320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad ja vutiturniir 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kutid teid oli ka kõiki äge näha! Respect

    Suurim Respect tuleb ikkagi Brantsile ja Tofoale, et voodi tehti ära.


    Kes tahab edaspidi DHL või Fedexi kaudu pakke saate, siis meie eilse eduka koostööprojekti arendamise raames otse klienditeenindajate poole pöördudes ja kasutades sõna ,,Soccernet'' saate -50%.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Suurim Respect tuleb ikkagi Brantsile ja Tofoale, et voodi tehti ära.
      Kes su padjale püüri pani ah?
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Kes su padjale püüri pani ah?
        Aa nüüd meenub, et sa olid ka jaa. Jäid ebateenitult välja. Sorry.

        Kommentaar


          #49
          iceman: "Ma arvan, et Brigitte tahaks mind puudutada küll."

          Love u kullakesed

          Kommentaar


            #50
            Pohmell läinud, sinikad alles. Forza!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust


              Kes tahab edaspidi DHL või Fedexi kaudu pakke saate, siis meie eilse eduka koostööprojekti arendamise raames otse klienditeenindajate poole pöördudes ja kasutades sõna ,,Soccernet'' saate -50%.
              Väike täpsustus, Fedex+TNT


              Ericc võiks nüüd sellele Fedexi skinheadile seda bändiideed meelde tuletada. Number ju olemas
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #52

                Kommentaar


                  #53
                  Iceman, see on sinu võimalus enda armastusekahur lõpuks letile (või siis tissidele) lüüa!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Väike täpsustus, Fedex+TNT


                    Ericc võiks nüüd sellele Fedexi skinheadile seda bändiideed meelde tuletada. Number ju olemas
                    Kinnitan, number tõesti olemas
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      #55
                      Olid taaskord meeleolukad suvepäevad.

                      * Aitäh Veikole nende aastate ja ürituste eest, oli vinge grande finale ja järeltulijal saavad suured sussid olema.
                      * Tänud eelmiste suvepäevade turniiri MVP auhinna tagantjärgi üleandmise eest.
                      * Kõrge viis Brandonile, kes hoidis ka lubadusest kinni ja tõi kast õlut ära.
                      * Jalkaturniir oli ilmselt ekstreemsem kui kunagi varem oma kaldus väljaku ja miniväravatega. Isiklikult eelistaksin tulevikus suuremaid väravaid. Samas oli tore murul mängida.
                      * Kompleks ise oli väga ilusas kohas ja seal oli väga tore. Väga meeldiv oli ka pärast sauna järve hüpata ja sealsete metsade vahel discgolfi mängida. Teine kord võiks üritus toimuda natukene soojemal ajal, et öösel ei peaks väljas istudes jopet selga panema.
                      * Ja võib-olla oleks tore ka see, kui tulevikus kogu Soccernet.ee kollektiiv suvepäevadest osa võtaks.

                      Muid märksõnu:
                      *Sprinter-logistik salajane
                      *TNT-Fedex daamid
                      *Punkar Priit
                      *Kümnete tühjade voodite asemel minu voodi valinud Pets
                      *Öine voodipesubrigaad
                      *Korralagedad, vihased, unesegased ja vägivallale kalduvad Veiko ja Priit
                      *Hommikused jalkajutud Brandoni-Eika-Ivariga

                      Tänud kõigile, kes enda nägu julgesid näitama tulla ja häbi kõigile neile, kes kohale (taaskord) ei tulnud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #56
                        Koht oli priima, ainuke, mis ei sobinud olid sealsed topis-hundid kaunistusteks

                        Sprint jah...wtf, miks nagu allamäge sellist asja teha? stardis juba tundus, et see pole okei ja hoidsin veidi tagasi ja no jah, peale finishit mul ikka läks väga pikalt enne, kui hoo maha sain. finishijoonel just tuli hoog sisse...

                        Öösel hirmutas pets veidi ära. Kui Lulla ajas ta enda voodist minema, tahtis mulle külje alla tulla :S kõrval toas 10 vaba kohta....

                        Peaaegu oleks saanud öelda, et täitsa viisakas oli, keegi närvi ei ajanud aga kahjuks eric ikka korra ajas, kui ma ei tea kas keegi oli mu voodist võtnud mu juve käepaela ja pannud ericu kotti v oli see tema, igatahes eric ajas pläusti välja, et minu kotis, ju minu oma ja tagasi ei andnud.

                        Mis veel...tore, et Misterile jäi meelde suvekatest minu väljaöeldu, et BSH´le meeldiks mind näppida küll, arvan seda siiani.

                        Voodipesubrigaad täitsa ok, poleks arvanud, et peavadki oma sõna, et kui linad all, siis rohkem ei nussi. Nii oligi, retsept. Olen üllatunud, et peale minu oli veel nii palju räpaseid inimesi. See tegelt päris nõme, linad võiks siiski ümber olla.

                        Oli tore.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                          eric ikka korra ajas, kui ma ei tea kas keegi oli mu voodist võtnud mu juve käepaela ja pannud ericu kotti v oli see tema, igatahes eric ajas pläusti välja, et minu kotis, ju minu oma ja tagasi ei andnud.
                          Alatu laim
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            #58
                            2021 Soccernet ei plaani suvepäevi korraldada? 0 infot seni. Tavaliselt (sh ka eelmisel aastal) on selleks ajaks juba üritus välja kuulutatud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Eelmine aasta kuulutati 6. juulil.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Eelmine aasta kuulutati 6. juulil.
                                aaah, ära riku mu pointi ära.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X