320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PSG mängib nii rabedalt, et võivad 10kesi ka lõpetada siin. Siis oleks juba kõik trumbid Barca käes.

    Kui esimese 10-15 minuti jooksul 3nda ära löövad siis ennustaks küll, et Barca siit veel edasi läheb. Olgu see lõpptulemus kas või 6-1 näiteks.

    Kommentaar


      Unistus on veel täiesti elus! 2-0 suure surve ja tahtega. Muidugist on väga suur töö veel 2 lisada ja oma võrk puhtana hoida. Kohati minnakse liiga riskantselt peale ja PSG contra võib saatuslikuks saada, kui peakski mõni neil õnnestuma.
      Näha on et meestes on ilus ja tugev tahe täna näidata, et nad on olemas ja annavad endast parima!

      Força Barça!!!

      Luis Suárez (2 min,36 sec) scores 2nd-fastest goal for @FCBarcelona in the #UCL KO phase, after Iniesta (1:38) against Shakhtar in 2011
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        PSG mängib nii rabedalt, et võivad 10kesi ka lõpetada siin. Siis oleks juba kõik trumbid Barca käes.

        Kui esimese 10-15 minuti jooksul 3nda ära löövad usun, et saavad edasi.
        No ma ei tea, minu arust oleks Pique see härra, kellel duši all peaks juba koht soe olema. Lisaks kollasele võttis ühe kiirrünnaku ka maha. Järgmine selline peaks küll juba punast kaarti tähendama.

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          No ma ei tea, minu arust oleks Pique see härra, kellel duši all peaks juba koht soe olema. Lisaks kollasele võttis ühe kiirrünnaku ka maha. Järgmine selline peaks küll juba punast kaarti tähendama.
          Ma pole Barca fänn, nii et pole mõtet isiklikuks minna siin.

          Võib-olla oleks. Aga tunne on et seal kaitses mõni vend punase ära saab täna PSG-l. Ja mitte sugugi mingi uefalona pärast. Ikka väga rabedad on ja näha osade silmist, et paanika ka juba kuigi 2 väravaga ees veel. Trappi silmades ka juba selline närv.

          Kommentaar


            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              Ma pole Barca fänn, nii et pole mõtet isiklikuks minna siin.

              Võib-olla oleks. Aga tunne on et seal kaitses mõni vend punase ära saab täna PSG-l. Ja mitte sugugi mingi uefalona pärast. Ikka väga rabedad on ja näha osade silmist, et paanika ka juba kuigi 2 väravaga ees veel. Trappi silmades ka juba selline närv.
              Ma tean küll, et sa ei ole Barca fänn. Tähelepanek oli üsna objektiivne minu arust. Trapp on küll nagu vedel nuudel seal väravas, ei imesta, kui veel mõnele väravale kaasa aitab.

              Kommentaar


                Mascherano "loomuliku" käe eest penaltit ei anna, aga kui Neymar lamava pea vastu hüppab, siis saab ikka.

                Kommentaar


                  mõnusalt ebasümpaatseks muutuvad Neymar ja Suarez nii, kastis koguaeg pikali. Suarez, va näkitseja, sai lõpuks kaardi ära ikka

                  Kommentaar


                    See oleks pidanud olema kollane sukeldumise eest, mitte penalti.

                    Hunnik s****!
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Kohtunik tassib nagu öeldud. See on ju täiesti piinlik. Esimene pa 3:30 lisaaega.
                      Neymar peale sellist viga mängus jne :O

                      Kommentaar


                        ajalugu kordub taas, barcelona teeb kohtunikuga koos mängu ära.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Ulme.

                          Kommentaar


                            Oksele ajav meeskond, häbi oleks sellist paska toetada

                            Kommentaar


                              Suareze daiv oli daiv. Lewa vastu tehti päriselt ka viga.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                props!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X