320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SUUR FINAAL! Eesti spordisündmus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kes see on?
    eesti naissportlane. täiendasin nimekirja ka. Selles, et sa Kontaveidi esile tood, ma küll veidi pettunud tbh.

    Kommentaar


      #17
      Eesti naisportlaste valikust saaks siit ja sealt kokku kraapida, aga lõpuks sisuliselt võidab ikka Saskia Alusalu või Regina Oja.

      Kommentaar


        #18
        Ja ärge unustage meie vibusportlasi.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          eesti naissportlane. täiendasin nimekirja ka. Selles, et sa Kontaveidi esile tood, ma küll veidi pettunud tbh.
          No ses osas, et ma vähemalt tean, et ta teeb sporti. Ja mulle tuleb tema nägu meenutades meelde. Antud neiu kohta ei saa ma kumbagi öelda

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            No ses osas, et ma vähemalt tean, et ta teeb sporti. Ja mulle tuleb tema nägu meenutades meelde. Antud neiu kohta ei saa ma kumbagi öelda
            siis ei pea oma kitsast silmaringi nii avalikult presenteerima! : (

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Eesti naisportlaste valikust saaks siit ja sealt kokku kraapida, aga lõpuks sisuliselt võidab ikka Saskia Alusalu või Regina Oja.
              Regina tundub kõiki muutujaid võrdselt arvesse võttes ning pikemat perspektiivi vaadates parema paketiga. Saskia ehk aga eelistatum siis kui anda mõnele muutujale rohkem kaalu ning olla mõnevõrra lühiajalisema vaatega.

              Kommentaar


                #22
                Tegelikult tundub päris hea ja emotsionaalse teemana. Et palun siia alla järjest vormis:

                Kandidaadi nimi ja pildi link. Kogume 32 kokku.

                Kommentaar


                  #23
                  Ksenia Balta, kaugushüppaja



                  Regina Oja, laskesuusataja



                  Saskia Alusalu, kiiruisutaja



                  Reena Pärnat, vibulaskja



                  Kelly Sildaru, vigursuusataja

                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #24
                    Reena Pärnat - vibulaskja

                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Maris Mägi, 400m

                      Kommentaar


                        #26
                        Kelly Sildaru on ju 18? https://www.instagram.com/p/B-cbPK2HzMZ/
                        Jõusaalitreener Sandra Raju https://www.instagram.com/p/B03H0DDp7H2/
                        Bikinifitness Egle Eller-Nabi https://www.instagram.com/p/B9wSkD0npMh/


                        PS! Tervitan mägratrad ja muid virginiawolfe
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          #27
                          [QUOTE=j6u1uv4n4;1976848Maris Mägi[/QUOTE]

                          Võiks tegevsportlaste juurde jääda siiski. Kergejõustikust lisaks siis Õilme Võro, sprinter

                          Kommentaar


                            #28
                            nomineerin:

                            1. Kreete Verlin

                            2. Õilme Võro

                            3. Diana Suumann

                            4. Regina Oja

                            5. Kristiina Šmiguni milfiperiood

                            6. Grit Šadeiko

                            7. Grete Griffin III

                            8. Saskia Alusalu

                            9. Kelly (lõpuks 18) Sildaru


                            10. Erika "see on anarhia" Kirpu

                            11. Kristina Kuusk

                            paar pala ka fitnessist

                            12. Kaisa "iga kell eelistan ilusat tagumikku ilusale ajule" Abner

                            13. Reet Reimets

                            14. Endla Vaher

                            noppeid minevikust:

                            15. Maris Mägi

                            lasen teistel ka panustada

                            disclaimer: üle kõige olen siiski spordifänn ning nominatsioonide aluseks võetud naissoost isikute puhul hindan lisaks kaunile välimusele ka loomulikult hingelist ilu.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kas nii ei võiks, et oleks nagu päris pildid ja mitte tuunitud insta, sest muidu on nagu Elina Partõka. https://www.google.com/search?q=elin...&bih=937&dpr=1
                              Muidu nagu armas naabritüdruk, aga siis korraga paljad rinnad ja palgamõrvar Nikita look.

                              Kommentaar


                                #30
                                Pange spordiala teemaseid pilte. Nii vast parim.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X