320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koroonakarikas 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    nad käivad trennis mitte soccernetis.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      nad käivad trennis mitte soccernetis.
      PL pallurid on väga suured hundid nii siin kui ka portaalis esiteks. Ja teiseks, selline suhtumine, et ma ei tea mis ümberringi toimub ja elan omas mullis, sobis ainult Luigendile kes oli ka usutav, hetkeliste pallurite hulgas kõlab see pigem väga piinlikult ja poosetamisena, mis päädib pigem olukorraga, et sa jääd pigem lolliks kui eriliseks indiviidiks.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Jalgpalluritelt ei ootagi mälumängurite tasemel teadmisi, aga siiski veidi üllatav, et ümbritsevaga nii vähe kursis ollakse. Kohati lausa täitsa piinlikult.
        Iga kord kui mõni pallimängutreener abikommentaatoriks käib, saab vähemalt korra kuulda käibefraasi, et "ega ma selle meeskonna mänge väga näinud pole, aga.." Mis siis mängijatelt endilt oodata. Kõige parem moment oli muidugi kui see suur "ei kokkuleppemängudele!" kampaania käis. Ja ürituse patroon tunnistas, et ega ta väga hästi aru ei saagi, mismoodi need kihlveod toimivad, et "mis ma pean viimasel rünnakul palli enda kätte küsima ja kolmese mööda panema v?"

        Kommentaar


          #19
          Tänane 1/8-finaal Sobtšenko vs Kapper siin: https://soccernet.ee/artikkel/koroon...ndajate-lahing

          Küsiti, kuidas osalejad valiti? Selles uudises (https://soccernet.ee/artikkel/koroon...alis-vastamisi) oli ka kirjas, aga ei pruukinud silma jääda. Mängijad valis välja Soccernet.ee. Olgu lisatud, et kõik 16 meest, kellele helistasin, olid nõus kaasa lööma.

          Ning tähtis on meeles pidada, et see on ikka meelelahutus

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust

            Ning tähtis on meeles pidada, et see on ikka meelelahutus
            Nagu ka jalgpall põhimõtteliselt.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              Poolfinaalis ja finaalis võiks igas voorus olla 3 küsimust , jube kiiresti saab muidu läbi ..

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Stok
                Meeldiv on vaadata, kui inimesed ise naudivad seda, nagu tänane Sander Laht v Roman Sobtšenko. Ennast tahan ka kiita, sest kuigi ma seda 1982. aasta fakti ei teadnud, siis ma mõtlesin vastuse välja ikkagi

                Samuti oli meeldiv vaadata eilset Sander Puri esinemist, kes paistab, et jagab väheke seda jalkaasja.
                Liivak vs Laht oli ka ikka väga lõbus. Selline mõõdukas tögamine lisab kvaliteeti.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #23
                  Ott/Kasper - pange ikka siia linke edasi. foorum kindlasti populaarsem kui esileht.

                  Kommentaar


                    #24
                    Tänane teine veerandfinaal siis siin: https://soccernet.ee/artikkel/koroon...-nuud-vastased

                    PS! Paide staadioni aadressi võtsin jalgpall.ee andmete alusel.

                    Kommentaar


                      #25
                      Väga mõnus vaatamine ning küsimused üsna huvitavad. Kusjuures, ma tahaks isegi öelda, et just minu jaoks personaalselt tekitas see küll päris ootamatu huvi minna Eesti jalgpalli vaatama. Esimest korda kuulsin enamusi nimesid ja tekkis reaalne huvi neid ka väljakul näha.

                      Koduklubi küsimuste osas ei teadnud ise midagi, aga Eesti jalgpalli ja varia osas oli küll konkreetne WTF. Kurat, su elu on jalgpall ja ei tule eelmise aasta EL võitja meelde? või ei tule eelmise aasta CL poolfinalistid meelde? Meerits isegi ütles, et ega ta vabal ajal väga jalgpalli ei järgi. Ma võiks kergemat sorti mürki võtta, et sellest tehtav järeldus, et ... kui tal oleks mingi intrinsic tuhhi jalka suunas, siis ta mängiks leveleid kõrgemal. Sa mängid klubis ja sa ei tea, kes oli treener seal 5 a tagasi?

                      Kuna vaatasin kõik osad pmst korraga, siis väikse kriitikana jäi silma see, et natuke liiga palju juttu sisse sõitmist oli, Ott. Poisid hakkasid midagi seletama ja rääkima pärast vastust vms, aga tuli kiire cancel.

                      Kui pärast soccerneti missivooru teha võistlus, et top sümpaatseim vend, kellega tahaks õlli juua, siis Saliste ja Laht finaalis.

                      Viimasena, ma ei tea, lamp idee, aga soccernet võiks teha järgmise hooaja jooksul iga klubi iga top a la 15 mängijaga mingi 10 min stamp küsimustega tutvustus video. Iga päev üks. Mina vaataks.

                      Kommentaar


                        #26
                        Esmalt link tänasele veerandfinaalile Vallner vs Juhkam, oli fenomenaalne duell!

                        Koroonakarika kolmandas veerandfinaalis kohtuvad Tallinna Kalevi väravavaht Karl Andre Vallner ja Viljandi Tuleviku keskkaitsja Gerdo Juhkam, kelle duellis näeb võistlussarja senise lühikese, ent kuulsusrikka ajaloo kõige kõrgemat skoori!


                        Nüüd paar vastust/mõtet üles kerkinud teemade kohta. Mängijate jutule nö sisserääkimine on mõnedes saadetes väike murekoht olnud tõesti, natuke on süüdi tehnika, aga rohkem ikkagi kärsitu ajakirjanik.

                        Mis puudutab seda, et kas ja kui palju jalgpallurid ise tippjalgpalli jälgivad, siis mul tuli kohe meelde intervjuu Ragnar Klavaniga (https://sport.ohtuleht.ee/709270/int...al-perekonnale), mille 2015 lõpus Augsburgis tegin (töötasin toona Õhtulehes), mille hakatuseks uurisin Rakult, palju ta jalgpalli vaatab? Vastus: "Väga vähe. Tõesti väga vähe. Pärast seda, kui lapsed sündisid, siis nulli lähedale. Kodus me telekat eriti ei vaata ja kui mul on vaba päev, siis tavaliselt teeme perega midagi üheskoos."

                        See näide Benitezi ja Pennanti dialoogist on väga hea näide. Tippjalgpallis on väga erineva taustaga inimesi ja neil on väga erinevad huvid.

                        Kommentaar


                          #27
                          Saade, teema, formaat, küsimused jne on väga head, Ott. Tõesti kiitus selle eest.

                          Aga see "kui palju jalkat jälgid" teema... tead, kui sa oled Roger Federer, siis sa ei peagi vastaseid telekast vaatama. Kui sa oled vend, kes tegelikult nagu tahaks heaks mängijaks saada, siis pead. punkt. siin ei ole väga palju rohkem tegelikult öelda või näiteid tuua vaja.

                          ja kui sa oled nick kyrgiose ernests gulbise tüüpi vend, kellele loodus on lihtsalt andnud, siis sa oled lihtsalt erand, mis kinnitab reeglit.

                          et see teema, et sa oled eesti meistriliiga tasemel vend, teenid 30 aastasena mingi kaks kišši ja sind ei huvita väga valdkond millega sa tegeled. sorry vaan, null respekti sinu vastu. see ikka päris piinlik ja mul on 0 huvi minna koondist või klubi vaatama, kelle väravavaht selliselt mõtleb.

                          Kommentaar


                            #28
                            Puri vs Kuusk, Koroonakarika eepika!

                            Koroonakarika viimases veerandfinaalis lähevad vastamisi Nõmme Kalju poolkaitsja Sander Puri ja FC Flora keskkaitsja Märten Kuusk. Nagu Raudteederbides kombeks, on duell väga pingeline. Võitja selgub seekord alles lisaajal.

                            Kommentaar


                              #29
                              Edaspidi võiks pealkirja nii teha, et enamus mängu käigust poleks alguses teada.
                              reisisell.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                Ott, vaata 2019. aasta Kalju väravad uuesti üle. Liliu 9, Subbotin 9 Premium Liigas. Ehk Puri esimene vastus oli ka õige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X