320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MEGASUUR FINAAL! Soccerneti Pall on d'Koroona!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    List tuleb õhtul hiljem. Õnnitlen võitjat igavese au ja kuulsuse eest.
    Nii lihtsalt see siis käibki jah? Mingit kontrolli pole hääletajate autentsuses?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #32




      Nagu, mis kasutajad need on? Kõik Ronaldo hääletajad on ausad kasutajad. Aga need kolm, vahetult enne hääletuse lõppu tehtud kasutajad mõningase minutiliste vahedega...

      Need kasutajad tehti kellega hofnar, petsi v kellegi serie a chatist poolt puhtalt minu kiusamiseks. Kas päriselt arvestate nende hääletajatega?

      Kui madalale saab laskuda, et mingi sellise gallupi pärast uued kasutajad teha? Krdi koroona...inimestel muud pole teha, kui saboteerida mingisugust foorumi hääletust, hale.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        https://foorum.soccernet.ee/member.php?40289-megamees



        Nagu, mis kasutajad need on? Kõik Ronaldo hääletajad on ausad kasutajad. Aga need kolm, vahetult enne hääletuse lõppu tehtud kasutajad mõningase minutiliste vahedega...

        Need kasutajad tehti kellega hofnar, petsi v kellegi serie a chatist poolt puhtalt minu kiusamiseks. Kas päriselt arvestate nende hääletajatega?
        Meil polnud reeglites kuskil kirjas, et mis piirangud on hääletajatel. Et seetõttu ei saa ju hakata asju tühistama.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          https://foorum.soccernet.ee/member.php?40289-megamees



          Nagu, mis kasutajad need on? Kõik Ronaldo hääletajad on ausad kasutajad. Aga need kolm, vahetult enne hääletuse lõppu tehtud kasutajad mõningase minutiliste vahedega...

          Need kasutajad tehti kellega hofnar, petsi v kellegi serie a chatist poolt puhtalt minu kiusamiseks. Kas päriselt arvestate nende hääletajatega?

          Kui madalale saab laskuda, et mingi sellise gallupi pärast uued kasutajad teha? Krdi koroona...inimestel muud pole teha, kui saboteerida mingisugust foorumi hääletust, hale.
          Minu poeg on täitsa reaalne inimene ja teab, et Ronaldo üks nõme sell, seega täitsa aus hääl tema vastu

          Saa üle
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #35
            Ja kui mõlemad korraldajad hääleltasid ka Ronaldo poolt, siis veel võimatum.

            Kommentaar


              #36
              Mis point siis sellel foorumihääletusel on, kui mõned teevad lihtsalt trollimiseks mõned kasutajad ja võtavad seda hääletust nii tõsiselt, et saboteerivad hääletustulemusi?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Minu poeg on täitsa reaalne inimene ja teab, et Ronaldo üks nõme sell, seega täitsa aus hääl tema vastu

                Saa üle
                Hale, väga hale. Aga õnnitlused siis teie perele.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Meil polnud reeglites kuskil kirjas, et mis piirangud on hääletajatel. Et seetõttu ei saa ju hakata asju tühistama.
                  Ehk siis järgmistel hääletustel, kui laskun ka väga madalale tasemele, võtate arvesse need minu fake kasutajate hääled?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    #39
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Ehk siis järgmistel hääletustel, kui laskun ka väga madalale tasemele, võtate arvesse need minu fake kasutajate hääled?
                      Kui sa võtad asja nii tõsiselt, siis mis meil sellega teha annab.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Ehk siis järgmistel hääletustel, kui laskun ka väga madalale tasemele, võtate arvesse need minu fake kasutajate hääled?
                        Kristiina Ojuland.

                        Kommentaar


                          #42
                          Fair play, huumoriteemale sobiv lõpp. Olekski ülipettunud olnud, kui varikad mängu ei oleks tulnud. Nalja sai oodatust vähem, kuid tänud siiski korraldajatele. Ja ega selle võistluse peamine eesmärk ei olnud võitja selgitamine, vaid CR7 vs jupats selgitamine ning siin on žürii igaveseks rääkinud! Suck it jupats, Suck it bartsapeded, suck it uefalona! Seda hääletust te ära ei suutnud osta! Real 4 lyfe.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui sa võtad asja nii tõsiselt, siis mis meil sellega teha annab.
                            No mina nii madalale ei lasku, võtsin ainult mõne inimesega ühendust ja palusin hääletada peale seda, kui jräsku oli Zidane ette läinud tänu fake kasutajate tekkele. Varem ei tulnud selline asi mul mõttesegi. Aga nagu päriselt ma mõtlen, kes iganes need kasutajad tegid. Kui madalal tasemel nad oma arenguga on, et sellise asja pärast teha varikontod ja siis ise siin pärast veel mõnusalt irvitada minu üle, kui ma seda ette heidan, et mõned trollid, väga madala IQ tasemega, on teinud varikontod hääletustulemuste šaboteerimiseks.

                            Kas nagu loomuliku common sense´na ei oleks võimalik siiski nende kolme kasutaja hääled annulleerida? Sest noh, teiste ausate foorumikasutajate jaoks ka nagu mingitki respecti anda, et nad võtsid teie pikaajalisest ettevõtmisest osa ja andsid oma panuse teie ettevõtmisele?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              No mina nii madalale ei lasku, võtsin ainult mõne inimesega ühendust ja palusin hääletada peale seda, kui jräsku oli Zidane ette läinud tänu fake kasutajate tekkele. Varem ei tulnud selline asi mul mõttesegi. Aga nagu päriselt ma mõtlen, kes iganes need kasutajad tegid. Kui madalal tasemel nad oma arenguga on, et sellise asja pärast teha varikontod ja siis ise siin pärast veel mõnusalt irvitada minu üle, kui ma seda ette heidan, et mõned trollid, väga madala IQ tasemega, on teinud varikontod hääletustulemuste šaboteerimiseks.

                              Kas nagu loomuliku common sense´na ei oleks võimalik siiski nende kolme kasutaja hääled annulleerida? Sest noh, teiste ausate foorumikasutajate jaoks ka nagu mingitki respecti anda, et nad võtsid teie pikaajalisest ettevõtmisest osa ja andsid oma panuse teie ettevõtmisele?
                              please be level...

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Minu poeg on täitsa reaalne inimene ja teab, et Ronaldo üks nõme sell, seega täitsa aus hääl tema vastu

                                Saa üle
                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Hale, väga hale. Aga õnnitlused siis teie perele.
                                Rahune nüüd maha, eksju.
                                Hale on see sinu tagantjärgi kiunumine.

                                Tänud muidugi õnnitluste eest

                                Tutvustan oma pojale ka edaspidu jalgpalli telgitaguseid ja võibolla saab temast foorumi püsikasutaja. Jalgrattateema ju ka täitsa olemas
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X