320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Lenglet siis Barca oma. Ei teagi mida tast väga arvata, küllap tähendab see Mina või Vermaeleni lahkumist. Whoscored.com ratingute järgi nagu ei arvaks, et on väga Barca tasemega mängija ning vanus ka juba 23, et väga palju paremaks ei tohiks areneda. Aga eks Sevilla kaitseprobleeme ei saa ainult tema õlule kindlasti panna.
    Mina lahkumise võib ma arvan välistada..

    Kommentaar


      Algselt postitas Cule Vaata postitust
      Lenglet siis Barca oma. Ei teagi mida tast väga arvata, küllap tähendab see Mina või Vermaeleni lahkumist. Whoscored.com ratingute järgi nagu ei arvaks, et on väga Barca tasemega mängija ning vanus ka juba 23, et väga palju paremaks ei tohiks areneda. Aga eks Sevilla kaitseprobleeme ei saa ainult tema õlule kindlasti panna.
      Mis loogika see on, et 23a ei arene enam?

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Mis loogika see on, et 23a ei arene enam?
        Premmfeiss loogika.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Pigem Football Managerist tulnud loogika. Minu meelest mõne erandiga kehtib ka päriselus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Cule Vaata postitust
            Pigem Football Managerist tulnud loogika. Minu meelest mõne erandiga kehtib ka päriselus.
            Football Manageris areneb ka peale 23

            Kommentaar


              Algselt postitas Cule Vaata postitust
              Lenglet siis Barca oma. Ei teagi mida tast väga arvata, küllap tähendab see Mina või Vermaeleni lahkumist. Whoscored.com ratingute järgi nagu ei arvaks, et on väga Barca tasemega mängija ning vanus ka juba 23, et väga palju paremaks ei tohiks areneda. Aga eks Sevilla kaitseprobleeme ei saa ainult tema õlule kindlasti panna.
              Algselt postitas Cule Vaata postitust
              Pigem Football Managerist tulnud loogika. Minu meelest mõne erandiga kehtib ka päriselus.
              Clément Lenglet Characteristics
              + Strengths
              Tackling
              Concentration

              - Weaknesses
              (Player has no significant weaknesses)

              Clément Lenglet's Style of Play
              Likes to play short passes
              Likes to tackle
              Commits fouls often

              Whoscored'i järgi ju Barca potentsiaali on ikkagi

              Kommentaar


                Algselt postitas Cule Vaata postitust
                Pigem Football Managerist tulnud loogika. Minu meelest mõne erandiga kehtib ka päriselus.
                Vanasti räägiti, et keskmise jalgpalluri parim iga on seal 27-28 aasta kandis. Sinna maani peaks ikkagi nagu olema arenguvõimeline. Võin Thauvini näitel tuua, et mees on 23-25 arenenud kordades rohkem, kui 20-23, kus ta puhtalt oma talendi peal liugu laskis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Clément Lenglet Characteristics
                  + Strengths
                  Tackling
                  Concentration

                  - Weaknesses
                  (Player has no significant weaknesses)

                  Clément Lenglet's Style of Play
                  Likes to play short passes
                  Likes to tackle
                  Commits fouls often

                  Whoscored'i järgi ju Barca potentsiaali on ikkagi
                  Kas Barca DNA on ka mehel olemas?

                  Kommentaar


                    Rakita olevat Venemaalt koju jõudnud

                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      See on see Horvaatia versioon Kahest kanges Venemaal,
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Kas Barca DNA on ka mehel olemas?
                        Eks seda näitab aeg, kas võitja mentaliteet on olemas.

                        Kommentaar


                          Dembele + cash Hazardi vastu oleks päris magus diil. Loodetavasti õnnestub ära napsata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                            Dembele + cash Hazardi vastu oleks päris magus diil. Loodetavasti õnnestub ära napsata
                            eh? dembele maha kantud juba?
                            Fábio Coentrão
                            Hay método en su locura

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Abidal, va legend, tõstis väidetavalt Malcolmi Bordeaux-Rooma lennukilt maha ja võtsime jõuga endale. Tunnistan ausalt, et minu jaoks dr who, aga väidetavalt korraliku tehnikaga kiire noormees. Lord Douglasest vast ikka parem.
                                Muudest uudistest, et legendi staatusest hr Douglas siis vist Türki (leping lõppeb ka järgmine hooaeg) ja samper sai jälle vigastada (vist on kutu piilu ka, krdi kahju).
                                Saaks Thiago kotti (kuigi jah, see oleks emotsiooniost), siis võiks hakata kogutud rasva põletama- Gomes, Vidal jms seltskond. Lisaks muidugi pole ikkagi Suareze asendust, aga Griezmanniga see laev seilas merele ja peab uuesti minema järgmisel aastal mõnd Moby Dicki jahtima. Paco on tore mees, aga mitte Barca materjal, siiski.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X