320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes siis tooli üle võtab?

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Kes siis tooli üle võtab?
      Erakorralised valimised?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Erakorralised valimised?
        Ajutine juhtkond võtab üle, aga põhimõtteliselt peab jah nüüd korraldama uued valimised, eeldatavalt toimuvad need kuskil jaanuari alguses, ehk siis uuel juhatusel jääb veel võimalus jaanuari üleminekuaknas toimetada.

        Presidendiks on hetkel küll rohkem kandideerimas, aga tõenäoliselt on kõige popimad need 2 kandidaati:
        a) Victor Font - mees, kes on sõna otseses mõttes Xavisse armunud ja kes ei saa ühtegi sõnavõttu teha ilma temasse mainimata, ehk siis suht munad ühes korvis. Peale Koemani värbamist on ta nati plindris, sest Koemani ollakse fännide hulgas üldjoontes rahul ja kardetakse, et Font laseb ta pikemalt mõtlemata lahti (kuigi Font on seda eitanud).
        b) Joan Laporta - kõigile tuttav tegelane, kes siis oli juba Barcelonat juhtimas kuulsal ajal 2000ndate teises pooles. Tema siis tõi klubisse Rijkaardi ja Guaridola, aga tema ajal süvenesid ka võlad ja segadused finantsidega ja lõpuks tema enda tiimist tulnud konkurendid (Rosell) puksisid ta välja ja hakkasid klubi pigem nn rahamasina skeemi poole suunama. Tema on visanud õhku idee tuua siis Pep tagasi klubisse.

        Suvel tehti ka väike küsitlus ja tundub, et Laportal on kõige paremad võimalused.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Ajutine juhtkond võtab üle, aga põhimõtteliselt peab jah nüüd korraldama uued valimised, eeldatavalt toimuvad need kuskil jaanuari alguses, ehk siis uuel juhatusel jääb veel võimalus jaanuari üleminekuaknas toimetada.

          Presidendiks on hetkel küll rohkem kandideerimas, aga tõenäoliselt on kõige popimad need 2 kandidaati:
          a) Victor Font - mees, kes on sõna otseses mõttes Xavisse armunud ja kes ei saa ühtegi sõnavõttu teha ilma temasse mainimata, ehk siis suht munad ühes korvis. Peale Koemani värbamist on ta nati plindris, sest Koemani ollakse fännide hulgas üldjoontes rahul ja kardetakse, et Font laseb ta pikemalt mõtlemata lahti (kuigi Font on seda eitanud).
          b) Joan Laporta - kõigile tuttav tegelane, kes siis oli juba Barcelonat juhtimas kuulsal ajal 2000ndate teises pooles. Tema siis tõi klubisse Rijkaardi ja Guaridola, aga tema ajal süvenesid ka võlad ja segadused finantsidega ja lõpuks tema enda tiimist tulnud konkurendid (Rosell) puksisid ta välja ja hakkasid klubi pigem nn rahamasina skeemi poole suunama. Tema on visanud õhku idee tuua siis Pep tagasi klubisse.

          Suvel tehti ka väike küsitlus ja tundub, et Laportal on kõige paremad võimalused.
          Mulle meeldivad mõlemad variandid.

          Kommentaar


            Ma just ütleks, et Laporta on väga kehv valik.

            Kommentaar


              täitsa korralik mäng ja teenitud 2-0 võit võõrsil, siit saab edasi minna, aga tundub et "sööda kaaslasele kui võiks lüüa" haigus on tagasi.

              Kommentaar


                VAR oli seekord väga täpne, kui LaLigas ka nii oleks.

                Kommentaar


                  Mis see kaadrivahetus nüüd teile kaasa toob Messi osas? Pikendab lepingut?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Mis see kaadrivahetus nüüd teile kaasa toob Messi osas? Pikendab lepingut?
                    Keegi ei tea, peale Messi ja vbla ta isa. Pigem vist vaatab hooaja lõpul. Ei ole ju veel erakorralisi valimisi läbi viidud. Kui ta tahab minna, siis oleks mõistlik ikkagi talvel mingi komp võtta, aga ma ei näe, miks peaks City teda talvel hakkama raha eest ostma, CLi mängida ju ei saa ning suvel saaks tasuta.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Mis see kaadrivahetus nüüd teile kaasa toob Messi osas? Pikendab lepingut?
                      Ma usun, et kes iganes uueks juhiks saab, teeb kõik oma võimuses, et Messiga lepingut pikendada ja ma usun, et Messi pikendab ka. Messi peamine tüli oligi Barto/Rosell klikiga ja usun, et olgu see Font, Laporta või keegi muu, küll nad kokkuleppele jõuavad.

                      Lisaks siis tegelikult on ju see aasta Barcelona ikka hoopis midagi muud. Messi ei ole a ja o enam ja ma usun, et see võikski talle meeldida. Fatil, Pedril, Destil ja teistel kindlasti läheb veel pisut aega, et päris küpseteks mängijateks saada, aga tiimis on Koemani tulekuga tagasi energia ja tahe ja see on see, mida väga hädasti vaja oli ja piisavalt noori jalgu, et pressida 2 mehe eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Ma usun, et kes iganes uueks juhiks saab, teeb kõik oma võimuses, et Messiga lepingut pikendada ja ma usun, et Messi pikendab ka. Messi peamine tüli oligi Barto/Rosell klikiga ja usun, et olgu see Font, Laporta või keegi muu, küll nad kokkuleppele jõuavad.

                        Lisaks siis tegelikult on ju see aasta Barcelona ikka hoopis midagi muud. Messi ei ole a ja o enam ja ma usun, et see võikski talle meeldida. Fatil, Pedril, Destil ja teistel kindlasti läheb veel pisut aega, et päris küpseteks mängijateks saada, aga tiimis on Koemani tulekuga tagasi energia ja tahe ja see on see, mida väga hädasti vaja oli ja piisavalt noori jalgu, et pressida 2 mehe eest.
                        Jah, aga Messil ei ole seda aega. Selles see kogu uba ongi. Barto Bartoks, aga Messi võiduhimu on nii suur, et ta tahaks veel kord CLi võita- nüüd ja praegu (1-2 a). Ma ei ole kindel, et praeguses seisus Barca kja selle uus juhtkond suudaks seda Messile tõsimeeli maha müüa- meeskond on ikkagi ülesehitusfaasis.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          Jah, aga Messil ei ole seda aega. Selles see kogu uba ongi. Barto Bartoks, aga Messi võiduhimu on nii suur, et ta tahaks veel kord CLi võita- nüüd ja praegu (1-2 a). Ma ei ole kindel, et praeguses seisus Barca kja selle uus juhtkond suudaks seda Messile tõsimeeli maha müüa- meeskond on ikkagi ülesehitusfaasis.
                          Ma pigem ütleks, et praeguses seisus on Messi juba so-so sellises seisus, et tema mängitamine ei pruugi alati olla mõistlik ja negatiivne, mis temaga kaasa tuleb, kaalub üle positiivse, mida ta kaasa toob. Usun, et ka teistes tiimides oleks asi sarnane. Ma ei näe, kuskohas näiteks ManCity peaks nüüd olema parem valik, arvestades kuidas Pep seal CLis on floppinud, lisaks siis see moraalne teema ja Messi jutt, et ta ei lahku kunagi kui just klubi teda ei sunni. Kui nüüd uus juhatus seal härda pilguga palub, ei hakka Messi oma reputatsiooni rikkuma ja kuskile õliklubisse minema.

                          Kommentaar


                            Bayerniga võiks Messi palju kergemini need CL tiitlid kätte saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Bayerniga võiks Messi palju kergemini need CL tiitlid kätte saada.
                              Seal ei maksaks keegi talle sellist ulmelist palka. Erinevalt mõnest teisest klubist, mõtleb Bayern natukene majanduslikult ka.

                              Kommentaar


                                Mis jutt see on, et Barcelona on tänu hiiglaslikule palgafondile pankrotiveerel? Niisama lahmivad või on tõepõhi all? Staadion enam ei too nii palju sisse ja muudki teemad.

                                Et milleks oli vaja vananenud Messist kinni hoida, kui temast saadud raha koos palgafondi kahanemisega olnuks suureks abiks. Lisaks poleks olnud enam surnud seisu, kus ammugi enam mitte maailma parim jalgpallur peab ilmtingimata platsile saama. Olgu pealegi, et oleks vaja vb uusi mehi peale võtta.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X