320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SUUR POOLFINAAL! Soccerneti Pall on d'Koroona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SUUR POOLFINAAL! Soccerneti Pall on d'Koroona

    Väikeste lohutusmängudega võite ühes teises teemas aega veeta, siin läheb nüüd karmiks andmiseks. Tuleb poolfinaalide teema! Poolfinaalides on ikka paarid. Seda siis vastavalt suurele loosile, mida me enne turniiri tegime, et panna paika playoff-puu.

    VASTAMISI LÄHEVAD

    Leo Messi vs. Cristiano Ronaldo

    Zinedine Zidane vs. Pele

    Ilmselt ei vaja kummagi paari tuntumad ja vähemtuntumad tegelased tutvustust. Seega võib kohe üksteisele põhjendusi selgitama hakata.

    Kummaski paaris siis üks hääl.
    113
    Leo Messi
    25,66%
    29
    Cristiano Ronaldo
    26,55%
    30
    Zinedine Zidane
    25,66%
    29
    Pele
    22,12%
    25

    The poll is expired.


    #2
    Ronaldo seepärast, et ta on naljakam.

    Ja Pele seepärast, et ma pole ka teda kordagi mängimas näinud.
    Vott.

    Kommentaar


      #3
      Ronaldo, sest julgeb näidata hellemat poolt (isegi EM-i finaalis!).
      Zizou, sest julgeb näidata kurjemat poolt (isegi MM-i finaalis!).
      Aga võitjad on mõlemad.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Pele, sest Zidane lõi meeskonna kogenuma mängijana peaga ja vedas kogu meeskond alt. Ei meeldinud mulle ka niisama eriti.

        C.Ronaldo, sest vana ManU poiss.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          #5
          Zidane ja Ronaldo, sest teistel pole EM-tiitlit.

          Kommentaar


            #6
            Messi kuna ta nutab ilusamini ja Zidane kuna ta on ilusam kui Pele.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Pele, sest Zidane lõi meeskonna kogenuma mängijana peaga ja vedas kogu meeskond alt.
              Kuidas on 110. minutil punase võtmine meeskonna alt vedamine, kui sa samal ajal oled tiimi ainsa värava löönud? Et seda punast natuke dramatiseeritakse üle. Sarnane keiss selle Baggio penaltiga 94a. Itaalia oli enne tema eksimust kahel korral eksinud ja brassid korra. Väga suure tõenäosusega oleks Brasiilia eniveis selle penaltiseeria ära võitnud, aga nüüd justkui tunne, et ta mingi megaolulise penalti lõi mööda.

              Aga Zidane. 98 MM finaalis kaks väravat, 01 CL finaalis otsustav värav, 06 MM finaalis värav ja 00 EM finaalis oli ka tegelt tiptop. Zidane oleks mul suht esimene valik, kui peaksin valima suureks finaaliks mängija. Pika jutu lõpetuskes mainin, et valisin Pele.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kuidas on 110. minutil punase võtmine meeskonna alt vedamine, kui sa samal ajal oled tiimi ainsa värava löönud? Et seda punast natuke dramatiseeritakse üle. Sarnane keiss selle Baggio penaltiga 94a. Itaalia oli enne tema eksimust kahel korral eksinud ja brassid korra. Väga suure tõenäosusega oleks Brasiilia eniveis selle penaltiseeria ära võitnud, aga nüüd justkui tunne, et ta mingi megaolulise penalti lõi mööda.

                Aga Zidane. 98 MM finaalis kaks väravat, 01 CL finaalis otsustav värav, 06 MM finaalis värav ja 00 EM finaalis oli ka tegelt tiptop. Zidane oleks mul suht esimene valik, kui peaksin valima suureks finaaliks mängija. Pika jutu lõpetuskes mainin, et valisin Pele.
                Morale boost Itaaliale vast ikka oli enne penaltiseeria algust, et vastase üle saadi selline lihtne taktikaline edu, et nende parim pendlalööja audis. Kuigi vahepeal võtavad peatreenerid sellisel hetkel ka tehnilist, et meeskonda äratada, aga vaevalt, et siin see mängus oli

                Kommentaar


                  #9
                  Pole kunagi MM finaalis penaltid löönud, raske öelda. Aga ma millegipärast kahtlen, et De Rossid ja Materazzid läksid tänu sellele pingevabalt lööma, sest teadsid, et Zidane'i pole. Et ma sellises situatsioonis pigem mingit moraaliboosti ei näe, kuigi mine sa tea.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kuigi minu jaoks see Zidane'i pärandit ei muutnud. Lihtsalt ma arvan, et MMi finaalis on kõik nii noateral, et vastasele selliste minivõitude andmine on natuke ebakaptenilik.

                    Kommentaar


                      #11
                      Sest kas Beckham vedas 98 MM enda tiimi all? Kuna ikkagi seis püsis 2:2 ja peale kõige oleks Sol ju võinud värava kirja saada ja pendlalööjad ka Argentiinal justkui poleks tohtinud eelist saada.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Sest kas Beckham vedas 98 MM enda tiimi all? Kuna ikkagi seis püsis 2:2 ja peale kõige oleks Sol ju võinud värava kirja saada ja pendlalööjad ka Argentiinal justkui poleks tohtinud eelist saada.
                        Seal natuke vist vahe, kas jätad meeskonna vähemusse 10ks või 73ks minutiks?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Seal natuke vist vahe, kas jätad meeskonna vähemusse 10ks või 73ks minutiks?
                          Seda küll, aga kus see piir siis on? Eriti, kui sa oled kõige kindlam lööja...

                          Kommentaar


                            #14
                            Messi vs Ronaldo: Selleks ajaks, kui Ronaldo suur läbimurre Inglismaal toimus, oli mul õnnestunud mõnesid Messi mänge Barcelona eest juba näha. Seetõttu on esimese pidamine teisega võrdväärseks mängijaks ja kogu see jutt "suurest duellist" alati muigama pannud. Eks asjaolu, et Ronaldo suur läbilöök tuli just Inglismaal suurendas tema ümber käivat haipi eksponentsiaalselt ning kui jalgpaliajakirjanikud taipasid, et argentiinlase näol on ka tegu erakordse mängijaga, oligi meedia jaoks hindamatu väärtusega "suur duell" sündinud.
                            Suurem osa eeliseid, mis Ronaldol Messi ees on, tulenevad tema võimsamast füüsisest. See pole aga ligilähedaseltki piisav kompenseerimaks allajäämist mängulistes oskustes.


                            Pele vs Zidane: Palju keerulisem valik, kogu Pele kohta käiv info on tagantjärgi loetud ja mõnelt lühikeselt mustvalgelt videolt nähtud. Siiski eelistan just Pelet - selline maine, nagu temal, ei teki tühja koha pealt. Eks paratamatult mõjutab valikut asjaolu, et mängudes, milles ma teda nägin, kippus Zidane olema nö vales meeskonnas. Ei temaaegne Prantsuse koondis, rääkimata siis Realist olnud minu jaoks ülearu sümpaatsed.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Seal natuke vist vahe, kas jätad meeskonna vähemusse 10ks või 73ks minutiks?
                              Vahe on eelkõige füüsilises pingutuses, psühholoogia mõttes võib sellise ikooni nagu Zidane kaotamine nii hilises mängufaasis hullemgi olla. Vastastel tekib täiendav usk ja kindlus, et see on nende mäng, nende õhtu ning endal pole aega enam hoobist taastuda ja end ümber fokusseerida. Reaalselt küll vist oli tookord nii, et Trezeguet' (vist oli tema, ei viitsi hakata eraldi järele vaatama) näol sattus Zidane'i puudumisel pennalt lööma natuke ebakindlam mängija, kes pani lööki natuke liiga palju jõudu ning vähe täpsust ning ülejäänu on juba ajalugu. Selles mõttes võib taolist enesekontrolli kaotust meeskonna alt vedamiseks nimetada küll.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X