320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SACK!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SACK!

    Kuna teema on intrigeeriv ja mõlemad tegelased ei ole suutnud oma tiimi panna mängima nii kuidas peab, siis hääletame! Kerge seletus miks tema, ei teeks ka muidugi paha.
    38
    Marko Kristal
    47,37%
    18
    Martin Reim
    52,63%
    20

    The poll is expired.


    #2
    Küsitlust küll teema küljes ei ole. Aga usun, et Kristal lendab enne.
    Levada on viimasel ajal päris kannatlik olnud treeneri(te)ga, et küllap lastakse Reimil see hooaeg kindlasti lõpuni teha.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Nüüdseks ka olemas poll. Ma isiklikult arvan, et selleks on ka Kristal. Mulje jääb tunne, et kui Levadial on miski x faktor puudu ja on ainult aja küsimus, millala hakkab tulema, siis Kaljul puuduvad x faktorid üldse tiimis.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Nüüdseks ka olemas poll. Ma isiklikult arvan, et selleks on ka Kristal. Mulje jääb tunne, et kui Levadial on miski x faktor puudu ja on ainult aja küsimus, millala hakkab tulema, siis Kaljul puuduvad x faktorid üldse tiimis.
        Kalju probleem on pigem see, et ei ole ees ründajat, kes ära lööks nagu Liliu, muud ei olegi.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas godzilla Vaata postitust
          Kalju probleem on pigem see, et ei ole ees ründajat, kes ära lööks nagu Liliu, muud ei olegi.
          Mulle tundub, et Kalju probleem on natuke see, et juhtkond on väsinud ja ei viitsi enam. Et küll kuidagi veeretatakse see top3 ära, kasseeritakse euroraha sisse ja sellest ka piisab. Seda näitab see suvaline komplekteerimine, peatreeneri valik, soikus koduleht jms.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Mulle tundub, et Kalju probleem on natuke see, et juhtkond on väsinud ja ei viitsi enam. Et küll kuidagi veeretatakse see top3 ära, kasseeritakse euroraha sisse ja sellest ka piisab. Seda näitab see suvaline komplekteerimine, peatreeneri valik, soikus koduleht jms.
            Ma ei tea, kas sellega nüüd 100% nõustuda, aga mingi iva võib siin olla küll. Kui tuldi suure pauguga meistriliigasse, siis oli seda entusiasmi ja kirge meeletult, igal rindel. Nüüdseks vähemalt näiliselt on jah see kõik kuidagi longu vajunud.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #7
              Tõele au andes, siis Flora fännina võin kinnitada, et Kalju glämmi ja jämmi ma igatsen küll. Mu meelest andis mõnusalt paraja vürtsi meie vutile. Tegelikult oli sitaks äge minna hommikul tööle ja kohata kristiine ristmikul meie vutiga seoses suuri bännereid, et varsti on mäng jne.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Tõele au andes, siis Flora fännina võin kinnitada, et Kalju glämmi ja jämmi ma igatsen küll. Mu meelest andis mõnusalt paraja vürtsi meie vutile.
                +1 Kalju toetajana on mul tõesti kahju, et see sära ja heasmõttes ülbust klubi ümber pole viimane aasta praktiliselt üldse näha. Osalt ka mõistetav, ei õigusta, aga kui ikkagi kogu aeg alaliit peedistab ja seda pea otseselt seetõttu, et on valitud veidi teine lähenemine ja mõlemalt poolt käib üks lõputu kukepoks, siis ühel hetke viskab kopa ette. Seda on võimalik mõista.

                Aga kinga-laureaadiks valisin Reimi. Minu arvates on Reim selline semutüüp, et lähme teeme öhtul ühe õlle sauna kõrvale ja pahanduse puhul ütleb leebe häälega, onju sa enam rohkem nii ei tee. Selline natuur ei sobi minu arvates esindusmeeskonda tüürima, selline juht peab olema mitmetahulisem. Arvan, et mängijatel puudub tema vastu aukartus ja ta pole nende jaoks autoriteet. Pigem isegi viimast, aukartus on veidi selline kommsii-komsaa tunne ja ei pruugi alati meeskonnale summarselt hästi mõjuda.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Mulle tundub, et Kalju probleem on natuke see, et juhtkond on väsinud ja ei viitsi enam. Et küll kuidagi veeretatakse see top3 ära, kasseeritakse euroraha sisse ja sellest ka piisab. Seda näitab see suvaline komplekteerimine, peatreeneri valik, soikus koduleht jms.
                  Mulle tundub, et see väsimus on antud hetkel rohkem Levadia puhul aktuaalsem.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mulle tundub, et see väsimus on antud hetkel rohkem Levadia puhul aktuaalsem.
                    Ma usun, et kui liiga samamoodi jätkub ja Flora siin tuimalt 25 punktiga liiga ära võidab nagu suht kindlalt paistab juhtuvat, siis ei ole üldse utoopiline, et järgmine hooaeg on Eesti suurim vastasseis Flora vs Paide ja Eurkoht ei lähe automaatselt siin Viljandile või Tammekale. Väga pessimistlik, aga paraku on see reaalne oht hetkel.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui siin läbi jooksnud Ratnikovi infol mingigi tõepõhi all on, siis on see märk Levada puhul pigem meeleheitest kui väsimusest. Ja valisin ma Reimi, sest Kuno elab järjekordse aastakese ka tiitlita ära. Pole üldse kindel, et Levada sama teeb.

                      Kui nüüd tulemused ei tule ja peamine konkurent veelgi kaugeneb, siis ma ei usu, et Reimil lastakse see hooaeg rahulikult 2-4. kohal lõpuni tüürida.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma arvan, et kumbki ei saa see hooaeg säkki. Vara veel tibusid lugeda..

                        Kommentaar


                          #13
                          Kasutades Kristali enda sõnu, siis treeneripink on see, kus individuaalses soorituses alla jäädakse.
                          reisisell.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            MR võib olla läinud täna, kui võitu ei saa. Tal olevat ka lepingus huvitav punkt.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Võitja on selgunud!
                              Martin Reim teatas, et lahkub FCI Levadia peatreeneri positsioonilt. FCI Levadia peatreeneri kohusetäitjana jätkab Vladimir Vassiljev, abitreenerina Jevgeni Gurtšioglujants ning väravavahtide treenerina Ain Tammus. “Tegemist on minu otsusega. Pärast eilset kohtumist klubi juhtkonnaga jõudsin tõdemuseni, et koostöö jätkamine poleks mõistlik. Täna teavitasin oma otsusest nii FCI Levadia juhatust kui meeskonda. Tänan FCI Levadiat senise koostöö ... Martin Reim astus FCI Levadia peatreeneri kohalt tagasi, meeskonna juhendamise võtab üle Vladimir Vassiljev

                              Kommentaar

                              Working...
                              X