Lehekülg 7, kokku 13 EsimeneEsimene ... 34567891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 242

Teema: Jooksmine

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tuuline on niikuinii kogu aeg, ideaalset ilma pole olemas. Ma mäletan, kui sai suusajope kappi jätta ning joosta termopesu + lühkarid väel ning kui isegi termopesu sai koju jätta. Tänase jooksu ajal mõtlesin, et oh oleks ometi +5 ja pilvine taevas..

Vitamiine võid ju võtta, aga nendega eksperimenteerima hakata või neile lootma jääda pole mõtet, ikka trenni tuleb teha ning tasapisi. Alguses on progress kiire tulema. Enne trennipäeva võiks korralikult välja puhata ja võimaluse korral mitte liialdada ainetega.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Avastasin juhuslikult, et Rakvere ööjooks on lükatud septembrisse, kuna augustis on vist mingi osalejate limiit peal. Ma loodan, et nad kõrbevad oma geniaalse rahaahne plaaniga, korraldada oma kitsaste radadega jooks kõigest 2 nädalat pärast Tlna maratoni ja üks nädal enne Tartu maratoni.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Avastasin juhuslikult, et Rakvere ööjooks on lükatud septembrisse, kuna augustis on vist mingi osalejate limiit peal. Ma loodan, et nad kõrbevad oma geniaalse rahaahne plaaniga, korraldada oma kitsaste radadega jooks kõigest 2 nädalat pärast Tlna maratoni ja üks nädal enne Tartu maratoni.
    Seal vist valdav hulk osalejaid, siiski stiilis "chill üritus, lähen osalen ka".

Korralikud harrastajad muidugi 2 nädalat peale SEB maratoni sinna vist pikem ei tiku.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Seal vist valdav hulk osalejaid, siiski stiilis "chill üritus, lähen osalen ka".

Korralikud harrastajad muidugi 2 nädalat peale SEB maratoni sinna vist pikem ei tiku.
    No seda ma silmas pidasingi, et mis mõttega nad oma jooksu kahe suure maratoni vahele panid, ega nad sellega osalejaid juurde ei saa ju. Õigel ajal oleks väga ideaalne olnud ära joosta.

Täna tuli siiski info, et kes ei saa uuel kuupäeval joosta, võivad eelnevalt kaugjooksuna ära joosta, aga no see pole ikka see. Eile jooksin Tartu Parkmetsa jooksu kaugjooksuna (7 km) ja kuigi ainus eesmärk oli joosta alla poole tunni, siis tundub kuidagi võlts joosta vabalt valitud rajal ja adrekast jään ka ju ilma. Saanuks joosta ka originaalrajal, aga kuna ma seda kordagi jooksnud ei ole ja kaarti pähe õppida ei viitsinud, siis ei hakanud jebima.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nii, järjekordne õppetund. Võiks arvata, et "juba oskan", aga oh ei. Ühesõnaga, sõin kõhu täis, mitte üleliia, aga lihtsalt täis. Üks kohv otsa ja siesta. Ärkasin, kõht oli ikka täis, aga mõtlesin, et noh, jagubki energiat kauemaks, kuna plaanis oli pikk aeglane jooks, kava järgi 32 km @ 5:25 min/km ehk kuna ma nii aeglaselt joosta ei oska, siis pigem minu maratonitempo ehk 4:48 min/km kanti; ühesõnaga, arvasin, et suhteliselt täis kõht ei takista jooksmist. Nii oligi, pistma ei hakanud ega midagi. Aga..

Ma olen eelmiste pikkade jooksude ajal, s.h. maastikumaratoni ajal jäänud vedelikupuudusesse. Sõber soovitas iga 4 km asemel juua iga 3 km takka, mis ühest küljest mulle eriti ei meeldi, sest võistlustel on joogipunktid iga 4 tagant, aga teisest küljest, kuna ma alles õpin voolikust joomist, s.t. joon liiga vähe, siis parem on juua tihedamini. Etteruttavalt võin ära öelda, et seekord jõin tubli liitri jagu jooki, mis on isegi rohkem kui maastikumaratonil, kus läbisin 10 km võrra pikema maa, aga samas, pool liitrit jäi ju joomata ja seda kandsin ilmaaegu seljas. Aga..

õppetund seisneb selles, et kuna ma startisin suht täis kõhuga ja iga 3 km tagant jõin, siis terve see fuking kaks ja pool tundi oli mul kõht täis! Ka koju jõudes, kui oli vaja proteiini manustada, siis pärast kaalumist ja ohtra veega magneesiumit suutsin ainult ühe banaani süüa. Tund aega hiljem, mis on tegelikult juba liiga hilja proteiini jaoks, vaatasin külmkappi ja võtsin ainult alkovaba õlle. Mis ei sisalda proteiini, aga on nõus alla minema. Nüüd ma saan aru, miks õpikutes on kirjas, et viimane söök peab olema umbes 4 tundi enne starti! Pljätt noh!

Okei, tempo oli normaalne, 4:53 min/km, arvestades retsi päikest ja veepaaki, siis pole väga hull. Aga lõpp oli natuke raskevõitu, samm jäi töntsiks, keha nõudis puhkepause (trennis!! [ei saanud!!!]) ja kaalukaotus 2.9 kg ehk 3.6% ei ole tervisele hea.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    (suitsetajast) sooja aja jooksjal on ikka tõeline piin hooaja alustamine. Justkui iga aasta satub tuuline ilm ka olema, rsk. Mis ässad oskavad soovitada, et oma elu kergemaks teha? Kas B-vitamiini oleks mõtekas tarvitada? Eesmärgiks teha üle päeva kümne kildiseid ringe. Eelmine aasta jõudsin selleni augustis. Suve peale kokku kogunes veidi alla 400 kilomeetri.
    Lisan veel, et see suvise avaetapi kannatuste rada oli koos vahepealse jalutamisega (isegi kolm korda tuli sein ette) kokku 6,45km, 65 minutiga.

Täna, tänavune viies ring, ligi 9km, ei mingit jalutamist ja isegi üle 70 minuti ei läinud. Mõnus eneseületus.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Aga mis jalad arvavad?

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Aga mis jalad arvavad?
    Jalad ei arva huvitaval kombel midagi, nagu poleks midagi toimunud.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Siis sai vähe

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Avastasin täna samamoodi, et Ööjooks on päev enne Paide-Türi rahvajooksu.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Veidi paratamatus. Kõik üritavad ikka võimalusel omad jooksud ära korraldada. Kuupäevi piiratult, jookse palju ja nii nad kuhjuvad.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Veidi paratamatus. Kõik üritavad ikka võimalusel omad jooksud ära korraldada. Kuupäevi piiratult, jookse palju ja nii nad kuhjuvad.
    Veits OT, aga jah, jalgrattavõistlustel täpselt sama teema, et nädalavahetused samal ajal võistlused. Näiteks 04.07 on BMX, kriteerium ja XCO ning 05.07 on XCM, BMX, DH ja maanteesõit, mis mitmekülgsetele spordimeestele seab muidugi omad piirangud
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nii, järjekordne õppetund. Võiks arvata, et "juba oskan", aga oh ei. Ühesõnaga, sõin kõhu täis, mitte üleliia, aga lihtsalt täis. Üks kohv otsa ja siesta. Ärkasin, kõht oli ikka täis, aga mõtlesin, et noh, jagubki energiat kauemaks, kuna plaanis oli pikk aeglane jooks, kava järgi 32 km @ 5:25 min/km ehk kuna ma nii aeglaselt joosta ei oska, siis pigem minu maratonitempo ehk 4:48 min/km kanti; ühesõnaga, arvasin, et suhteliselt täis kõht ei takista jooksmist. Nii oligi, pistma ei hakanud ega midagi. Aga..

Ma olen eelmiste pikkade jooksude ajal, s.h. maastikumaratoni ajal jäänud vedelikupuudusesse. Sõber soovitas iga 4 km asemel juua iga 3 km takka, mis ühest küljest mulle eriti ei meeldi, sest võistlustel on joogipunktid iga 4 tagant, aga teisest küljest, kuna ma alles õpin voolikust joomist, s.t. joon liiga vähe, siis parem on juua tihedamini. Etteruttavalt võin ära öelda, et seekord jõin tubli liitri jagu jooki, mis on isegi rohkem kui maastikumaratonil, kus läbisin 10 km võrra pikema maa, aga samas, pool liitrit jäi ju joomata ja seda kandsin ilmaaegu seljas. Aga..

õppetund seisneb selles, et kuna ma startisin suht täis kõhuga ja iga 3 km tagant jõin, siis terve see fuking kaks ja pool tundi oli mul kõht täis! Ka koju jõudes, kui oli vaja proteiini manustada, siis pärast kaalumist ja ohtra veega magneesiumit suutsin ainult ühe banaani süüa. Tund aega hiljem, mis on tegelikult juba liiga hilja proteiini jaoks, vaatasin külmkappi ja võtsin ainult alkovaba õlle. Mis ei sisalda proteiini, aga on nõus alla minema. Nüüd ma saan aru, miks õpikutes on kirjas, et viimane söök peab olema umbes 4 tundi enne starti! Pljätt noh!

Okei, tempo oli normaalne, 4:53 min/km, arvestades retsi päikest ja veepaaki, siis pole väga hull. Aga lõpp oli natuke raskevõitu, samm jäi töntsiks, keha nõudis puhkepause (trennis!! [ei saanud!!!]) ja kaalukaotus 2.9 kg ehk 3.6% ei ole tervisele hea.
    Ka kuumal ajal pole trennist pääsu, õnneks saab kellaaega ise valida. Eile läksin alles pärast kella 21 välja ja tõttöelda tundsin ühe korra isegi jahedust, mingi sooõhk vmt. Seekord ei olnud kõht ääreni täis, nii et sellega läks hästi, aga see-eest hakkas joogikott lekkima, nii et esimest korda õnnestus joogikott tühjaks juua. Selg ja püksid tagant olid märjad, aga janusse ma ei jäänud, 29 km peale kogunes kaalukaotust kõigest 2 kg, mis on väga hea tulemus, arvestades seda koerailma, mis väljas on. Aga nüüd tellisin uue joogikoti, mis maksab pool seljakott+joogikott kombo hinnast.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

mingit träkkerit ka kasutad? ise ostsin samsung kella endale, aga see raibe vajab dataplaani korraliku infi saamise jaoks

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    mingit träkkerit ka kasutad? ise ostsin samsung kella endale, aga see raibe vajab dataplaani korraliku infi saamise jaoks
    Nutikella mul pole, mul on Polar m400 spordikell, mis träkib aega, distantsi, kiirust, trajektoori, sammutihedust jpm. Isegi pulssi mõõdab, kui ma vööd kasutaks, aga kasutan harva, sest mul hakkab vöö hõõruma. Polar süngib strava.com ja Endomondoga ja siis ma jälgin hoolega oma performantsit, et (soovitavalt) õigeid järeldusi teha, samuti on Polaril endal hea graafik Recovery status, mis väidab, et täna on mu keha kurnatud, aga pühapäeval juba tip-top. Tegelikult on ka homme väike (~10 km) trenn plaanis, aga see lisab väga vähe kurnatust ning seni on keha ilusti vastu pidanud.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

GPS sync on selle kellaga hea? Data läheb stravasse üle ilusti?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    GPS sync on selle kellaga hea? Data läheb stravasse üle ilusti?
    Mida Sa GPS sync all silmas pead? Stravasse läheb ilusti, Endomondosse vahel mitu päeva, aga see on Endomondo süü.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mida Sa GPS sync all silmas pead? Stravasse läheb ilusti, Endomondosse vahel mitu päeva, aga see on Endomondo süü.
    Ahjaa..igas riigis ei ole üleriigilist internetti

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Sa mõtled jooksu ajal reaalajas syncimist? Seda vist Polaril ei ole jah. Vähemalt minu Polaril ei ole SIM kaarti ehk internetti, ma pean ta nupuvajutusega ise syncima panema, siis saadetakse üle sinihamba andmed mobiilirakendusele ning Polar syncib seejärel ise edasi, kuhu vaja.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Polaril pole ja live trackingu võimalust erinevalt Garminist.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud