... 78910111213 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 242

Teema: Jooksmine

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2015

Algupärane

Jooksin just Tallinna maratoni virtuaaljooksu raames poolmaratoni ja oleks peaaegu isikliku rekordi teinud! Praegusel hetkel neljas aeg. Nii et väga rahul ja neli nädalat enne maratoni jooksmist Tartus tundub seis hea.
    Ma pole ka kaugjooksude fänn, aga parem ju siiski kui mitte midagi. Pealegi, kui neid ka ei toimuks siis oleks vist korraldajad varsti pankrotis kõik. Küll aga ei saa aru sellest Klubi Tartu Maraton otsusest, et tulevikus hakkabki igal võistlusel olema ka virtuaalvõistlus. Kuidagi liiga odavaks läheb see asi, jalutad natuke kodu ümber ja saadki medali ja oled tegija. Aga noh, igaühe oma asi, palju tahab pingutada. Aga tundub natuke liigse ahnusena korraldaja poolt, et ikka võimalikult palju osalustasusid saada, ka nendelt kes ei viitsi või ei saa kohale tulla. Loodetavasti enamus inimesi ikka eelistab päris võistluse emotsiooni ja tuleb kohale.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas topscorer Vaata postitust
    Pealegi, kui neid ka ei toimuks siis oleks vist korraldajad varsti pankrotis kõik.
    Sama lugu on turisminduses. Kui ühel hetkel nõudlus ära kaob, siis järelikult oligi neid turismitalusid ja hotelle liiga palju? Paindlikumad jäävad ellu.

Aga tundub natuke liigse ahnusena korraldaja poolt, et ikka võimalikult palju osalustasusid saada, ka nendelt kes ei viitsi või ei saa kohale tulla.
    Ma olen see idikas, kellele ei piisa "Ei" vastusest, vaid on vaja ka põhjendust. Minu arust nii mõnigi korraldaja on liiga varakult ja liiga kergekäeliselt läinud lihtsama vastupanu, s.t. kaugjooksu teed. Et noh, registreeringud on maha müüdud, papp kontol, las jooksevad, kus tahavad, ei pea liiklust kinni panema, spordijooki jagama, vabatahtlikke söötma ega midagi. Jah, ma saan aru, et maailm pole enam endine, aga näiteks Viljandi järvejooks korraldati kahe stardina, Võsu suvechallenge tehti start 8-kaupa, 10-sekundiliste vahedega (viitstart? ma ei tea õiget sõna). On ju ka võimalik teha regamisele limiit, mis sobib Terviseametile ning kui kogemata on limiit juba täis, siis võib reganute käest küsida, kes on nõus loobuma ja väikse meelehea eest järgmisse aastasse kandma või virtuaalselt jooksma jne. Tegelt on võimalik küll korraldada, kui on jube tahtmine, aga ma pole kindel, et kõikidel (Tlna maraton, Rakvere ööjooks) see tahtmine leidub. Võibolla seal taga on see mõtteviis, et nad ei taha allahindlust teha (s.t. kehvemat üritust) ja siis parem jätavad üldse ära, aga kohalike jaoks on see väga vilets lahendus. Palju lihtsam on aktsepteerida seda, et ei pääse välismaale jooksma kui seda, et kodused jooksud mingil naljakal põhjendamata põhjusel ära jäävad.

Ja mul ei ole üldse kahju stardiraha tagasi küsida, mida ma Tlna maratoni puhul ka tegin. Kui järgmine aasta toimub, siis osalen jälle, kui nad peaks nüüd pankrotti minema, mida ma eriti ei usu, siis mina end süüdi ei tunne.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Algupärane

Kui Tallinna maraton läheb pankrotti, siis tuleb keegi teine ja teeb Tallinna Maratoni, siis kui pandeemik läbi. See on ju easy money.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kui Tallinna maraton läheb pankrotti, siis tuleb keegi teine ja teeb Tallinna Maratoni, siis kui pandeemik läbi. See on ju easy money.
    Porto Franco maraton

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Me point exactly. Turumajanduses, kui on nõudlus, tekib ka pakkumine. auto24 Rally Estonia kadus ka ajalukku, aga kuuldavasti mitte Rally Estonia.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Paindlikumad jäävad ellu.

Nojah, eks see olegi omamoodi "paindlikkus", et teha virtuaaljooks ja sellega võimalikult palju raha kokku kraapida ilma reaalsete kulutusteta. Sa ju võid tahta, et tuleks uued tegijad, aga iga korraldaja mõtleb ikka sellest, kuidas ise ellu jääda.
    Aga nagu ma juba ütlesin, ise ka neid virtuaalasju ei naudi ja ootan normaalseid võistlusi, ei poolda virtuaalvõistluste jätkumist tulevikus.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ühest küljest arusaadav - korraldajatel on mõned varajased kulutused, nagu reklaam, särgid, medalid. Korraldajad ise ka ei viitsi mitu kuud aitäh-eest rügada, vaid tahavad leiba ka vorsti alla osta. Teisest küljest, 50€ maksta kaugjooksu särgi + medali eest, nagu Tallinna maratonil, on minu jaoks #absurd, kuna ma isegi ei taha seda särki, medalite jagamist olen liigagi korduvalt arvustanud.

Jooksuvõistlusi on Eestis nii palju, et ma valisin sel aastal 14 jooksu välja ja virtuaalseks muutumise ning edasilükkamiste tõttu regasin üheksale (+ Riia). Kui mõne jooksu traditsioon peaks tulevikus katkema, siis jääb piisavalt jookse järele ja suuremate jooksude katkemist ma ei usu niikuinii.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jooksujumalanna Atalanta luges foorumit ja määras mulle karistuseks osalise lihasrebendi. 150m enne kodu käis paremast sääremarjast terav valu läbi ja selle jalaga enam joosta ei saanud, viska või minema. Nüüd kolm nädalat puhkust, maraton on nelja nädala pärast. Ma ei usu, et mu oma pea keelab maratonile minna, loodetavasti Naine on jälle minust targem.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Riia maraton saatis kirja, et maraton toimub kindlasti, tule ja osale! Ainult et kui Su riik on punases või kollases nimekirjas, siis pead 14 päeva karantiinis sitsima. Kollase nimekirja lävendiks on 16, Eesti nakkuskordajaks on rīdzinieki tabelis 15.95 ehk napilt allpool lävendit, samas kui värsked uudised ütlevad, et tänase seisuga on nakkuskordaja 20.7. 10€ eest saab oma osaluse järgmisse aastasse kanda. Küllap ma seda teengi ja kahtlen, kas järgmiselgi aastal midagi toimub..

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Jooksujumalanna Atalanta luges foorumit ja määras mulle karistuseks osalise lihasrebendi.
    Palun kergemat karistust ja see tõesti pole minust ilus, aga ma naersin pärast eelnevaid postitusi selle reani jõudmisel.

Aga jagan sinu saatust selles osas, et olen oma jala ülekoormusega ära põrutanud ja terve septembrikuu jätan jooksmata. Jaansoni jooksu ja Ööjooksu osalused õnnestus mõlemad sümboolse tasu eest sõpradele kantida. Mina rahaliselt veidi kaotasin, aga vähemalt vabastan jooksu korraldajad selle plekkjunni hoiustamisest ja sõbrad saavad sellega lutsu visata.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tartu Rattamaraton näitab, millised koroona-ajastu spordiüritused olema saavad

Minu poolt kõrge viis ratturitele, et leidsid viisi, kuidas üritus ÄRA korraldada. Loodetavasti Rakvere ja Tlna jooksude korraldajad ka satuvad lugema ja häbenevad. Kuna sama tegelane, Indrek Kelk, korraldab ka teisi Tartu Maratoni Kuubiku üritusi, siis annab lootust, et Tartu Linnamaraton ikkagi toimub. Nii et ärge kulutage energiat ega tosse mingite virtuaalide jaoks, vaid tulge 3. oktoobril Tartusse! Kui Atalanta annab, jooksen omale uue PRi, eesmärke on koguni kaks: 1) ilma kõndimata algusest lõpuni joosta; 2) 3:30 alistada.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jooksujumalanna Atalanta luges foorumit ja määras mulle karistuseks osalise lihasrebendi. 150m enne kodu käis paremast sääremarjast terav valu läbi ja selle jalaga enam joosta ei saanud, viska või minema. Nüüd kolm nädalat puhkust, maraton on nelja nädala pärast. Ma ei usu, et mu oma pea keelab maratonile minna, loodetavasti Naine on jälle minust targem.
    Puhkasin kaks nädalat (EMOs soovitati kolm), jalg enam ei valutanud, läksin jooksma, tegin 13 minutit soojendust, tõstsin tempot, 40 sek hiljem hakkasin kodu poole kõndima. Oli tore maratoniaasta!

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kahju raisk. Ise ka see aasta lagunenud mitmest kohast. Roma fännina hetkel põlv rip (ACL!?)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

kas ümber Ülemiste järve on võimalik joosta mööda kergliiklusteid ja metsaradu nii, et saaks Kurna ojast üle kuskil Järveküla kandis?

kas augustis toimunud rahvajooksu jaoks oli rada erandkorras avatud?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Esimesele poolele ei oska vastata, teisele oskan: jah, rada oli avatud, täpselt nii Su lingis oleval kaardil näha. Start ei olnud veepuhastusjaama juures, vaid Järvevana tee ääres, mingi Maru-nimelise ettevõtte juures.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2015

Algupärane

Laupäeval siis ongi Tartu Linnamaraton. Stardin oma kuuendale täispikale maratonile. Seni olen suutnud iga kord uue isikliku rekordi joosta. Kas ka seekord? Lähen igaljuhul üritama. Kui jookseks aja alla 3:30 siis oleks juba väga rahul! Treeningkilomeetreid on kogunenud tublisti rohkem kui eelmisel aastal, aga eks parim trenn on ikka võistlus ja normaalseid jooksuvõistlusi pole mul see aasta olnud mitte ühtegi... Taktika on sama mis eelmine aasta - jooksen 3:30 tempomeistri grupis ja üritan seal püsida võimalikult kaua. Eelmine aasta jäin grupist maha siis kui joostud oli 30 km, aga suutsin ikkagi päris hea tempoga lõpuni joosta ja 3:32-ga finišeerida!
    Vähemalt ilm peaks tulema üsnagi soodne, kuigi võib-olla natuke liigagi soe, veits jahedam võiks olla küll.

Kas siit foorumist on veel kedagi laupäeval starti minemas?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Loodetavasti Su 3:30 plaan õnnestub, aga ma ei ole kindel, kas tempomeistreid seekord on. Vähemalt juhendis pole neist sõnakestki. Ning samuti ei vasta tõele, nagu oleks võistlus parim trenn, aga eks see ole juba maitse asi. Ma lähen ka starti ja viimaste trennide põhjal optimistlik, et suudan oma vigase jalaga vähemalt pool maad ära joosta ning sealt on juba lihtne koju longata. Aga 3:30 tempot ei julge küll võtta, praegu on ainus eesmärk ikkagi lõpetada, mitte aega joosta.

jooksen 3:30 tempomeistri grupis ja üritan seal püsida võimalikult kaua. Eelmine aasta jäin grupist maha siis kui joostud oli 30 km
    Siis me olime samas grupis, ma lasin 29.6 km peal lahti, mul on Toidupanga logoga särk, äkki mäletad.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2015

Algupärane

Ei mäleta kahjuks... aga tempomeistrid peaksid ikka olema, nende nimedki on ilusti kõik Tartu Maratoni lehel kirjas. Kui ei ole siis läheb rekordi jooksmine muidugi tunduvalt raskemaks.
    Ma loodan, et Sa vähemalt lõpuni ikka jõuad. Mul ka üks aasta stardis jalg valutas nii et vaevalt kannatas joosta, aga pärast kümne kilomeetri läbimist oli juba kõik korras ja isiklik rekord tuli jälle

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Reedel jooksin 6 km, laupäeval 10 ja katkestasin, pühapäeval 15, täna peaaegu 17 - siis läks väga pimedaks, kõht läks tühjaks ja tuli kainestav mõte, et ma võin ju joosta veel, aga pean laupäevaks ära ka taastuma. Aga tänane tempo oli juba midagi jooksmise sarnast 5:00 /km

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Võimlesin kummilindiga ja otsisin kohta, kuhu ta siduda nii, et teha neid harjutusi, mille jaoks on vaja, et lint oleks kuskile kinnitatud. Korteris pole ju kuskile siduda, söögilaua tõmban esimese venitamisega paigast ära. Lihtne - panin lindi toaukse vahele, nii et sõlm jäi teise tuppa.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud