Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 111, kokku 111
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Nasfal on küll käinud, aga ta päris elus istub vaikselt oma ette ja ega eriti pole veel sotti saanud, mis mehega tegu on.
    Tulista veel Pole sinuga ei suvekatel ega olympicus? õlut juues probleemi olnud seega hakkab veits naljakaks minema, kust see megalambi schoolbully attitude sul nüüd tuleb, aga noh nagu ma aru sain, siis ma ei ole sinu meelejärgi olnud. Anna andeks.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jonas Vaata postitust
    Hea meelega teeksime seda kõike nii, et üldse ei peaks raha küsima, aga omaosalus on hetkel viidud tänaste pakkumiste mõttes vägagi miinimumini. Peame opereerima vastavalt võimalustele ja olukorrast lähtuvalt.
    alternatiiv on lasta asjal surra. Mingi Serie B üritus jääks ilmselt viimaseks ka.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

1. Kes on foorumi suurim kepivend - kaala, sambaz või sabrina?
    Foorumi suvekatel pole kepivendi kaua olnud. Sambaz laseb projektorisse pleegitatud istmikega naiste porri. Kaala on üldiselt suhteliselt viisakas ja vaikne. Ja kui Sabrina olen mina, siis ma olen siiski keskealine soliidne inimene. Kepivennad jäid kuhugi 2010. aastasse, kui keegi kuskilt maalt mingi naise tõi, kelle tisse olla saunas katsuda saanud.

2. Mitu inimest on mcnamara igno-listis?
    McNil on sellised üritused igno-listis

3. Mis mees on see Pints, kes tundub suht samma aastat käivat, kuid kellel selle lühikese ajaga tundub olevat rohkem lugusid ja põnevam elu kui Jonatan Goldsmithil?
    4. Kas rahvaspordipäeva võidaksin HU-s?
    5. Mis on allarsi top 3 stock-picki?
    6. Kas vtp haldab enda või teiste vahendeid?

Nendele küsimustele ei oska vastata

7. Kas ajakirjanik on ka inimene?
    Ei.

8. Kuhu kadus count?
    Leidis naise.

9. Kuskil inglismaa ala teemas on mingi klubi vs klubi teema - mis on selle teema taust?
    Ei tea.

10. Kas keegi kannab sama palju kui mina?
    Kui sa oled keskmiselt kell 2 jummala sodi, siis sa jõuad tabelis napilt esikümne piirile.

Administraator Kasutaja Jonas avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Arusaadav, et uus juhtkond ja uus Soccernet ja ilmselt ei ole päris samasuguseid trikke ja nippe varuks, kui kõikidel varasematel aastatel, mil see üritus Soccerneti poolt sai tehtud. Võib-olla peaks väikese kõne wiinerile tegema ja uurima, et kuidas see kõik vanasti võimalik oli? Aga see selleks. Eks Soccerneti prioriteedid on aja jooksul palju muutunud. Minu teine mure puudutab ürituse sportlikku poolt.

Minu eelistus oleks teha turniir a'la kella 10-14 paiku päeval Tallinnas a'la Nike Arenal, kusagil normaalsel väljakul ja siis sõita edasi peopaika. EJLilt võiks ju Nike Arena tasuta saada selleks ürituseks - või on vaja siinkohal ka fänne nöörida? Kasvõi sinna samma Nelijärvele. Ideaalis võiks muidugi jalkat samas kohas mängida, aga seal Nelijärvel ei ole mõtet seda vutiturniiri küll teha. Väljak on suvaline heinamaa ja 15 kraadise nurga all. Väravad sobiksid rohkem kuhugi hiirte jalgpalli. Siis võiksime juba hakata petanque või discgolfi seal mängima.

Ehk jah, nõustun cannumaniga. Kuidagi jura ja vedel tundub juba eos see asi. Loodan et eksin.

See Nike Arena teema käis tegelikult laua pealt korra läbi, aga kuna tagasiside (nii palju kui seda oli), tuli rohkem selle poolt, et kõik asjad ühes kohas, siis seepärast ei hakanud seda teemat edasi ajama. Kui õigesti mäletan, siis ka Arena puhul oli see, et üks reede oli konkreetselt meile pakkuda, mis ei oleks väga välja mänginud.

Tunnistan, minu paha seoses selle Nelijärve vs Valgehobusemäe teemal. Kui siin saab erinevaid ettepanekuid ja tagasisidet veel korjatud, siis kindlasti tuleb ka korralik postitus koos piltide ja asjadega, et oleks asi klaar.

Ilmselt vanad olijad on kursis sellega, et üks grillikunn on teid toitlustanud ka. Kas ka sel aastal oleks selle vastu huvi? Burger viiekas ja õlu äkki 2.5.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tulista veel Pole sinuga ei suvekatel ega olympicus? õlut juues probleemi olnud seega hakkab veits naljakaks minema, kust see megalambi schoolbully attitude sul nüüd tuleb, aga noh nagu ma aru sain, siis ma ei ole sinu meelejärgi olnud. Anna andeks.
    Kõik on chill. Lihtsalt talk shit, get hit. Meil polegi sinuga kunagi mingit probleemi olnud. Järgmise õlleni!

Ilmselt vanad olijad on kursis sellega, et üks grillikunn on teid toitlustanud ka. Kas ka sel aastal oleks selle vastu huvi? Burger viiekas ja õlu äkki 2.5.
    Burgerit tahaks. Õlle võtavad vast enamik ise kaasa.

Muidu oleks ka alternatiiv või lisaks kutsuda ka India kanameistrid. Serie A ja Azzurride hulka on paar andekat kokka sealt riigist imbunud.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oot, kas mingi miljon postitust teinud tüübid ei saagi enam kõike tasuta?
    Ma mõtlesin kunagi ammu, et teeks oma suvekate debüüdi kui miljon posti täis, aga viimased aastad pole siin postitanud eriti. Kuigi vaikselt tekib isu neid võimsaid jutumehi oma silmaga ka näha. Mina joon tavaliselt nii, et kui kell 5 hommikul viimased magama, siis üks rummikoks oleks vaja veel teha.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    10. Kas keegi kannab sama palju kui mina?
    Kui sa oled keskmiselt kell 2 jummala sodi, siis sa jõuad tabelis napilt esikümne piirile.
    Siin paar detaili, mida sa ei ole arvestanud - nt milline on see kogus olnud eelnevalt kella kaheni.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Ma mõtlesin kunagi ammu, et teeks oma suvekate debüüdi kui miljon posti täis, aga viimased aastad pole siin postitanud eriti. Kuigi vaikselt tekib isu neid võimsaid jutumehi oma silmaga ka näha. Mina joon tavaliselt nii, et kui kell 5 hommikul viimased magama, siis üks rummikoks oleks vaja veel teha.
    ma õlle teen kindlasti kaasa, rummkoola on suht pede jook.

Administraator Kasutaja Jonas avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Tere!

Esmalt tänan neid, kes tagasisidet andsid ning teema heas mõttes käima tõmbasid.

Tegime eile kolleegidega ühe koosoleku ning tegime esialgsetes otsustes mõned muudatused, mis tagasiside põhjal tunduvad ainuõiged ning olulised.

Peagi tuleb ka siis ürituse registreerimislink, pikem info ja muidugi ka jalgpalliturniiri info.

Muudatustest lühidalt - hinnastamine pisut paremaks ning legendidele tasuta osalus.

Naistele siiski osavõtt tasuta ei ole. Sellega peab kahjuks leppima.

Kuupäevadeks siis ikka 21-22.08 ja Nelijärve asukohaks.

Kuidas grilliga? Kuna huvi grillburksi pakkuda on pakkujalt olemas, siis kas kutsume külla? Ei tahaks niisama ka inimest kutsuda paar burksi pärast.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tere!

Esmalt tänan neid, kes tagasisidet andsid ning teema heas mõttes käima tõmbasid.

Tegime eile kolleegidega ühe koosoleku ning tegime esialgsetes otsustes mõned muudatused, mis tagasiside põhjal tunduvad ainuõiged ning olulised.

Peagi tuleb ka siis ürituse registreerimislink, pikem info ja muidugi ka jalgpalliturniiri info.

Muudatustest lühidalt - hinnastamine pisut paremaks ning legendidele tasuta osalus.

Naistele siiski osavõtt tasuta ei ole. Sellega peab kahjuks leppima.

Kuupäevadeks siis ikka 21-22.08 ja Nelijärve asukohaks.

Kuidas grilliga? Kuna huvi grillburksi pakkuda on pakkujalt olemas, siis kas kutsume külla? Ei tahaks niisama ka inimest kutsuda paar burksi pärast.
    Hurraa!

Kutsu muidugi! Mina söön kindlasti.

ju lihtsalt on jama Kasutaja sarvedega eesti mees avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tänan Tofoa ma olen meelitatud .
    Teen hetkel huvitavat pakkumist kõigile
    Info tuleb hiljem ,kui asjad selged.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid