Lehekülg 6, kokku 13 EsimeneEsimene ... 2345678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 242

Teema: Jooksmine

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ju ei saanud eile liiga palju, sest panin just Tallinna maratoni jaoks treeningkava kokku. Järgmise nädala võtan easylt, ja siis ongi täpselt 16 nädalat maratonini. Intervallid ja tempod on nüüd nõka kiiremad, sest hetkevorm on ju parem kui jaanuaris eelmist tsüklit alustades, aga pikad jooksud on pikemad. Eelmine tsükkel kandis nime "Novice Marathon Training Program", nüüdne "Marathon Training Program". Kokku tuleb teha 162 kilti intervalle, 182 kilti tempot ja 396 kilti pikki jookse, kõik kokku 740 km. Ja siis maraton veel otsa. Ja uued kossid osta.

Pärast Tallinnat kuu aega taastumist ja kergeid trenne ning Riia. Kui Tallinnas üritan rekordit upitada, siis Riias piisab, kui õnnestub ühes tükis finišeerida.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ju ei saanud eile liiga palju, sest panin just Tallinna maratoni jaoks treeningkava kokku. Järgmise nädala võtan easylt, ja siis ongi täpselt 16 nädalat maratonini. Intervallid ja tempod on nüüd nõka kiiremad, sest hetkevorm on ju parem kui jaanuaris eelmist tsüklit alustades, aga pikad jooksud on pikemad. Eelmine tsükkel kandis nime "Novice Marathon Training Program", nüüdne "Marathon Training Program". Kokku tuleb teha 162 kilti intervalle, 182 kilti tempot ja 396 kilti pikki jookse, kõik kokku 740 km. Ja siis maraton veel otsa. Ja uued kossid osta.

Pärast Tallinnat kuu aega taastumist ja kergeid trenne ning Riia. Kui Tallinnas üritan rekordit upitada, siis Riias piisab, kui õnnestub ühes tükis finišeerida.
    Nike Vaporfly

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Just arhiveerisin (keldrisse, igaks juhuks tagavaraks) oma Asicsid ja nüüd jooksen uue brändi Newton Running uudistootega. Sellel on teistsugune tald, mis sunnib õigele jooksusammule ja eriti tähtis on luminestsentsiga põhjavalgustus!

https://www.newtonrunning.com/collec...-all-weather-1
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Stok 23. maastikumaratonil. Pole paha ütleks selle peale. Aga sinust 15a vanem naisterahvas oli kõigest 30sek aeglasem, et on kuhu areneda.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Pole mõtet võrrelda võrreldamatut.

Üks mu sõber sörkis selle raja läbi, kusjuures kõik laskumised kõndis, et liigeseid hoida, ning aeg tuli pealt nelja tunni. Võistlusel oleks ta mind pika puuga võitnud. Ja teisalt, kui mul 3 kilti enne lõppu sai selgeks, et soovitud 3:30 täna ei tule, aga isiklik rekord tuleb isegi lõpuni kõndides, siis ma hakkasingi kõndima ja jooksin ainult sirgetel. Teisalt, võistlusel oleks ma saanud piisavalt jooki peale ja arvatavasti ei oleks üldse pidanud kõndima. Põhiline, et ise olen rahul ja alles järgmisel päeval jõudis kohale, et ma vist sain heas mõttes lollusega hakkama, kuna ma ju rajaprofiili ei teadnud, sest ükski terve mõistusega inimene ei lähe sinna isiklikku rekordit püüdma. Ma ei usu, et ma iialgi tagasi lähen, sest normaalse talve puhul on see jooks liiga vara ning on paremaid alternatiive, pealegi ma olen asfaldimees, mitte krossijooksja.

Aga see ongi see, miks ma jooksmist naudin - üksinda treenimist, raskeid intervalle, vihma, tuult - mind over matter.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kui kellelgi vaja motti või medalit: https://marathon100.com/uudised/vaat...luse-eesti-500

Neutraalne vutivaatleja Kasutaja Marts avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Tulge parem staadionile jooksma - avastate enda jaoks võib-olla täitsa uue maailma.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nascari? Soovitan vahel päripäeva ka joosta, muidu riskid vigastusega.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tegin just väikese treeningjooksu. Pärast kahte päeva joomist tuli 10km peale 5min kaotust vs tavaline tempo.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tegin just väikse treeningjooksu. Avastasin, et peab isegi 20 km puhul joogi peale mõtlema hakkama, vedelikukaotus 3.8% (lubatud on 2%) Ja täna veel suhteliselt vilu ilm.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marts Vaata postitust
    Tulge parem staadionile jooksma - avastate enda jaoks võib-olla täitsa uue maailma.
    Kus tallinnas niisama saaks staadionile minna jooksutrenni tegema?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei leia enam üles, aga hiljuti nägin palju paremat sõna virtuaaljooksu asemel: kaugjooks. Inglise keeles on see remote running, aga virtuaaljooks on suhteliselt väärastunud tõlge, sest virtuaalsusega pole midagi pistmist, kui just ei seo kella koera kaelarihma külge. See-eest kaugjooksu kiitis heaks ka üks eesti fill.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mingi tüübi rant: https://tartu.postimees.ee/6983211/a...asendusuritust. Üks neist vendadest, kes ei ole rahul, kui päike paistab või ilm on pilves.

Mina sain oma 20€ eest võimaluse joosta tähistatud originaalrajal ja kui mul olnuks huvi, oleksin ka medali saanud, aga ma ei kogu vanametalli. Olgem ausad, korraldajatel on korralduskulud, mis ärajäänud jooksu puhul oleksid lihtsalt vastu taevast läinud. Kasvõi raja puhastamine sinna kogunenud risust. Tõsi, üks kuusk oli küll risti ees, aga vbl suht hiljuti langenud siis. Ja kui rajahooldusest, markeerimisest, tähistuste mahavõtmisest, kellegi töötundidest infosüsteemi arendamisel ja info sisestamisel, meediateadete koostamisest ning medalitest peaks raha üle jääma, siis jäägu see Tartu Maratoni kui organisatsiooni ja tema järgmiste ürituste hüvanguks. Tüüp on praegu nagu Brighton, et ou, meil on sitt hooaeg, laseme käntselisse! Muidugi kaugjooks (või -sõit) ei asenda päris võistlust, aga kaugjooks on kordades etem kui diivan. Käi perse, Keskerakond!

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

See hala läks juba nii jaburaks kätte ära, et ma isegi ei viitsinud seda lõpuni lugeda. Pseudoprobleem.

Küll lugesin läbi Indrek Kelgu kommentaari vastuseks ja selgitas väga hästi asja ära
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    See hala läks juba nii jaburaks kätte ära, et ma isegi ei viitsinud seda lõpuni lugeda. Pseudoprobleem.

Küll lugesin läbi Indrek Kelgu kommentaari vastuseks ja selgitas väga hästi asja ära
    Oot-oot, oli see siis tõesti Tartu üritus? Kuidas sai sellest välismaal olles osa võtta?
    Mulle meeldis juba see. Veidi arusaamatu ving jah. Tema probleem tundub see olevat, et miks keegi tema tegemisi ei tunnista. Fuck others! What about me? Me!

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Oot-oot, oli see siis tõesti Tartu üritus? Kuidas sai sellest välismaal olles osa võtta?
    Mulle meeldis juba see. Veidi arusaamatu ving jah. Tema probleem tundub see olevat, et miks keegi tema tegemisi ei tunnista. Fuck others! What about me? Me!
    Jah, mõõdad endale sama distantsi ja jooksed ükskõik kus, pärast saadad oma tulemuse spordifaili ja saadki medali.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Algupärane

Jah, mõõdad endale sama distantsi ja jooksed ükskõik kus, pärast saadad oma tulemuse spordifaili ja saadki medali.
    Ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei näinud selles probleemi. Et minu meelest oli see hea lahendus. Proovisin juhtida tähelepanu teise poolega, et tal oli veider häda.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma igaks juhuks täpsustan, et ma ei näinud selles probleemi. Et minu meelest oli see hea lahendus. Proovisin juhtida tähelepanu teise poolega, et tal oli veider häda.
    Ma ei lugenudki kuskilt välja kriitikat või toetusavaldust närvilisele ajakirjanikule

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

(suitsetajast) sooja aja jooksjal on ikka tõeline piin hooaja alustamine. Justkui iga aasta satub tuuline ilm ka olema, rsk. Mis ässad oskavad soovitada, et oma elu kergemaks teha? Kas B-vitamiini oleks mõtekas tarvitada? Eesmärgiks teha üle päeva kümne kildiseid ringe. Eelmine aasta jõudsin selleni augustis. Suve peale kokku kogunes veidi alla 400 kilomeetri.

Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Lühemad ringid tihemini on parem kui pikad harvemalt. alusta rahulikult ja hoia pulss madalal mitte ära küta punases. Nt esimesed 2 nädalat 5km 3x nädalas, siis tõstad 4x peale ja hakkad vaikselt ka distantsi kasvatama. Tempo on see mis tapab.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud