320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jooksmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõitsin rattaga vastu kui 35. km olid (jõe ääres alleel). Nägu eriti positiivne polnud

    Kommentaar


      Spordilises mõttes olen ma kõike muud kui pikamaajooksja niiet õnneks ei pea ma kiitlema oma kolme- ja pooletunniste poolmaratonidega, vaid vaatan telekast, kuidas Bekele maailmarekordit kohe ründama hakatakse...

      Subscribe to @olympics: http://oly.ch/Subscribe Welcome to the NN Valencia World Record Day! Reigning 10,000m World champion Joshua Cheptegei is aiming...


      [embedida ei saa]
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Riia maraton niipalju kui ma aru saan canceldati 24h enne starti.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kui paljud tegelevad ultrajooksmisega?
          Mis on peamine viga, mis ultramaratoniks treenimisel tehakse?

          Kommentaar


            Käisin siis seda Icemani poolt promotud maastikumaratoni jooksmas. Võtsin tagasihoidliku 25 km ette. Jumala lõbus oli ja mingeid jõhkraid masse ka polnud, et igati vägev. Kindlasti vingem, kui niisama mööda asfalti joosta (tavaline jooksutrenn mul). Lähen teinekord veel!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Käisin siis seda Icemani poolt promotud maastikumaratoni jooksmas. Võtsin tagasihoidliku 25 km ette. Jumala lõbus oli ja mingeid jõhkraid masse ka polnud, et igati vägev. Kindlasti vingem, kui niisama mööda asfalti joosta (tavaline jooksutrenn mul). Lähen teinekord veel!
              25km eeliseks lisaks lühemale distantsile oli muidugi pääs suurematest porimülgastest
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Jaaa täitsa pekkis!
                Katsetasin kuidas maratoni vähese kütusega võimalik joosta ja no täitsa ulme, kui ära vajusin peale 30km, et lõpuks otsustasin, et jalutades jõuan kiiremini lõppu, kui joostes ja siis otsustasin veidi aeglasemalt ka veidi, et Maarek järgi oodata, kes 3minutit hiljem alustas. Ma ei tea kuidas ma üksi oleks suutnud lõpuni tulla, arvatavasti veel aeglasemalt, aga tema ka õnneks naisega jalutasid.

                Täiesti ulme, millised värinad finishis oli ja kui kanged lihased olid, et tegin kõiki asju täieliku teosammuga. Tühja kõhuga see väike vana tallinna pits ajas ka pea valutama lõpus veel. Aga ei, mega oli ja kindlasti uuel aastal jälle. Siis ehk olen enne seda natukene rohkem jooksnud pikemat distantsi. Enne pühapäevast maratoni minu viimane 10+km jooks oli vist 2019a sama oktoobrikuine maratoni jooks

                Aga ei, 3s kord, aeg küll kõige aeglasem aga ei heitu sellest üldse. Mõnus 6,5h tunnine päev metsas rabades soodes ringi möllates. Õnneks see aasta nii mudane polnud, kui eelmine aasta ja uued Salomon maastikutossud, mis vahetult enne jooksu ostetud sai, hoidsid jalad lõpuni kenasti kuivad ka, kuigi märgasi alasi ikka oli.
                Cant wait for next year.

                Siis ma enam neid pahatahtlike Serie A inimesi ei kuula ja söön enne jooksu ikka sefiiri ja kummikomme ka!
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Kas kellegil on ületreeninguga kogemusi?
                  Olen kuulnud, et just pikamaajooksjatel (või noh üleüldiselt vastupidavusega tegelevad) on sellega suuremad probleemid.
                  Siin on huvitavad arutelud, et on kellegil kogemus või oma arvamus sellel teemal?

                  Lugesin mitmeid erinevaid eesti allikaid ka. Kuigi need on rohkem sellised ülised kõik, siis nii mõnigi võtab veidi põhjalikumalt seda teemat.

                  Näiteks (eesti lehtedelt)
                  a) Siin on rohkem üldisemalt

                  b) EOK lehel - ületreening ja ülekoormus
                  treener.eok.ee - siin on tegelikult vägagi hästi ka ülekoormus ära seletatnd.

                  c) Jälle veidi üldisemalt ning rõhub just vastupidavus sportlastele

                  d) Siin on põnevalt ära seletatud antud teema


                  Mis on Teie arvamus sellel teemal?

                  Kommentaar


                    Märg võib olla, aga ikkagi üsna soe selle kohta, et detsember on ukse taga.

                    Kommentaar


                      Mulle räigelt meeldib pimedas ja jahedamaga joosta, suvel kaob iga viimne kui üks aasta mott ära.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mongol Vaata postitust
                        Mulle räigelt meeldib pimedas ja jahedamaga joosta, suvel kaob iga viimne kui üks aasta mott ära.
                        Täpselt vastupidi - kõik oma parimad ajad/enesetunded tulnud nii +20 kuni +25C vahemikus. Külmas on jube jube raske. - Vihm pole isegi nii määrav.

                        Kommentaar


                          Tuleb lihtsalt valida kuhu suusatama minna. Eile Tartu maratoni rada Elvast Otepää poole oli väga hea ning kuigi rahvast palju siis peale 4. km sai praktiliselt üksi sõita ja sattusin nii, et rajatrator tuli just Otepäält. Värskelt hooldatud rajal oli lust sõita. Mammaste pakkus samamoodi hea kogemuse. 1.4km kunstlund ja 5km ja 7.5km loodusliku lumega rada. Pikematel ringidel sai üksi sõita praktiliselt. Hajus ära.
                          Lähtega oled ise kursis. Ma leian, et pigem on mõistlik võtta lisaaeg ja sõita kuhugi normaalsesse kohta kui üritada poolpidusel asjal hakkama saada. Pole pointi minna kui sa hea tundega rajalt tagasi ei tule.

                          Kommentaar


                            Ma sain Lähtel jäisel rajal kella jägi tippkiiruseks 49 kmh

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Ei ole veel loodetavasti. Sellel nädalal saan kipsist lahti ning ortoos peale ja vaatan kuidas tulema hakkab. Tartu maratonil kirjas igastahes. Viru ja Tamsalu-Neeruti oleks ahvatlevad, aga kuupäevad ei sobi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X