Lehekülg 5, kokku 13 EsimeneEsimene 123456789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 242

Teema: Jooksmine

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Oleme omamoodi huvitavad vastandid. Selle EndoMondo võistluse jalgsikõndimise kujul paneks ilmselt lõdva peenisega ka kinni
    Taolisi võistluseid (kõige rohkem minuteid, kõige rohkem km jne) võidavad tavaliselt discgolfarid. Mis teha noh.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kusjuures olen viimased 2 kuud peaaegu iga päev discgolfi mänginud. Kui jalkahooaeg algab, siis annan teada, kuidas see vormile mõjus. Praegu tundub, et iga päev mingi 20 või 30 km jalutada oleks lihtsalt jalutamise vaev.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kusjuures olen viimased 2 kuud peaaegu iga päev discgolfi mänginud. Kui jalkahooaeg algab, siis annan teada, kuidas see vormile mõjus. Praegu tundub, et iga päev mingi 20 või 30 km jalutada oleks lihtsalt jalutamise vaev.
    Ma olen kuulnud, et golf pidi potentsile halvasti mõjuma, või siis vastupidi, kui potents libiseb käest, on aeg golfi mängida. Kuidas Sul .. ah nvm, ei huvita.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Jooksuvormile diskgolf küll liiga palju kaasa ei aita.
    Ka käin viimasel ajal palju diski mängimas, ja kuna see võtab nii palju aega, siis jooksma enam ei jõua.
    Kui vahel harva jõuan, siis on ikka jalad suht aeglased. Erinevad lihased töötavad.

Ja mis nendesse challengitesse puutub - kaks ringi on ca 3h ja 10km, et on produktiivsemaid sammukogumise meetodeid.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Ja mis nendesse challengitesse puutub - kaks ringi on ca 3h ja 10km, et on produktiivsemaid sammukogumise meetodeid.
    On, aga ma ilma sihita küll ei viitsi samme/km koguda. Iga päev jooksmas ei käi, koera ega väikelast ei ole ja lihtsalt ringi jalutada ei viitsi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    On, aga ma ilma sihita küll ei viitsi samme/km koguda. Iga päev jooksmas ei käi, koera ega väikelast ei ole ja lihtsalt ringi jalutada ei viitsi.
    Hakka pokemon go-d mängima :>

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Riia maraton toimub 11. oktoobril. See, kas kohapeal või virtuaaljooksuna, selgub siis, kui aeg käes. Minu jaoks tähendab see seda, et 3. oktoorbril Tartu linnamaratonil ühtegi distantsi ei jookse.

Maastikumaratoni osas jälgin 5 korda päevas ilmaennustust ja muudkui lükkan edasi. Üldse ei taha metsa vihma ja mudaga võitlema minna ja kuna jooks kulgeb lõunast põhja poole, siis võiks tuul ka mitte otse vastu olla. Praegu tundub, et enne reedet ei jookse, aga aega on vaid pühapäevani.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Miks Riia jooksu Tartule eelistad?

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kui ma ei eksi, siis Stokil Riia jooksule koht juba bronnitud, sest see pidi ju algselt kevadel toimuma.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jah, see pidanuks toimuma sel pühapäeval, 17. mail, ning mul pilet ammu ostetud. Seepärast ma üldse seda maastikumaratoni ette võtangi, et ajasin end kondilisse vormi ja võiks midagi peale hakata sellega.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Juunis toimuma pidanud Narva Energiajooks koliti oktoobrisse:
    3.10 - Tartu Linnamaraton
    10.10 - Narva Energiajooks
    11.10 - Riia maraton

4. oktoobrile oleks ka midagi vaja, muidu läheb ilus päev raisku. Teisisõnu, muutsin oma registreeringu hoopis järgmise aasta jooksule.

Algupärane

Jah, see pidanuks toimuma sel pühapäeval, 17. mail, ning mul pilet ammu ostetud. Seepärast ma üldse seda maastikumaratoni ette võtangi, et ajasin end kondilisse vormi ja võiks midagi peale hakata sellega.
    Raha tagasi ei saa küsida?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Raha tagasi ei saa küsida?
    Ühegi ürituse korraldaja ei maksa raha tagasi (miinus erandid ). Üldjuhul antakse valida, kas osaled edasilükatud üritusel või järgmise aasta omal.

Algupärane

Ühegi ürituse korraldaja ei maksa raha tagasi (miinus erandid ). Üldjuhul antakse valida, kas osaled edasilükatud üritusel või järgmise aasta omal.
    tarbijakaitse? ma arvan, et päris mõjuv põhjus on raha tagasi nõuda. Muidugi iseasi, kas sa jännata viitsid sellega + korraldajatele teeb see ka kahju.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    tarbijakaitse? ma arvan, et päris mõjuv põhjus on raha tagasi nõuda. Muidugi iseasi, kas sa jännata viitsid sellega + korraldajatele teeb see ka kahju.
    Küllap apelleerivad forss massöörile. Ja mul suva see mõnikümmend belgia rutsi.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Jah, Tarbikaitse kirjutab, et on õigust tagasi nõuda, aga kui korraldaja apelleerib vääramatule jõule, siis muidugi "nokk kinni, saba lahti" olukord.
    Juhised etenduse, kontserdi või muu ürituse ärajäämise või hilinemise korral käitumiseks

Tsitaat Algselt postitas suvaline artikkel
    Vääramatu jõud on asjaolu, mida korraldaja ei saanud mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saanud temalt oodata, et ta lepingu sõlmimise või lepinguvälise kohustuse tekkimise ajal selle asjaoluga arvestaks, seda väldiks, või takistava asjaolu või selle tagajärje ületaks.
    Tulenevalt asjaolust, et Eestis ei ole varasemalt eriolukorda välja kuulutatud, puudub ka kohtupraktika, millest nähtuks, kas eriolukord on vääramatu jõud, mis võiks vabastada korraldaja vastutusest. Nähtuvalt vääramatu jõu definitsioonist julgeb autor väita, et Eestis neljapäeva hilisõhtul kehtestatud eriolukord vastab kõigile vääramatu jõu tunnustele, mistõttu saab ürituse korraldaja tugineda vastutusest vabanemiseks vääramatule jõule.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kuulge, jutt käib umbes 10 (väiksed jupid) kuni 50-st (maratonid) eurost. Mis te tagasi saadud rahaga teete? Maha joote ju!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

tl;dr: uus isiklik rekord on 3:35:49

Täna siis võtsin sõbra agiteerimisel selle virtuaalse maastikumaratoni ette.

Rada oli väga hästi tähistatud, ainult ühe korra keerasin ise valesti, kui olin liialt mõttes. Jooksin 50 meetrit, jäin mõtlema, et oot! seal oli ju märk! Jooksin tagasi ja keerasin õiges suunas. Rada kulges üles-alla, tõusumeetreid kogunes 350, laskumisi 420m - ja see on vertikaalide summa. Samal tasapinnal olevaid lõike oli üsna vähe. Umbes pool rada kulges asfaldil või kruusal, pool murul või metsateedel, kus oli ka mudaseid lõike.

Üht jooksjat nägin veel, püüdsin ta kinni ja hõikasin: jooksen 3:30 tempos, võta sappa! Too lagistas naerda ja ütles, et jookseb 4:30.

Kümmekond kilti enne lõppu jooksis sõber mulle vastu ja andis mulle vett, mille ahnelt tühjaks jõin. Mul oli endal 1.5L veekott seljas, millest rüüpasin iga 4km tagant lonksu, aga ma ju ei teadnud, palju mul vett järel on, samas kõht oli justkui vett täis pidevalt. Viimased 10 km jõingi iga paari kildi tagant, ent finišis vaatasin, et mul oli terve liiter jooki järel, mis tähendab, et ma läbisin maratoni umbes 900 ml joogiga! Ning kandsin ilmaaegu lisakilo seljas.

See seletab, miks mul järjekordselt 28 km peal raske hakkas, samm jäi töntsiks, aga kündsin ikka edasi, kinnitades endale, et seni jooksen kuni kukun, sest jaanuarist saadik on selle nimel tööd rügatud. Aga 39.4 km peal oli kole tõus, kus ei olnud enam jaksu, tahet ega mõtet joosta, sest 3:30 lootus oli kadunud ning hakkasin kõndima. See on nüüd mu uus järjestikku jooksmise rekord, eelmine oli 36 km. Ajarekord siiski tuli, 2min ja 53s kiirem kui sügisel Tartu Linnamaratonil ning arvestades raja raskust, tuleb rahul olla. See on ju ka hea, et uue rekordi püüdmiseks asfaldil ei ajanud latti liiga kõrgele. Muuseas, kui ma vaatasin teiste jooksjate eelmiste aastate tulemusi, siis nende maastikumaratoni ajad olid 20-30 minti aeglasemad kui asfaldiajad.

Ahjaa: ma nähtavasti treenin õigesti, sest nagu paljudel, on ka minul veres herpese viirus ja kui varasematel aastatel lõi see sageli välja, kui trenniga üle pingutasin, siis nüüd ma ei mäletagi, millal viimati ta mul külas käis. Sel aastal pole kordagi juhtunud. Puhkepäev pärast iga trenni on minu eas väga hea mõte!

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Väga vinge!

Sõid ka miskit? Pelmeene, sefiiri, geele?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Väga vinge!

Sõid ka miskit? Pelmeene, sefiiri, geele?
    4 SIS kofeiiniga geeli. 10, 20, 30 ja 36 km peal. Nälga ei tundnud kordagi, erinevalt Tartu Linnamaratonist, nii et vähemalt sellega panin täkkesse. Sefiir on hea pakkumine, proovin praegu ette kujutada, kuidas seda jooksu ajal taskust välja koukida. Pelmeenid on halb pakkumine, sest esiteks on neid kehv poolitada, teiseks - kust hapukoort võtta?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud