320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordimiss plastiline märg unenägu, alagrupid 3 ja 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas vaikiv mees
    nüüd jääb ainult üle oodata,
    kui vagiinad korjavad omakorda üles delfi uudise ja lasevad võistluse (hea kui mitte terve foorumi) sulgeda
    Toona tõmmati siis alles saag käima, kui Urve Palo välja langes. Nüüd langes sots Kovalenko. Et ilmselt kohe tuleb jama.

    Kommentaar


      #32
      Kui minu poole pöördus 1 foorumlane, et ma hääletaks kandidaadi õ (nimi muudetud - toim.) poolt - kas see diskvalifitseeriks selle foorumlase hääletusõiguse tulevastes voorudes?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #33
        Aasta sündmus 2020 on igatahes juba selge - Soccerneti hääletuste võimalik manipuleerimine.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Kui minu poole pöördus 1 foorumlane, et ma hääletaks kandidaadi õ (nimi muudetud - toim.) poolt - kas see diskvalifitseeriks selle foorumlase hääletusõiguse tulevastes voorudes?
          Ei. Hääletage palju, mis kontodega ja jumal teab millega veel.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Kui minu poole pöördus 1 foorumlane, et ma hääletaks kandidaadi õ (nimi muudetud - toim.) poolt - kas see diskvalifitseeriks selle foorumlase hääletusõiguse tulevastes voorudes?
            Komitee kutsub ülesse kõiki foorumlasi infot teiste foorumlastega jagama. Küll aga eeldame, et iga mees hääletab ikka oma südametunnistuse järgi.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ei. Hääletage palju, mis kontodega ja jumal teab millega veel.
              kommenteerin siia juurde, et käesolevalt kõik okei. Juhul kui peaks tekkima 30 uut lisanduvalt olemasolevale hiljuti tekkinud "vicemanile" (nt niceman, riceman, diceman, policeman jne), siis jätame õiguse tulemusi ümber vaadata siiski avatuks.

              Kommentaar


                #37
                Mida helli ? Suurfavoriit Võro juba väljas ? Loodetavasti jookseb kättemaksuks suvel Eesti rekordi ��*♀️

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                  Mida helli ? Suurfavoriit Võro juba väljas ? Loodetavasti jookseb kättemaksuks suvel Eesti rekordi ��*♀️
                  Aa, Võro on sprinter? Ma sain aru, et jälle mingi fintess-tšikk.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Aa, Võro on sprinter? Ma sain aru, et jälle mingi fintess-tšikk.
                    Ja sellised inimesed saavad hääletada...

                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Aasta sündmus 2020 on igatahes juba selge - Soccerneti hääletuste võimalik manipuleerimine.
                      KKK

                      Kutsuge Kert Kingo!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        KKK

                        Kutsuge Kert Kingo!
                        Kingo tegeleb asjaga.

                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Lähtuvalt võistluse reglemendi punkti 4: "olukorra lahendamine viigisituatsioonis" lõikest 1 "viigisituatsioonis on eelis jalgpalluril" ning lõikest 2. "viigisituatsioonis eelistatakse meikimata fotoga kandidaati" otsustas komitee tagada edasipääs Mari-Liis Lillemäele.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aa, Võro on sprinter? Ma sain aru, et jälle mingi fintess-tšikk.
                          1 komitee liige isegi ei tea, mis spordialadega kandidaadid tegelevad.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            1 komitee liige isegi ei tea, mis spordialadega kandidaadid tegelevad.
                            See on tõeline neutraalsus!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X