320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MISS SOCCERNET, kaheksandikfinaalide esimene ports.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    omajagu vendi on mitmes paaris jätnud hääletamata, MALAGA, karl54, Mällar, nahkpea, rahvaspordipäev. Et jätame siis meelde, et kui Anett või Karin vastu tulevad tänaval ja ütlevad, et "pick one", siis vennad kõnnivad uhkelt edasi!

    Kommentaar


      #17
      Ma olen siin väga keerulise otsuse ees. Kontaveit vs Lipstuhl. Kontaveit on nendest neiudest ainuke kes reaalselt minu elu mõjutanud on, seega puhtalt emotsiooni pealt võiks ju tema valida, aga mida rohkem ma Lipstuhli pilti vaatan, seda rohkem ma seest sulan.




      teistest paaridest:

      Maris Mägi oli ilus juba siis kui ma 4ndas klassis kergejõustiku trennis käisin. No-brainer.

      Kuna Glebova pilt ei näe, siis valisin Lillemäe.

      Võrgutajad on alati toredad neiud. Vibunaistega veel tutvust ei ole teinud.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        . Minu jaoks muidugi see 44 vs 5 tulemus praegu siin aasta müsteerium muidugi.
        Sitt pilt

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Sitt pilt
          Liis muidu paremal. omast arust otsisin ilusaima

          Kommentaar


            #20
            ORGKOMITEE ÜLESKUTSE

            Orgkomitee otsib isikut, kellel on isiklikumat sorti kontakt Mari-Liis Lillemäega.




            Saatke palun mingit ok materjali edaspidiseks võistluseks, eksole.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              omajagu vendi on mitmes paaris jätnud hääletamata, MALAGA, karl54, Mällar, nahkpea, rahvaspordipäev. Et jätame siis meelde, et kui Anett või Karin vastu tulevad tänaval ja ütlevad, et "pick one", siis vennad kõnnivad uhkelt edasi!
              paluks siis tarkade kogult rohkem selgitust selle kohta esimeses postituses. ma andsin gruppides ka algul 1 hääle grupi kohta ja alles hiljem lõime lugedes tuli välja, et vaja 2 valida.

              Kommentaar


                #22
                Ma oleks Arvanud, et Liis vasakul. Aga [ldiselt suht feil ikka need piltide valikud. Elena pilti ei n'e [ldse.....Mingi skeemitamine korraldajate poolt? J'lle ei saa hakkama ausalt?
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Ma oleks Arvanud, et Liis vasakul. Aga [ldiselt suht feil ikka need piltide valikud. Elena pilti ei n'e [ldse.....Mingi skeemitamine korraldajate poolt? J'lle ei saa hakkama ausalt?
                  Glebova pilt oli alagrupis täitsa olemas. Nii lühike mälu, et juba läks meelest?
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #24
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Ma oleks Arvanud, et Liis vasakul. Aga [ldiselt suht feil ikka need piltide valikud. Elena pilti ei n'e [ldse.....Mingi skeemitamine korraldajate poolt? J'lle ei saa hakkama ausalt?
                      plastic, mis sul selle süüdistuse kohta öelda on?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        plastic, mis sul selle süüdistuse kohta öelda on?
                        Ma ei oleks pidanud mainima seda üldse. Tõin kurja kaela.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vahet pole, nagunii lõpuks skeemitatakse kuidagi Zinedine Zidane võitjaks ja Eesti kõige kenamaks naissportlaseks!

                          Kommentaar


                            #28
                            Ma olen kõigist paaridest suutnud välja valida kaotaja Hipster!

                            Kommentaar


                              #29
                              Aga mis värk muidu selle blondide üleküllusega on? Brünetid õppisid koolis, sellal kui blondid olid trennis? Brünetid ei saa sponsoreid taha ja ei tee tippsporti? Või mis see selgitus võib olla? Kuidagi väga ühele poole nihkes on see värk.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Aga mis värk muidu selle blondide üleküllusega on? Brünetid õppisid koolis, sellal kui blondid olid trennis? Brünetid ei saa sponsoreid taha ja ei tee tippsporti? Või mis see selgitus võib olla? Kuidagi väga ühele poole nihkes on see värk.
                                Ma olen koguaeg rääkinud, et plastic pani pooled tsikid nimekirja, kes kõik on samasugused instaneiud - blondid pikad juuksed, samasugused värvitud kulmud, veidi paokil huuled jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X