320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad ja vutiturniir 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oot, kas mingi miljon postitust teinud tüübid ei saagi enam kõike tasuta?
    Ma mõtlesin kunagi ammu, et teeks oma suvekate debüüdi kui miljon posti täis, aga viimased aastad pole siin postitanud eriti. Kuigi vaikselt tekib isu neid võimsaid jutumehi oma silmaga ka näha. Mina joon tavaliselt nii, et kui kell 5 hommikul viimased magama, siis üks rummikoks oleks vaja veel teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      10. Kas keegi kannab sama palju kui mina?
      Kui sa oled keskmiselt kell 2 jummala sodi, siis sa jõuad tabelis napilt esikümne piirile.
      Siin paar detaili, mida sa ei ole arvestanud - nt milline on see kogus olnud eelnevalt kella kaheni.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Ma mõtlesin kunagi ammu, et teeks oma suvekate debüüdi kui miljon posti täis, aga viimased aastad pole siin postitanud eriti. Kuigi vaikselt tekib isu neid võimsaid jutumehi oma silmaga ka näha. Mina joon tavaliselt nii, et kui kell 5 hommikul viimased magama, siis üks rummikoks oleks vaja veel teha.
        ma õlle teen kindlasti kaasa, rummkoola on suht pede jook.

        Kommentaar


          Tere!

          Esmalt tänan neid, kes tagasisidet andsid ning teema heas mõttes käima tõmbasid.

          Tegime eile kolleegidega ühe koosoleku ning tegime esialgsetes otsustes mõned muudatused, mis tagasiside põhjal tunduvad ainuõiged ning olulised.

          Peagi tuleb ka siis ürituse registreerimislink, pikem info ja muidugi ka jalgpalliturniiri info.

          Muudatustest lühidalt - hinnastamine pisut paremaks ning legendidele tasuta osalus.

          Naistele siiski osavõtt tasuta ei ole. Sellega peab kahjuks leppima.

          Kuupäevadeks siis ikka 21-22.08 ja Nelijärve asukohaks.


          Kuidas grilliga? Kuna huvi grillburksi pakkuda on pakkujalt olemas, siis kas kutsume külla? Ei tahaks niisama ka inimest kutsuda paar burksi pärast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jonas Vaata postitust
            Tere!

            Esmalt tänan neid, kes tagasisidet andsid ning teema heas mõttes käima tõmbasid.

            Tegime eile kolleegidega ühe koosoleku ning tegime esialgsetes otsustes mõned muudatused, mis tagasiside põhjal tunduvad ainuõiged ning olulised.

            Peagi tuleb ka siis ürituse registreerimislink, pikem info ja muidugi ka jalgpalliturniiri info.

            Muudatustest lühidalt - hinnastamine pisut paremaks ning legendidele tasuta osalus.

            Naistele siiski osavõtt tasuta ei ole. Sellega peab kahjuks leppima.

            Kuupäevadeks siis ikka 21-22.08 ja Nelijärve asukohaks.


            Kuidas grilliga? Kuna huvi grillburksi pakkuda on pakkujalt olemas, siis kas kutsume külla? Ei tahaks niisama ka inimest kutsuda paar burksi pärast.
            Hurraa!

            Kutsu muidugi! Mina söön kindlasti.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tänan Tofoa ma olen meelitatud .
              Teen hetkel huvitavat pakkumist kõigile
              Info tuleb hiljem ,kui asjad selged.
              grill ja mina käime ühte sammu .....
              edasi grill.....

              Kommentaar

              Working...
              X