Põhja piirkond
FC Tallinna Wolves - Wismari staadion
Pärnu JK Poseidon II - Nike arena
Maarjamäe FC IGI - Maarjamäe kunstmuruväljak
FC Aruküla - Aruküla staadion
FC Kose II - Oru Põhikooli staadion
Tallinna FC Soccernet - Maarjamäe kunstmuruväljak
Rumori Calcio II Tallinn - Kotka staadion
Tallinna JK Piraaja II - Nike arena
Lõuna piirkond
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM - Vaimastvere Arena
Viljandi JK Tulevik III - Viljandi kunstmuruväljak
Tallinna FC Teleios - Laagri kunstmurustaadion
FC Lelle - Lelle staadion
Kristiine JK - Wismari staadion
Lasnamäe FC Ajax II - Ajaxi staadion
Ida piirkond
Tallinna SC ReUnited - Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Tallinna FC TransferWise - Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Viimsi Lõvid - Viimsi staadion
JK Kuusalu Kalev - Kuusalu Keskkooli staadion
Tallinna JK Jalgpallihaigla - Männiku kunstmuruväljak
JK Loo II - Loo kunstmuruväljak
Lääne piirkond
Tallinna FC Olympic Olybet - Nike arena
Läänemaa JK Haapsalu - Haapsalu kunstmuruväljak
Rummu Dünamo II - Paldiski Alexela Arena
Tallinna FC Reaal - Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Tallinna JK Augur - Keila staadioni kunstmuruväljak
Tallinna FC Eston Villa II - Sõle jalgpallihall
Kõik piirkonnad mängivad omavahel 2 ringi, peale mida jagatakse võistkonnad paremuse alusel kolmeks tasandiks, kus mängitakse 1 ring.
A tasandile pääsevad iga piirkonna 2 parimat. B tasandile pääsevad iga piirkonna 3. – 4. koht ja kaks parimat 5. koha võistkonda. 8 võistkonnaga C tasandil mängivad kõik võistkonnad.
FC Tallinna Wolves - Wismari staadion
Pärnu JK Poseidon II - Nike arena
Maarjamäe FC IGI - Maarjamäe kunstmuruväljak
FC Aruküla - Aruküla staadion
FC Kose II - Oru Põhikooli staadion
Tallinna FC Soccernet - Maarjamäe kunstmuruväljak
Rumori Calcio II Tallinn - Kotka staadion
Tallinna JK Piraaja II - Nike arena
Lõuna piirkond
SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM - Vaimastvere Arena
Viljandi JK Tulevik III - Viljandi kunstmuruväljak
Tallinna FC Teleios - Laagri kunstmurustaadion
FC Lelle - Lelle staadion
Kristiine JK - Wismari staadion
Lasnamäe FC Ajax II - Ajaxi staadion
Ida piirkond
Tallinna SC ReUnited - Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Tallinna FC TransferWise - Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Viimsi Lõvid - Viimsi staadion
JK Kuusalu Kalev - Kuusalu Keskkooli staadion
Tallinna JK Jalgpallihaigla - Männiku kunstmuruväljak
JK Loo II - Loo kunstmuruväljak
Lääne piirkond
Tallinna FC Olympic Olybet - Nike arena
Läänemaa JK Haapsalu - Haapsalu kunstmuruväljak
Rummu Dünamo II - Paldiski Alexela Arena
Tallinna FC Reaal - Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Tallinna JK Augur - Keila staadioni kunstmuruväljak
Tallinna FC Eston Villa II - Sõle jalgpallihall
Kõik piirkonnad mängivad omavahel 2 ringi, peale mida jagatakse võistkonnad paremuse alusel kolmeks tasandiks, kus mängitakse 1 ring.
A tasandile pääsevad iga piirkonna 2 parimat. B tasandile pääsevad iga piirkonna 3. – 4. koht ja kaks parimat 5. koha võistkonda. 8 võistkonnaga C tasandil mängivad kõik võistkonnad.
Kommentaar