320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad ja vutiturniir 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Jonas Vaata postitust
    Tere!

    Panen siia kaks varianti, millele ootaks hea meelega võimalikult kiiret tagasisidet.

    21.08-22.08 - Nelijärve (kuna eelmise aasta tagasiside oli hea, siis miks mitte korrata - kõik vajalik olemas)
    4.09-5.09 - Tuksi Spordibaas - samuti kõik vajalik olemas. On ka korralikud jalgpalli, korvpalli ning võrguplatsid. Spordibaas oma kõige otsesemas tähenduses.

    Jään huviga tagasisidet ootama.

    Ma remargi korras mainiks, et eelmisel aastal toimus valgehobusemäel mitte nelijärvel üritus. Turniir Tallinnas ja hiljem meeleolukas õhtupoolik spordibaasis kõlaks hästi.

    Kommentaar


      #92
      Tundub, et bookitud on Nelijärve seekord mitte Valgehobusemäe, kus eelmine aasta olime. Ehk seal on selline väljak koduka järgi:
      AIN_9110.jpg

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Mu meelest eelmisel aastal toimus üritus Valgehobusemäel. Samas Nelijärve jalkaväljaku kohta info puudub.
        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Ma remargi korras mainiks, et eelmisel aastal toimus valgehobusemäel mitte nelijärvel üritus. Turniir Tallinnas ja hiljem meeleolukas õhtupoolik spordibaasis kõlaks hästi.
        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
        Tundub, et bookitud on Nelijärve seekord mitte Valgehobusemäe, kus eelmine aasta olime. Ehk seal on selline väljak koduka järgi:
        [ATTACH=CONFIG]7145[/ATTACH]
        Nii, nii, nii.

        Algselt postitas Jonas Vaata postitust
        21.08-22.08 - Nelijärve (kuna eelmise aasta tagasiside oli hea, siis miks mitte korrata - kõik vajalik olemas)
        Siit lasin asja enda jaoks ka lappama ja keskendusin rohkem sellele, et "samas kohas, kus eelmine aasta". Valgehobusemäel ei taha enam kunagi jalkat mängida. Piltide järgi Nelijärve väljak, väljaku suurus ja väravad tunduvad asjalikud. Sellisel juhul võtan selle kriitika tagasi - võime ka selle turniiri Nelijärvel maha pidada.

        Ja ka mulle teadaolevalt pole kunagi suvekad Nelijärvel varem toimunud.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #94
          Saunaga võiks võimalusel uues kohas Vajadusel diili teha, et see oleks ikka terve öö. Eelmine kord Valgemäel mingi Vassili tuli endale õlleraha tegema sinna, et 30 eurot vms tund kui tahate sauna kauemaks jääda ja see tundus suht op.

          Kommentaar


            #95
            kiire küsimus, et kas kõntsad on ka suvepäevadele oodatud või on tegemist rohkem homoseksuaalidele mõeldud üritusega?

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Minu eelistus oleks teha turniir a'la kella 10-14 paiku päeval Tallinnas a'la Nike Arenal, kusagil normaalsel väljakul ja siis sõita edasi peopaika.
              Nike Arena ja fraas "normaalne väljak" ei sobi ühte lausesse kokku.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Nike Arena ja fraas "normaalne väljak" ei sobi ühte lausesse kokku.
                2019. aastal oli nagu justkui päris talutav, mis seal vahepeal juhtunud on?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  kiire küsimus, et kas kõntsad on ka suvepäevadele oodatud või on tegemist rohkem homoseksuaalidele mõeldud üritusega?
                  Kõnts on alati oodatud. Eriti praegu, kus te olete värskelt homoseksuaalidelt suhu saanud kõnts! Ja kinnitan, et ei eika ega Tofu kavatse ühtegi mcmi peksta. Me oleme väga sõbralikud inimesed. Üldiselt, kes siin foorumis omavahel õlle libistanud vähemalt korra elus on, need saavad ka siin foorumis hulka paremini läbi. Lindur näiteks pole endiselt julgenud kapist välja tulla ja ega tal eriti siin foorumis sõpru pole ka. Nasfal on küll käinud, aga ta päris elus istub vaikselt oma ette ja ega eriti pole veel sotti saanud, mis mehega tegu on. Küll aga olen ma talle voodi ära teinud, kuna ta magas nagu põrsas - ilma linadeta, ja selle üle oli tal ainult hea meel.

                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Nike Arena ja fraas "normaalne väljak" ei sobi ühte lausesse kokku.
                  Tõsi-tõsi. See väljak on ilmselt tõesti tänase seisuga Eesti halvim kunstmuru. Meil üks kaitsja komistas karistusala joone taha kunstmurul. Et vaip ikka korralikult rullub ja lotendab.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kõnts on alati oodatud. Eriti praegu, kus te olete värskelt homoseksuaalidelt suhu saanud kõnts! Ja kinnitan, et ei eika ega Tofu kavatse ühtegi mcmi peksta. Me oleme väga sõbralikud inimesed. Üldiselt, kes siin foorumis omavahel õlle libistanud vähemalt korra elus on, need saavad ka siin foorumis hulka paremini läbi. Lindur näiteks pole endiselt julgenud kapist välja tulla ja ega tal eriti siin foorumis sõpru pole ka. Nasfal on küll käinud, aga ta päris elus istub vaikselt oma ette ja ega eriti pole veel sotti saanud, mis mehega tegu on. Küll aga olen ma talle voodi ära teinud, kuna ta magas nagu põrsas - ilma linadeta, ja selle üle oli tal ainult hea meel.
                    Tore näha, et me samal lainel. Samas ma muidugi ei mõista, miks eika oma avantüüridesse segad. Ma eika asemel ei julgeks küll keskmise homoseksuaali taga seista, kui viimane ausaid-töökaid ladse nende elu raskeimal hetkel lihtsal koduhoovis südantlõhestavalt solvab! Sul vedanud ikka sõpradega!

                    Mul üks parimaid sõpru on itaalia fänn ja no, kuigi tal on kaks last ja keskmisest kenam MILF-tüüpi naine, siis ma suhteliselt kindel, et ta siiski kapi-homoseksuaal. Olen nagu üritanud teemat ülesse ka võtta, sest kõik märgid ju näitavad - juventus... Itaalia... Et "hea sõber, aasta on 2021 - see on okei. Ela ausat elu, ilma kahetsusteta!" Ehk õnnestub mul harrastuspsühholoogina teiega paremini!

                    Kommentaar


                      Mul paar küsimust ka tegelikult ette, millele sooviksin kokkutulekul enim vastust saada (ehk mõtlete korra ka omaette läbi teemapunktid, kus valikuvariante):

                      1. Kes on foorumi suurim kepivend - kaala, sambaz või sabrina?
                      2. Mitu inimest on mcnamara igno-listis?
                      3. Mis mees on see Pints, kes tundub suht samma aastat käivat, kuid kellel selle lühikese ajaga tundub olevat rohkem lugusid ja põnevam elu kui Jonatan Goldsmithil?
                      4. Kas rahvaspordipäeva võidaksin HU-s?
                      5. Mis on allarsi top 3 stock-picki?
                      6. Kas vtp haldab enda või teiste vahendeid?
                      7. Kas ajakirjanik on ka inimene?
                      8. Kuhu kadus count?
                      9. Kuskil inglismaa ala teemas on mingi klubi vs klubi teema - mis on selle teema taust?
                      10. Kas keegi kannab sama palju kui mina?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Nasfal on küll käinud, aga ta päris elus istub vaikselt oma ette ja ega eriti pole veel sotti saanud, mis mehega tegu on.
                        Tulista veel Pole sinuga ei suvekatel ega olympicus? õlut juues probleemi olnud seega hakkab veits naljakaks minema, kust see megalambi schoolbully attitude sul nüüd tuleb, aga noh nagu ma aru sain, siis ma ei ole sinu meelejärgi olnud. Anna andeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                          Hea meelega teeksime seda kõike nii, et üldse ei peaks raha küsima, aga omaosalus on hetkel viidud tänaste pakkumiste mõttes vägagi miinimumini. Peame opereerima vastavalt võimalustele ja olukorrast lähtuvalt.
                          alternatiiv on lasta asjal surra. Mingi Serie B üritus jääks ilmselt viimaseks ka.

                          Kommentaar


                            1. Kes on foorumi suurim kepivend - kaala, sambaz või sabrina?
                            Foorumi suvekatel pole kepivendi kaua olnud. Sambaz laseb projektorisse pleegitatud istmikega naiste porri. Kaala on üldiselt suhteliselt viisakas ja vaikne. Ja kui Sabrina olen mina, siis ma olen siiski keskealine soliidne inimene. Kepivennad jäid kuhugi 2010. aastasse, kui keegi kuskilt maalt mingi naise tõi, kelle tisse olla saunas katsuda saanud.

                            2. Mitu inimest on mcnamara igno-listis?
                            McNil on sellised üritused igno-listis

                            3. Mis mees on see Pints, kes tundub suht samma aastat käivat, kuid kellel selle lühikese ajaga tundub olevat rohkem lugusid ja põnevam elu kui Jonatan Goldsmithil?
                            4. Kas rahvaspordipäeva võidaksin HU-s?
                            5. Mis on allarsi top 3 stock-picki?
                            6. Kas vtp haldab enda või teiste vahendeid?

                            Nendele küsimustele ei oska vastata

                            7. Kas ajakirjanik on ka inimene?
                            Ei.

                            8. Kuhu kadus count?
                            Leidis naise.

                            9. Kuskil inglismaa ala teemas on mingi klubi vs klubi teema - mis on selle teema taust?
                            Ei tea.

                            10. Kas keegi kannab sama palju kui mina?
                            Kui sa oled keskmiselt kell 2 jummala sodi, siis sa jõuad tabelis napilt esikümne piirile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Arusaadav, et uus juhtkond ja uus Soccernet ja ilmselt ei ole päris samasuguseid trikke ja nippe varuks, kui kõikidel varasematel aastatel, mil see üritus Soccerneti poolt sai tehtud. Võib-olla peaks väikese kõne wiinerile tegema ja uurima, et kuidas see kõik vanasti võimalik oli? Aga see selleks. Eks Soccerneti prioriteedid on aja jooksul palju muutunud. Minu teine mure puudutab ürituse sportlikku poolt.

                              Minu eelistus oleks teha turniir a'la kella 10-14 paiku päeval Tallinnas a'la Nike Arenal, kusagil normaalsel väljakul ja siis sõita edasi peopaika. EJLilt võiks ju Nike Arena tasuta saada selleks ürituseks - või on vaja siinkohal ka fänne nöörida? Kasvõi sinna samma Nelijärvele. Ideaalis võiks muidugi jalkat samas kohas mängida, aga seal Nelijärvel ei ole mõtet seda vutiturniiri küll teha. Väljak on suvaline heinamaa ja 15 kraadise nurga all. Väravad sobiksid rohkem kuhugi hiirte jalgpalli. Siis võiksime juba hakata petanque või discgolfi seal mängima.

                              Ehk jah, nõustun cannumaniga. Kuidagi jura ja vedel tundub juba eos see asi. Loodan et eksin.

                              See Nike Arena teema käis tegelikult laua pealt korra läbi, aga kuna tagasiside (nii palju kui seda oli), tuli rohkem selle poolt, et kõik asjad ühes kohas, siis seepärast ei hakanud seda teemat edasi ajama. Kui õigesti mäletan, siis ka Arena puhul oli see, et üks reede oli konkreetselt meile pakkuda, mis ei oleks väga välja mänginud.

                              Tunnistan, minu paha seoses selle Nelijärve vs Valgehobusemäe teemal. Kui siin saab erinevaid ettepanekuid ja tagasisidet veel korjatud, siis kindlasti tuleb ka korralik postitus koos piltide ja asjadega, et oleks asi klaar.

                              Ilmselt vanad olijad on kursis sellega, et üks grillikunn on teid toitlustanud ka. Kas ka sel aastal oleks selle vastu huvi? Burger viiekas ja õlu äkki 2.5.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Tulista veel Pole sinuga ei suvekatel ega olympicus? õlut juues probleemi olnud seega hakkab veits naljakaks minema, kust see megalambi schoolbully attitude sul nüüd tuleb, aga noh nagu ma aru sain, siis ma ei ole sinu meelejärgi olnud. Anna andeks.
                                Kõik on chill. Lihtsalt talk shit, get hit. Meil polegi sinuga kunagi mingit probleemi olnud. Järgmise õlleni!

                                Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                                Ilmselt vanad olijad on kursis sellega, et üks grillikunn on teid toitlustanud ka. Kas ka sel aastal oleks selle vastu huvi? Burger viiekas ja õlu äkki 2.5.
                                Burgerit tahaks. Õlle võtavad vast enamik ise kaasa.

                                Muidu oleks ka alternatiiv või lisaks kutsuda ka India kanameistrid. Serie A ja Azzurride hulka on paar andekat kokka sealt riigist imbunud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X